Zamknij

Horoskop dzienny na sobotę 28 maja 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

28.05.2022 00:01
Horoskop dzienny na sobotę
fot. Shutterstock

Przeczytaj horoskop dzienny na sobotę 28 maja 2022 i sprawdź, jak minie Ci ten dzień.

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka? Zastanawiasz się, jaki będzie ten dzień? Przeczytaj horoskop dzienny na sobotę 28 maja 2022 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na sobotę 28 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Wodniki nie powinny narażać się na ponowne przeżywanie złych emocji z przeszłości. Odetnijcie się od osób i miejsc, które przypominają wam to tym, czego pamiętać nie chcecie.

Praca i finanse: W pracy wykonuj polecenia i nie dyskutuj z szefem, a unikniesz kłopotów. Dziś nie jest najlepszy dzień na wyrażanie swoich opinii i pokazywanie autonomii.

Zdrowie: Jeśli chcesz poprawić stan swojej skóry, a także zadbać o wzrok, sięgnij po produkty, które zawierają beta-karoten. Znajdziesz go w marchwi, a także batatach.  

Przeczytaj także: Horoskop na maj 2022 dla wszystkich znaków zodiaku 

Horoskop dzienny Ryby na sobotę 28 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Ryby będą dziś otwarte na innych i ciekawe świata i ludzi. To sprawi, że zjednacie sobie przyjaciół i będziecie mieli okazję, by zawrzeć nowe znajomości. Jedna z nich może okazać się naprawdę wyjątkowa.

Praca i finanse: Słuchaj tych, którzy mają większą wiedzą lub doświadczenie niż ty. Jeśli masz wokół siebie takie osoby, korzystaj z ich mądrości, zamiast za wszelką cenę próbować udowodnić, że to ty masz rację.

Zdrowie:  Jeśli jesteś na diecie, nie rób od niej żadnych odstępstw, nawet jeśli wybierasz się ze znajomymi na miasto. W restauracji zamów to, co najbardziej pasuje do twojej diety. W przeciwnym razie zniweczysz to, na co zapracowałeś.

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 23 do 29 maja 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Baran na sobotę 28 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Barany spędzą dziś cały dzień w towarzystwie ukochanej osoby. Nie będziecie widzieć poza sobą świata. Wasza miłość rozkwita i ma przed sobą dobry czas.

Praca i finanse: Jeśli planujesz większą inwestycję, nie wahaj się i działaj teraz. Później warunki mogą być mniej sprzyjające, a ty będziesz żałował straconej okazji. Kuj żelazo póki gorące.

Zdrowie: Wykorzystaj ten dzień na aktywność fizyczną, najlepiej z dala od miejskiego zgiełku. Spontaniczny wypad za miasto dobrze ci zrobi, zwłaszcza w towarzystwie ukochanej osoby.

Horoskop dzienny Byk na sobotę 28 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Byki powinny zastanowić się, czego tak naprawdę chcą od partnera lub kandydata na partnera. Póki sami nie będziecie tego wiedzieć, będzie wam bardzo trudno znaleźć odpowiednią osobę.

Praca i finanse: Dzisiejszy dzień wykorzystaj na to, by zająć się swoimi sprawami związanymi z finansami. Planetarna aura sprzyja wizytom w bankach i podejmowaniu decyzji związanych z pieniędzmi.

Zdrowie: Będziesz musiał zmierzyć się dziś ze swoimi emocjami, które będą dla ciebie trudne. Warto porozmawiać o nich z kimś bliskim – to pomoże ci poukładać sobie wszystko w głowie.

Horoskop dzienny Bliźnięta na sobotę 28 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta czeka dziś dzień pełen relaksu i miłych chwil, które zapewni wam bliska osoba. Będziecie mogli się zrelaksować i nie będziecie musieli o nic martwić. Gwiazdy sprzyjają miłości.

Praca i finanse: W sprawach finansowych możesz dziś liczyć na szczególnie dobrą passę. Działaj i nie wahaj się przed podjęciem ryzykownych decyzji. Masz dziś szczęście, więc wszystko pójdzie po twojej myśli.

Zdrowie: Zdrowie będzie ci dziś dopisywać i będzie rozpierać cię dobra energia. Korzystaj z tego i realizuj swoje plany – masz ich przecież całkiem sporo.

Horoskop dzienny Rak na sobotę 28 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Raki mogą spodziewać się dziś zaproszenia na randkę. Przyjmijcie je nawet jeśli nie czujecie się przekonani. Gwiazdy mówią, że będziecie pozytywnie zaskoczeni.

Praca i finanse: Twoje sprawy zawodowe będą dziś układać się po twojej myśli. Nie przejmuj się tym, że nie będą szły tak szybko, jak zakładałeś. Najważniejsze, że idą w dobrym kierunku.

Zdrowie:  Nie tłum swoich emocji, zwłaszcza tych negatywnych, bo one skumulowane mogą odbić się na twoim zdrowiu fizycznym. Postaraj się znaleźć konstruktywny sposób na to, by je z siebie wyrzucić.

Horoskop dzienny Lew na sobotę 28 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Lwy nie powinny robić sobie zbyt wielkich nadziei w związku z nową znajomością. Pamiętajcie, że lepiej być miło zaskoczonym niż rozczarowanym.

Praca i finanse: Okaże się, że robiąc ostatnio estymacje wydatków, nie uwzględniłeś pewnych rzeczy i przez to teraz będziesz mieć poważny problem z tym, jak spiąć budżet. By ratować sytuację będziesz musiał rozważyć zaciągnięcie pożyczki.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu. Nie będziesz musiał się o nic martwić, bo Saturn, który ma silny wpływ na twoim niebie, zadba o to, by nie imały się ciebie żadne dolegliwości.

Horoskop dzienny Panna na sobotę 28 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Panny spędzą dziś więcej czasu z kimś, kogo naprawdę kochają i za kim tęsknią, mimo że wstydzą się do tego przyznać. Będziecie mogli wreszcie nacieszyć się obecnością tej osoby.

Praca i finanse: Nie musisz martwić się dziś o swoje finanse. Przeciwnie – możesz swobodnie korzystać ze swoich oszczędności i realizować za ich pomocą swoje marzenia.

Zdrowie: Będziesz musiał dziś zapanować nad swoimi emocjami i trzymać nerwy na wodzy. Nie będzie to dla ciebie łatwe, ale będzie świadczyło też o twojej ogromnej sile wewnętrznej.

Horoskop dzienny Waga na sobotę 28 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Wagi nie powinny mierzyć wszystkich swoją miarą. To, że wy jesteście szlachetni i uczciwi, nie oznacza, że każdy postępuje w ten sposób. Lepiej bądźcie ostrożni.

Praca i finanse:  Możesz dziś liczyć na wsparcie w sprawach finansowych ze strony kogoś, kto ma dużą wiedzę w tym obszarze. Dzięki temu unikniesz popełnienia błędu, który mógłby cię wiele kosztować.

Zdrowie: Ból kręgosłupa po wstaniu z łóżka może być spowodowany niewygodnym miejscem do spania. Zadbaj o swoje plecy i wybierz nowy i komfortowy materac.

Horoskop dzienny Skorpion na sobotę 28 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Skorpiony będą potrzebować dziś wsparcia i zrozumienia ze strony partnera czy innej bliskiej osoby. Musicie jednak powiedzieć o tym wprost. Nie liczcie na to, że ktoś się domyśli.

Praca i finanse:  Będziesz zmuszony, by odłożyć swoje wymarzone inwestycje na bliżej nieokreśloną przyszłość. Niestety gwiazdy nie będą sprzyjać teraz dużym wydatkom, a twoja sytuacja finansowa będzie niestabilna.

Zdrowie:  Słuchaj swojego organizmu i jego potrzeb zamiast dobrych rad innych. Twoje ciało wie najlepiej, czego potrzebuje, by czuć się komfortowo.

Horoskop dzienny Strzelec na sobotę 28 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Strzelce w sprawach sercowych powinny być ostrożne i przewidujące. To pozwoli wam uchronić się przed złamanym sercem i łzami. Nie ufajcie słowom – patrzcie na czyny.

Praca i finanse: W pracy zajmij się porządkowaniem zaległości, bo szef może niebawem poprosić cię o podsumowanie twoich ostatnich projektów czy działań. Lepiej, byś był na to przygotowany.

Zdrowie: Dbaj o swój wzrok i zaopatrz się w okulary, które niwelują szkodliwe działanie tzw. Niebieskiego światła, które emitują ekrany komputerów czy telefonów. Dzięki temu twoje oczy nie będą tak zmęczone.

Horoskop dzienny Koziorożec na sobotę 28 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Koziorożce będą próbowały zamydlić komuś oczy udawana skruchą i nieszczerymi przeprosinami. Ta osoba jednak przejrzała już na wylot wasze gierki i nie zgodzi się na nie ponownie.

Praca i finanse: W sprawach finansowych nie możesz liczyć na dobrą passę. Przeciwnie, będziesz musiał być teraz ostrożniejszy i postarać się bardziej kontrolować swoje wydatki.

Zdrowie: Nie będziesz mieć powodów, by narzekać na swoje zdrowie fizyczne. Jowisz ześle ci dobre samopoczucie, a gwiazdy będą ci sprzyjać w realizacji twoich planów.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2022 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris