Zamknij

Horoskop dzienny na sobotę 28 listopada 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

28.11.2020 00:01
Horoskop dzienny na sobotę
fot. Shutterstock

Masz plany na weekend i nie wiesz, czy uda Ci się je zrealizować? Przeczytaj horoskop dzienny na sobotę 28 listopada 2020 i sprawdź, czy planetarna aura będzie sprzyjać Twojemu znakowi zodiaku

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka? Zastanawiasz się, jaki będzie ten dzień? Przeczytaj horoskop dzienny na sobotę 28 listopada 2020 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na sobotę 28 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś masz szansę dogonić jedno ze swoich największych marzeń. Musisz tyko wykazać się wytrwałością i nie rezygnować, gdy pojawią się drobne przeciwności losu. Planetarna aura Ci sprzyja.

Praca i finanse: Będziesz dziś bardzo rozleniwiony i nic Ci się nie będzie chciało. Nie zmuszaj się zatem do pracy – domowe obowiązki nie uciekną, a Ty będziesz bardziej efektywny, kiedy odpoczniesz.

Zdrowie: Zdrowie nie będzie sprawiało Wodnikowi dziś żadnych kłopotów. Możesz spokojnie cieszyć się tym dniem i nie musisz martwić, że jakieś nieprzyjemne dolegliwości pokrzyżują Ci twoje plany. Wykorzystaj ten dzień.

Przeczytaj także: Horoskop na listopad 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Ryby na sobotę 28 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Zazdrość nie będzie dziś Twoim najlepszym doradcą i możesz przez nią zrobić coś, czego potem będziesz żałować. Dlatego zanim podejmiesz jakieś działania, weź dwa głębokie wdechy i opanuj emocje.

Praca i finanse: Świat się nie zawali, jeśli dziś trochę sobie dopuścisz i przestaniesz myśleć zarówno o pracy zawodowej, jak i domowych obowiązkach. Zrób sobie dzień leniucha i po prostu odpocznij – należy Ci się to.

Zdrowie: Ryby będą cieszyć się dziś dobrym zdrowiem i wspaniałym samopoczuciem. Nie musisz się obawiać, że ten dzień popsują Ci jakieś nieprzyjemne dolegliwości – gwiazdy zadbają, by trzymały się od Ciebie z daleka.

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 23 do 29 listopada 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Baran na sobotę 28 listopada 2020

Miłość i życie prywatne:  Zapowiada się bardzo dobra i spokojna sobota. Spędzisz ten dzień w gronie najbliższych, a dobrej atmosfery między Wami nic nie będzie w stanie popsuć. Planetarna aura Ci sprzyja, wykorzystaj to.

Praca i finanse: Będziesz miał dziś mnóstwo energii i chęci do pracy i wykonywania domowych obowiązków. Uda Ci się naprawdę sporo zrobić, a wieczorem choć poczujesz zmęczenie, będziesz też z siebie dumny.

Zdrowie: Gwiazdy ześlą Baranom dziś mnóstwo dobrej energii i pozytywnego nastawienia do ludzi i świata. Dzięki temu będziesz cieszyć się wspaniałym samopoczuciem, a wszystko, co będziesz robić, sprawi Ci radość.

Przeczytaj także: Horoskop na grudzień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Byk na sobotę 28 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz miał dziś wrażenie, że ktoś, na kim Ci zależy, chce Cię trzymać na bardzo krótkiej smyczy. Jeśli nie sprzeciwisz się teraz, możesz być pewien, że z upływem czasu sytuacja tylko przybierze na sile.

Praca i finanse: Bądź dziś ostrożny podczas wydawania pieniędzy, bo może okazać się, że przez nieuwagę stracisz znaczną sumę. Na zakupy wybierz się więc lepiej z listą, by nie poniosła Cię fantazja, a Twój portfel nie ucierpiał.

Zdrowie: Możesz czuć się dziś poirytowany zachowaniem pewnej osoby, nie pozwól jednak, by wyprowadziła Cię ona z równowagi. Postaraj się znaleźć swój sposób na poradzenie sobie ze stresem i negatywnymi emocjami, Byku.

Horoskop dzienny Bliźnięta na sobotę 28 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś może Ci dziś zarzucić, że jesteś dla niego oschły i szorstki jak papier ścierny. Nie przejmuj się tym jednak, bo przecież ta osoba sobie na to zasłużyła. Bliźnięta są przecież uroczymi osobami, oczywiście dopóki nikt nie zajdzie im za skórę.

Praca i finanse: Dziś możesz po prostu poleniuchować bez wyrzutów sumienia i nacieszyć się tym, na co tak długo pracowałeś. Nie musisz się o nic martwić, bo Twoja sytuacja zarówno finansowa, jak i zawodowa jest bardzo dobra.

Zdrowie: Dbaj o swój komfort i nie przejmuj się, jeśli ktoś dramatyzuje, sugerując, że jego brak szczęścia to Twoja wina. Ta osoba chce Ci tylko napsuć krwi i wywołać u Ciebie wyrzuty sumienia, które tak naprawdę sama powinna mieć.

Horoskop dzienny Rak na sobotę 28 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś zrobisz niespodziankę komuś, na kim Ci zależy, a to uświadomi Ci, że jednak macie zupełnie inne poczucie humoru. Jeśli ta cecha jest dla Ciebie ważna, nie pakuj się dalej w relację, w której tego nie otrzymasz.

Praca i finanse: Rak może dziś otrzymać bardzo ciekawą propozycję zawodową. Zanim jednak ją przyjmiesz, rozważ wszystkie za i przeciw, bo może okazać się, że oferta wcale nie jest tak dobra, jak Ci się wydaje.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie dostarczać Ci dziś żadnych powodów do zmartwień. Możesz spokojnie cieszyć się tym dniem i wykorzystać każdą jego chwilę. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy są po Twojej stronie.

Horoskop dzienny Lew na sobotę 28 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Dla Lwa zapowiada się absolutnie urocza sobota spędzona w rodzinnym gronie. Ten dzień będzie wyglądał jak z uroczego sielankowego obrazka. Inni mogą Ci tylko pozazdrościć takiego ogromu miłości.

Praca i finanse: Niestety musisz przygotować się na to, że będziesz musiał poświęcić dziś trochę czasu na pracę zawodową, bo nie udało Ci się ze wszystkim wyrobić przed końcem tygodnia, a szef będzie oczekiwał, że zamkniesz dziś swoje sprawy.

Zdrowie: Uczucie niepokoju, które będzie dziś towarzyszyć Ci mimo uroczego dnia, może być wynikiem pewnych nieuświadomionych lęków i tego, co próbuje powiedzieć Ci intuicja, a co od dawna bagatelizujesz.

Horoskop dzienny Panna na sobotę 28 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Zamiast skupiać się na tym, czego Ci brakuje, skup się lepiej na tym, co masz a czego inni Ci zazdroszczą. Twoi bliscy są Twoim największym skarbem – doceń ich, zanim będzie na to za późno.

Praca i finanse: Porzuć dziś swój perfekcjonizm i rozkoszuj się niedoskonałością. Przekonasz się, że nie wszystko musi być idealne, aby było dobre i mogło sprawiać radość i Tobie, i innym. Zmień ni eco swoje podejście do obowiązków.

Zdrowie: Panna będzie cieszyć się dziś dobrym zdrowiem i wspaniałym samopoczuciem. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany i cieszyć się tym dnie, bo Jowisz, Twój planetarny opiekun, zadba o to, byś nie musiał się o nic martwić.

Horoskop dzienny Waga na sobotę 28 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Spodziewaj się dziś poważnego konfliktu z kimś bliskim. Niestety powiesz o kilka słów za dużo, a zwykłe „przepraszam” nie wystarczy, by naprawić Wasze relacje. Musisz się bardziej postarać.

Praca i finanse: Będziesz miał dziś całą masę domowych obowiązków do wykonania, których nie da się przełożyć na inny dzień. Niestety nie pozostaje Ci nic innego, niż zakasać rękawy i wziąć się do pracy.

Zdrowie: Wydarzenie dzisiejszego dnia sprawią, że Wagi będą dziś prawdziwym kłębkiem nerwów. Koniecznie znajdź sposób, by pozbyć się negatywnych emocji i pod żadnym pozorem nie wyładowuj ich na innych.

Horoskop dzienny Skorpion na sobotę 28 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Uważaj dziś na to, co mówisz, bo słowa mogą ranić bardziej niż nóż. Zamiast mówić od razu, co myślisz, lepiej przemilcz to i wypowiedz się dopiero, kiedy ochłoniesz. Dzięki temu unikniesz przykrych sytuacji.

Praca i finanse: Jeśli nie chcesz zmarnować tego dnia i pod jego koniec mieć poczucia, że kompletnie go nie wykorzystałeś, zrób sobie plan działania i postaraj się go trzymać. Wieczorem będziesz z siebie dumny, jak wiele udało Ci się z niego zrealizować.

Zdrowie: Horoskop Skorpiona na dziś w kwestii zdrowia jest bardzo pozytywny. Uważaj tylko na swój porywczy charakter i staraj się trzymać nerwy na wodzy, by niepotrzebnie nie dolewać oliwy do ognia i nie eskalować konfliktów.

Horoskop dzienny Strzelec na sobotę 28 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Nie daj sobie wmówić, że za późno już na zmiany i spełnianie marzeń. Na to nigdy nie jest zbyt późno. Nie oglądaj się więc na nic ani nie słuchaj tego, co podpowiadają Ci inni, tylko podążać za swoim szczęściem.

Praca i finanse: Ciągłe życie pod linijkę i z harmonogramem w ręku może być bardzo męczące. O ile w pracy nie masz wyjścia, to w domu nie musisz się aż tak spinać. Wyluzuj trochę i pozwól sobie dziś na spontaniczność.

Zdrowie: Strzelec nie musi się dziś martwić o swoje zdrowie. Wszystko będzie układać się po Twojej myśli, a gwiazdy zadbają o to, by wszystkie nieprzyjemne dolegliwości omijały Cię szerokim łukiem.

Horoskop dzienny Koziorożec na sobotę 28 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś wreszcie dotrze do Ciebie, że osoby spod znaku Bliźniąt są niezwykle uparte i albo wszystko jest tak jak one sobie tego życzą, albo w ogóle nie są zainteresowane daną relacją. Na pewno nie zadowolą się ochłapami.

Praca i finanse: Będziesz musiał zająć się dziś wypełnianiem swoich licznych zobowiązań, nie licz więc a to, że uda Ci się odpocząć. Jedyny pozytyw jest taki, że możesz być pewien, że nikt nie będzie Ci w tym przeszkadzał.

Zdrowie: Jak zawsze Koziorożcowi będzie dopisywał wspaniały humor. Wystarczy po prostu, że nie będziesz przejmował się tym, co czują inni, a to przecież przychodzi Ci z wielką łatwością, a wtedy Twojego dobrego samopoczucia nic nie będzie w stanie zachwiać.

Horoskop przygotowała wróżka Amneris