Zamknij

Horoskop na sobotę 28 grudnia dla wszystkich znaków zodiaku. Co czeka cię w ostatni weekend roku?

27.12.2019 11:43
Symbole znaków zodiaku na tle gwieździstego nieba
fot. Shutterstock

Sobota to miły dzień, ale nie dla każdego znaku zodiaku tym razem będzie korzystna. Sprawdź, czy gwiazdy ci dziś sprzyjają, czy może wręcz przeciwnie.

Nadszedł ostatni weekend 2019 roku. To czas podsumowań i postanowień noworocznych. Dla niektórych znaków zodiaku może okazać się zbawienny, inne nie do końca będą miały udane zakończenie roku. Wszystko zostało zapisane w gwiazdach. Niektórzy naprawdę będą musieli się postarać, żeby pozytywnie zakończyć stary rok. Sprawdź, co czeka cię w sobotę 28 grudnia. Czy uda ci się jeszcze odpocząć przed powrotem do codzienności?

Zobacz także: Wielki horoskop miłosny na 2020 rok! Które znaki zodiaku czekają sercowe zawirowania?

Horoskop dzienny - Baran

Spróbuj dziś zrobić coś dla siebie. Relaksujący masaż lub wizyta u kosmetyczki zdecydowanie poprawią ci humor. Zwłaszcza, że nie czujesz się najlepiej w swojej skórze po minionych świętach. Baran powinien wykorzystać ten dzień na przygotowanie postanowień noworocznych! Nadchodzący rok to idealny czas bowiem na wcielenie w życie zdrowego odżywiania i ćwiczeń. Dzięki temu zdecydowanie poczujesz się lepiej już dziś. 

Horoskop dzienny - Byk

To dobry czas, żeby w końcu wyrazić swoje zdanie. Postaraj się być dziś nieco bardziej asertywny niż zazwyczaj. Waleczny Byk dziś zdecydowanie powinien iść po swoje. Dzięki temu poprawi nieco podłamane ostatnio relacje i to jeszcze przed nadejściem nowego roku! To sprawi, że rozpoczniesz go w znacznie lepszym nastroju, niż ci się wydawało. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta ten weekend powinny wykorzystać na zmianę otoczenia. W związku z tym, jeżeli jeszcze nie udało ci się nigdzie wyjechać, koniecznie nadrób zaległości. Dwa dni w SPA dobrze ci zrobią. A może zdecydujesz się na rodzinny wypad za miasto? Spacer pozwoli ci się dotlenić, dzięki czemu przestaniesz odczuwać stagnację i opuści cię wewnętrzny leń, który nie dawał ci spokoju w ostatnich dniach. 

Horoskop dzienny - Rak

Ten weekend to idealny moment na skupienie się na swoim życiu prywatnym. Rak jest osobą, która na pierwszym miejscu stawia bliskich. Tym razem jednak postaraj się nie przejmować każdym dookoła, tylko spróbuj się skupić na sobie. Gwiazdy sprzyjają bowiem temu, żebyś poznała kogoś fascynującego i wartościowego. A tym samym być może w końcu uda ci się znaleźć miłość twojego życia. 

Horoskop dzienny - Lew

Lew dziś w końcu może się wyszaleć. Zakończyłeś etap przygotowań świątecznych, w związku z czym możesz się wyszaleć na zakupach wyłącznie dla siebie. A wszechobecne wyprzedaże są ku temu doskonałą okazją! To też idealny dzień na spotkania z dawno niewidzianymi przyjaciółmi. Dzięki temu poprawisz sobie humor na cały nadchodzący tydzień i wejdziesz w nowy rok pełen optymizmu. 

Horoskop dzienny - Panna

Panna ostatnio musiała wiele czasu poświęcić na polepszenie swojego zdrowia. Teraz przychodzi czas na ciało, dzięki czemu osiągniesz idealny balans. Postaw dziś na siebie. Możesz zaserwować sobie relaksującą kąpiel, wybrać się na siłownię lub do SPA. Przyjemne maseczki i peelingi sprawią, że odrodzi się zarówno twoje ciało, jak i poczujesz się lepiej psychicznie. 

Zobacz także: Horoskop miesięczny na styczeń 2020. Sprawdź, co przyniesie ci początek roku! 

Horoskop dzienny - Waga

Waga dziś da się skusić na szaleństwo. Ktoś życzliwy namówi cię na szalony wyjazd lub całonocną imprezę, a ty ochoczo mu przyklaśniesz i zdecydowanie nie będziesz żałować swojej decyzji. Może to właśnie idealny moment na poznanie kogoś fascynującego, kto odwróci twoje życie do góry nogami. Nawet stateczna Waga od czasu do czasu potrzebuje takiego szaleństwa. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion dziś powinien jeszcze zregenerować siły. Już od jutra zrobi się poważnie. Dlatego pozwól sobie na jeszcze jeden, błogi, leniwy dzień, nawet jeżeli masz wrażenie, że już zbyt długo odpoczywasz. Im dłużej zachowasz spokojną głowę, tym łatwiej będzie ci przetrwać nadchodzące zawirowania. Nic się nie martw, ze wszystkim sobie poradzisz, naładowany pozytywną energią. 

Horoskop dzienny - Strzelec 

Ktoś życzliwy pomoże ci zakończyć spory, które ostatnio miały miejsce. A Strzelec musi przyznać, że ostatnio dał popalić komuś bliskiemu. Choć ten znak zodiaku jest zazwyczaj miły dla innych, w najmniej oczekiwanym momencie potrafi dosypać do pieca. Tym samym niekiedy na bardzo długo pali za sobą mosty. Dziś los się odmieni i wszystko się wyjaśni, na całe szczęście. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec ten weekend powinien spożytkować na podróż, która uwolni go od świątecznej atmosfery. Weekendowy wypad z przyjaciółmi zdecydowanie polepszy ci humor. Jeśli jeszcze się na niego nie zdecydowałeś, koniecznie nadrób zaległości już teraz! Wciąż masz szansę spożytkować ten weekend na zmianę otoczenia i poznanie nowych, ciekawych miejsce, które nastroją cię optymizmem. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Zrób dokładny plan na ten weekend. Masz bowiem za dużo na głowie, a w ciągu najbliższych dwóch dni będzie zdecydowanie sporo do ogarnięcia. Roztargnienie, z jakiego znany jest Wodnik, nie pomaga mu natomiast w organizacji tych zajęć. Dlatego też konkretny plan, który dziś wykonasz, będzie ci towarzyszył i ułatwiał życie do końca tego weekendu. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby dziś mogą tracić cierpliwość. Wszystko dlatego, że cały czas ktoś coś od nich chce, a one już nie mają siły na pomoc każdemu. Postaraj się jednak być życzliwy jeszcze chociaż do końca dnia. To może ci się opłacić w nadchodzącym czasie. Może wieczór zaowocuje miłą chwilą z ukochaną osobą u boku? Kolacja przy świecach lub kino to zdecydowanie coś, czego dziś potrzebujesz. 

Zobacz także: Wielki horoskop na 2020 rok. Sprawdź, co zostało zapisane w gwiazdach!

Wydaje ci się, że twój znak zodiaku nie ma nic wspólnego z tym, jaki jesteś naprawdę? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, do którego znaku pasujesz najbardziej!

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?