Zamknij

Horoskop dzienny na sobotę 24 września 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

24.09.2022 00:01
Horoskop dzienny na sobotę
fot. Shutterstock

Przeczytaj horoskop dzienny na sobotę 24 września 2022 i sprawdź, jak minie Ci ten dzień.

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka? Zastanawiasz się, jaki będzie ten dzień? Przeczytaj horoskop dzienny na sobotę 24 września 2022 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na sobotę 24 września 2022

Miłość i życie prywatne: Wodniki nie powinny wykonywać żadnych gwałtownych ruchów ze strachu przed samotnością. Gwiazdy mówią, że lepiej być samemu niż z kimś, przy kim i tak będziecie czuli się samotni.

Praca i finanse: Będziesz mieć dziś mnóstwo pomysłów, które będą naprawdę bardzo dobre. Uwierz w to i nie odkładaj ich na bok. Zastanów się, jak możesz je zrealizować.

Zdrowie: Saturn, który ma teraz silny wpływ w twoim znaku, będzie zsyłał ci dobrą energię. Postaraj się ukierunkować ją we właściwy sposób i nie zmarnuj na rzeczy, które nie mają znaczenia.

Przeczytaj także: Horoskop na wrzesień 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Ryby na sobotę 24 września 2022

Miłość i życie prywatne: Ryby w związkach zauważą, że ostatnio z partnerem więcej ich dzieli niż łączy. To ostatni dzwonek na to, by coś z tym zrobić, potem będzie już tylko gorzej. Single doświadczą dziś pewnej przykrej sytuacji, która powinna dać im wiele do myślenia.

Praca i finanse:  Nie próbuj zwalać swoich obowiązków na inną osobę. Nawet jeśli ona pomaga ci na razie z dobrego serca, to prędzej czy później poczuje się wykorzystywana i się zbuntuje. To z kolei wpłynie negatywnie na wasze relacje.

Zdrowie: Będziesz dziś czuć się zmęczony i pozbawiony energii. Nie walcz z tym, tylko pozwól sobie na odpoczynek. Potrzebujesz tego bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 19 do 25 września 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Baran na sobotę 24 września 2022

Miłość i życie prywatne: Barany będą dziś próbowały przekonać bliską osobę do pewnego szalonego pomysłu. Choć nie będzie to łatwe, gwiazdy mówią, że jeśli wykażecie się wystarczającą wytrwałością, uda wam się to zrobić.

Praca i finanse: Masz dziś szansę na dodatkowe zyski. Musisz tylko być odważny i działać zgodnie ze swoim planem, nawet jeśli będzie ci się to wydawało ryzykowne. Gwiazdy mówią, że ci się opłaci.

Zdrowie:  Będziesz dziś tryskał optymizmem i dobrym humorem. Nikt i nic nie będzie w stanie zepsuć twojej dobrej energii, którą ześlą ci gwiazdy. Wykorzystaj to.

Horoskop dzienny Byk na sobotę 24 września 2022

Miłość i życie prywatne: Byki – jeśli czegoś bardzo chcą – powinny do tego dążyć bez względu na wszystko. Nagroda, do której zmierzacie, sprawi, że szybko zapomnicie o wysiłku, jakie musieliście włożyć w jej zdobycie.

Praca i finanse:  Będą mieć dziś poczucie bezsensu wykonywanych zadań. Porozmawiajcie od tym z szefem, bo być może ma on przygotowane bardziej ambitne zadania, ale zwleka z przydzieleniem ci ich, aby nadmiernie cię nie obciążyć.

Zdrowie: Przygotuj się dziś na poważniejsze problemy z układem trawiennym. Niestety twój żołądek odmówi posłuszeństwa, a ty będziesz musiał przez to zmodyfikować część swoich planów na weekend.

Horoskop dzienny Bliźnięta na sobotę 24 września 2022

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta nie będą dziś miały żadnych wątpliwości, co odpowiedzieć komuś na poważną deklarację. Dzięki temu, że poświęciliście sporo czasu na poznanie swoich potrzeb, teraz nie macie takich dylematów i dokładnie wiecie, co należy zrobić.

Praca i finanse: W sprawach finansowych wszystko będzie układać się po twojej myśli. Nie musisz się niczym martwić. Gwiazdy będą ci sprzyjać w podejmowaniu decyzji związanych z pieniędzmi.

Zdrowie: Pamiętaj, że żadne pieniądze nie są warte twojego zdrowia i odpoczynku. Przede wszystkim zaplanuj sobie czas na relaks, a w drugiej kolejności dopiero sprawdź, czy masz jeszcze przestrzeń i czas na dodatkową pracę.

Horoskop dzienny Rak na sobotę 24 września 2022

Miłość i życie prywatne: Raki nie powinny ulegać społecznym presjom, bo to nic dobrego im nie przyniesie. Żyjcie tak, by być w zgodzie przede wszystkim ze sobą. Reszta będzie musiała się do was dopasować.

Praca i finanse:  Dzisiejszy dzień będzie sprzyjał podejmowaniu nowych aktywności i wyzwań. Ne bój się ich i podejdź do nich z otwartością, ale też rozwagą. Dzień nie sprzyja ryzyku.

Zdrowie: Nie będziesz mieć dziś powodów, by martwić się o swoje zdrowie. Gwiazdy będą ci sprzyjać, a planetarna aura będzie zsyłać wam dobrą energię.

Horoskop dzienny Lew na sobotę 24 września 2022

Miłość i życie prywatne: Lwy nie powinny zaniedbywać przyjaźni i dalszych znajomości. Nawet jeśli macie partnera, pamiętajcie, że ważne są także inne relacje, zwłaszcza że nie możecie przewidzieć, ile potrwa wasz związek.

Praca i finanse: Nad twoimi sprawami finansowymi zaczną zbierać się teraz czarne chmury. Niestety nie będziesz mógł zapobiec burzy, którą ze sobą przyniosą. Przygotuj się na poważne kłopoty związane z pieniędzmi.

Zdrowie: Będziesz dziś przygnębiony i pozbawiony energii do działania. Poszukaj wsparcia w innych osobach, a będzie ci łatwiej przetrwać trudne chwile.

Horoskop dzienny Panna na sobotę 24 września 2022

Miłość i życie prywatne: Panny mogą dziś liczyć na bardzo miły dzień spędzony w rodzinnym gronie. Nic nie zakłóci dobrej atmosfery pomiędzy wami a bliskimi wam osobami. Cieszcie się tym i korzystajcie z tego.  

Praca i finanse:  Dzień sprzyja załatwianiu spraw związanych z finansami. Zajmij się tym w pierwszej części dnia, bo możesz liczyć na wsparcie Jowisza, który podpowie ci, jakie decyzje podjąć.

Zdrowie:  Dla swojego zdrowia zrób sobie dziś detoks od… social mediów. Odłóż telefon i zamiast przeglądać, co dzieje się u znajomych, skup się na swoim realnym życiu i doświadczaniu go.

Horoskop dzienny Waga na sobotę 24 września 2022

Miłość i życie prywatne: Wagi powinny zadbać dziś o swoich bliskich, bo oni czują się przez was zaniedbani, nawet jeśli o tym nie mówią. To z kolei może odprowadzić do ważnego rozłamu w waszych relacjach. Możecie jeszcze temu zapobiec.

Praca i finanse: Nie powinieneś wychodzić dziś z inicjatywą w żadnej sprawie, zwłaszcza wymagającej dużego zaangażowania. Możesz być pewien, że wtedy zostaniesz obarczony odpowiedzialnością za nią.

Zdrowie: Jeśli odczuwasz napięcie w szyjnym odcinku kręgosłupa, zwróć szczególną uwagę na swoja postawę podczas siedzenia i chodzenia i upewnij się, czy nie wychylasz szyi zbytnio do przodu. To może być przyczyną.

Horoskop dzienny Skorpion na sobotę 24 września 2022

Miłość i życie prywatne: Skorpiony będą dziś udawać, że wszystko jest w porządku i że nie dostrzegają problemów piętrzących się w ich relacji z kimś bliskim. Jeśli się tym nie zajmiecie, waszemu związkowi grodzi poważny kryzys.

Praca i finanse:  Nie odpuszczaj dziś starań o coś, na czym ci zależy. Nawet jeśli będzie trudno, miej przed oczami cały czas swój cel, który chcesz osiągnąć. To cię zmotywuje. 

Zdrowie: Postaw dziś na aktywność fizyczną i zamiast spędzać czas w domu na kanapie, wybierz się na spacer lub jogging. Dawka ruchu dobrze ci zrobi.

Horoskop dzienny Strzelec na sobotę 24 września 2022

Miłość i życie prywatne: Strzelce nie powinny próbować zamknąć ukochanej osoby w złotej klatce. Nawet jeśli dacie jej wszystko, o czym można marzyć, ale odbierzecie jej wolność, tak naprawdę stracicie ją.

Praca i finanse:  Nie wtrącaj się dziś w sprawy innych i nie udzielaj dobrych rad, jeśli nie jesteś o nie proszony. Nawet jeśli chcesz dobrze, może to zostać przez kogoś źle odebrane.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało ci dziś większych problemów. Nie musisz o nic się martwić, bo Jowisz, który ma silny wpływ w twoim znaku, będzie nad tobą czuwał.

Horoskop dzienny Koziorożec na sobotę 24 września 2022

Miłość i życie prywatne: Koziorożce będą musiały zapłacić dziś za błędy przeszłości. Cena będzie adekwatna do tego, co zrobiliście i tym razem nie uda wam się wykpić z tej sytuacji. Będziecie musieli stawić jej czoła.

Praca i finanse: Twoje sprawy finansowe będą dziś zagrożone. Jeśli nie podejmiesz natychmiastowych działań, będziesz mieć poważne kłopoty. Musisz działać szybko.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie ci dziś sprawiać kłopotów, ale wydarzenia tego dnia sprawią, że będziesz czuć się przygnębiony i będziesz mieć kiepski nastrój. Będzie to trudna sytuacja.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2022 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris