Zamknij

Horoskop dzienny na sobotę 17 września 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

17.09.2022 00:01

Przeczytaj horoskop dzienny na sobotę 17 września 2022 i sprawdź, jak minie Ci ten dzień. 

Horoskop dzienny na sobotę
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka? Zastanawiasz się, jaki będzie ten dzień? Przeczytaj horoskop dzienny na sobotę 17 września 2022 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na sobotę 17 września 2022

Miłość i życie prywatne: Wodniki nie powinny rozpoczynać żadnej poważnej znajomości, jeśli nie mają zamiaru zaangażować się w nią na sto procent. Ktoś, komu zawrócicie w głowie, może poczuć się rozczarowany.

Praca i finanse:  Uważaj dziś na propozycje biznesowe, które możesz otrzymać. Choć z pozoru będą wydawały się bardzo intratne, po głębszej analizie okaże się, że wcale nie są tak opłacalne. Bądź ostrożny.

Zdrowie: Problem z wypadaniem włosów może być objawem wielu chorób lub brakiem pewnych makroskładników w twoim organizmie. Nie bagatelizuj tego. Umów się na wizytę do lekarza i znajdź przyczynę.

Przeczytaj także: Horoskop na wrzesień 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Ryby na sobotę 17 września 2022

Miłość i życie prywatne: Ryby nie powinny podchodzić do miłości jak do biznesu i po pierwszej randce robić bilansu zysków i strat. Druga osoba może przez to poczuć się potraktowana przedmiotowo, a to nie wróży dobrze takiej relacji.  

Praca i finanse: Powinieneś bardziej zaangażować się w pracę. Na razie działasz ciągle na tych samych schematach i liczysz na to, że ktoś inny zajmie się palącymi problemami. Ta strategia nie sprawdzi się na dłuższą metę.

Zdrowie: Jeśli masz problem z cellulitem, nie załamuj się, tylko podejmij z nim skuteczną walkę. Jeśli połączysz zdrową dietę z ćwiczeniami i masażami, twoja skóra powinna wyglądać o niebo lepiej.

Horoskop dzienny Baran na sobotę 17 września 2022

Miłość i życie prywatne: Barany nie powinny flirtować z kimś, do kogo kompletnie nic nie czują. Ta osoba może wziąć wasze zaloty na poważnie i poczuć się potem rozczarowana. Wam zaś będzie głupio.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych czeka cię dobry dzień. Będziesz miał szczęście do ludzi, których spotkasz na swojej drodze i którzy pomogą ci w wyborze właściwej ścieżki i podjęciu dobrych decyzji.

Zdrowie: Jeśli trudno ci znaleźć motywację do ćwiczeń, poszukaj kogoś, kto mógłby towarzyszyć ci w treningach. Dzięki temu nie będziesz już tak skory do szukania wymówek i odpuszczania ćwiczeń.

Horoskop dzienny Byk na sobotę 17 września 2022

Miłość i życie prywatne: Byki będą dziś miały randkę, ale będzie to jedno z najbardziej nieudanych spotkań w waszym życiu. Pytania i dociekliwość drugiej strony sprawią, że poczujecie się jak… na rozmowie kwalifikacyjnej w sprawie pracy.

Praca i finanse:  Nie powinny składać obietnic, których nie mogą lub nie zamierzają spełnić. Szef szybko się zorientuje, że nie jesteście słowni i może przestać uważać was za osobę, na której można polegać.

Zdrowie: Jeśli jesteś na diecie, nie podjadaj i nie rób od nich żądnych odstępstw. Nawet mała słodka przekąska może zrujnować to, co osiągnąłeś do tej pory.

Horoskop dzienny Bliźnięta na sobotę 17 września 2022

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta nie powinny pozwolić sobie na to, by ktokolwiek cokolwiek im narzucał. Jeśli czegoś nie chcecie, po prostu odmówcie. Nie musicie robić niczego, by zadowolić innych ludzi.

Praca i finanse: Przed tobą nowe wyzwania i sporo nauki. Podejdź do tego z optymizmem i rozwijaj swoje kompetencje. Gwiazdy mówią, że dzięki temu w krótkim czasie będziesz w stanie zwielokrotnić swoje zarobki.

Zdrowie: Zadbaj dziś o skórę twarzy. Przesuszona po lecie wymaga nawilżenia i odpowiedniej pielęgnacji. Warto wybrać się do kosmetyczki.

Horoskop dzienny Rak na sobotę 17 września 2022

Miłość i życie prywatne: Raki zostaną dziś postawione przez kogoś w niezręcznej sytuacji. Wasza wrodzony takt pozwoli wam z niej wybrnąć z twarzą, ale nie zostawiajcie tego tak. Koniecznie rozmówcie się z osobą, która wasz w to wplątała.

Praca i finanse:  Do wykonania zadań, których nie lubisz, zabierz się jak najszybciej z samego rana. Dzięki temu będziesz miał je z głowy i nie będziesz musiał myśleć o nich z odrazą przez resztę dnia.

Zdrowie: Nie rzucaj się dziś z motyką na słońce i nie forsuj zbytnio, zwłaszcza jeśli dawno nie ćwiczyłeś. Zacznij od mniej forsownych ćwiczeń dostosowanych do twoich możliwości.

Horoskop dzienny Lew na sobotę 17 września 2022

Miłość i życie prywatne: Lwy odkryją dziś pilnie strzeżoną tajemnicę bliskiej im osoby i poczują się bardzo rozczarowane. Okaże się bowiem, że ktoś, komu ufaliście, od bardzo dawna was okłamywał. Musicie teraz zastanowić się, co z tym zrobić.

Praca i finanse:  Zbierają się na tobą czarne chmury i coś, co od dawna zamiatałeś pod dywan, dziś może wybuchnąć z wielką siłą. Będziesz musiał się naprawdę nagimnastykować, by zapanować nad tą sytuacją.

Zdrowie: Nie szukaj wymówek, by nie ćwiczyć. Wystarczy kwadrans dziennie, by utrzymać dobrą formę. Tyle czasu z pewnością znajdziesz, zwłaszcza w weekend.

Horoskop dzienny Panna na sobotę 17 września 2022

Miłość i życie prywatne: Panny w związkach będą miały okazję, by spędzić romantyczny i spokojny dzień u boku partnera. Koniecznie z tego skorzystajcie. Single zaś nie powinny szukać miłości na siłę. Jeśli będziecie cierpliwi, ona przyjdzie sama.

Praca i finanse:  W pracy czeka cię dziś spokojny dzień pełen pozytywnych wydarzeń. To zasługa Merkurego, który ma silny wpływ w twoim znaku i zsyła ci swoją dobrą energię.

Zdrowie:  To idealny dzień, by spędzić go na łonie natury. Ciesz się ostatnimi dniami lata i korzystaj z pogody. Wypad za miasto czy długi spacer po lesie będzie idealnym pomysłem.

Horoskop dzienny Waga na sobotę 17 września 2022

Miłość i życie prywatne: Wagi nie powinny prosić kogoś o okazywanie uczuć i zainteresowania. Jeśli ta osoba tego nie robi spontanicznie, to dla was ważny sygnał. Być może tej osobie wcale na was nie zależy.

Praca i finanse: Ktoś będzie dziś szukał na ciebie haka. Bądź więc ostrożny i postaraj się unikać błędów. Nawet najmniejszy może cię wiele kosztować.

Zdrowie:  W kwestii zdrowia nie musisz się o nic martwić. Planetarna aura ci sprzyja, a gwiazdy będą wspierać wszystkie twoje działania. Możesz spokojnie realizować swoje plany.

Horoskop dzienny Skorpion na sobotę 17 września 2022

Miłość i życie prywatne: Skorpiony będą dziś rozpaczliwie zabiegać o czyjąś uwagę. Niestety bezskutecznie. Osoba, która wpadła wam w oko, nie będzie kompletnie zwracać uwagi na wasze wysiłki. Czas się z tym pogodzić.

Praca i finanse:  Poczujesz się dziś poirytowany tym, że ktoś, kto zazwyczaj nic nie robi, teraz zgłasza się do ciebie z prośbą o pomoc w podbramkowej sytuacji. Dobrze się zastanów, czy warto wspierać tę osobę.

Zdrowie: Od rana będzie ci dziś towarzyszył ból głowy. Może on być spowodowany słabym krążeniem lub niedotlenieniem organizmu. Wybierz się na długi spacer, a powinieneś poczuć się lepiej.

Horoskop dzienny Strzelec na sobotę 17 września 2022

Miłość i życie prywatne: Strzelce powinny zastanowić się nad tym, czego chcą od swojej dalszej relacji z kimś bliskim. Może okazać się, że wasze pragnienia i potrzeby są zupełnie inne, a to może sprawić, że nie będzie wam ze sobą po drodze.

Praca i finanse:  Uważaj dziś na fałszywych przyjaciół, którzy będą próbowali doradzać ci w sprawach zawodowych lub finansowych. Gwiazdy mówią, że ich „dobre rady” są tak naprawdę dobre tylko dla nich. Miej się na baczności.

Zdrowie: Warto posłuchać dziś rad starszych osób w kwestii zdrowia. Dzięki nim może udać ci się uniknąć poważniejszych kłopotów. Korzystaj z ich mądrości i doświadczenia.

Horoskop dzienny Koziorożec na sobotę 17 września 2022

Miłość i życie prywatne: Koziorożce spędzą dziś uroczy dzień w rodzinnym gronie. Będziecie cieszyć się na samą myśl, że zobaczycie dawno niewidzianych członków waszej rodziny. Zadbajcie o dobrą atmosferę.

Praca i finanse: Koziorożce powinny rozważniej dobierać sobie współpracowników. Jeśli nie zwrócicie na to większej uwagi, może okazać się, że pomimo że macie kilka osób w zespole wszystko i tak musicie zrobić sami.

Zdrowie: Będziesz dziś w wyśmienitym nastroju i nie będziesz mieć powodów do narzekań na swoje zdrowie. Humor będzie ci dopisywał i staniesz się duszą towarzystwa.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2022 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris