Zamknij

Horoskop dzienny na sobotę 17 września 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

17.09.2022 00:01
Horoskop dzienny na sobotę
fot. Shutterstock

Przeczytaj horoskop dzienny na sobotę 17 września 2022 i sprawdź, jak minie Ci ten dzień. 

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka? Zastanawiasz się, jaki będzie ten dzień? Przeczytaj horoskop dzienny na sobotę 17 września 2022 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na sobotę 17 września 2022

Miłość i życie prywatne: Wodniki nie powinny rozpoczynać żadnej poważnej znajomości, jeśli nie mają zamiaru zaangażować się w nią na sto procent. Ktoś, komu zawrócicie w głowie, może poczuć się rozczarowany.

Praca i finanse:  Uważaj dziś na propozycje biznesowe, które możesz otrzymać. Choć z pozoru będą wydawały się bardzo intratne, po głębszej analizie okaże się, że wcale nie są tak opłacalne. Bądź ostrożny.

Zdrowie: Problem z wypadaniem włosów może być objawem wielu chorób lub brakiem pewnych makroskładników w twoim organizmie. Nie bagatelizuj tego. Umów się na wizytę do lekarza i znajdź przyczynę.

Przeczytaj także: Horoskop na wrzesień 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Ryby na sobotę 17 września 2022

Miłość i życie prywatne: Ryby nie powinny podchodzić do miłości jak do biznesu i po pierwszej randce robić bilansu zysków i strat. Druga osoba może przez to poczuć się potraktowana przedmiotowo, a to nie wróży dobrze takiej relacji.  

Praca i finanse: Powinieneś bardziej zaangażować się w pracę. Na razie działasz ciągle na tych samych schematach i liczysz na to, że ktoś inny zajmie się palącymi problemami. Ta strategia nie sprawdzi się na dłuższą metę.

Zdrowie: Jeśli masz problem z cellulitem, nie załamuj się, tylko podejmij z nim skuteczną walkę. Jeśli połączysz zdrową dietę z ćwiczeniami i masażami, twoja skóra powinna wyglądać o niebo lepiej.

Horoskop dzienny Baran na sobotę 17 września 2022

Miłość i życie prywatne: Barany nie powinny flirtować z kimś, do kogo kompletnie nic nie czują. Ta osoba może wziąć wasze zaloty na poważnie i poczuć się potem rozczarowana. Wam zaś będzie głupio.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych czeka cię dobry dzień. Będziesz miał szczęście do ludzi, których spotkasz na swojej drodze i którzy pomogą ci w wyborze właściwej ścieżki i podjęciu dobrych decyzji.

Zdrowie: Jeśli trudno ci znaleźć motywację do ćwiczeń, poszukaj kogoś, kto mógłby towarzyszyć ci w treningach. Dzięki temu nie będziesz już tak skory do szukania wymówek i odpuszczania ćwiczeń.

Horoskop dzienny Byk na sobotę 17 września 2022

Miłość i życie prywatne: Byki będą dziś miały randkę, ale będzie to jedno z najbardziej nieudanych spotkań w waszym życiu. Pytania i dociekliwość drugiej strony sprawią, że poczujecie się jak… na rozmowie kwalifikacyjnej w sprawie pracy.

Praca i finanse:  Nie powinny składać obietnic, których nie mogą lub nie zamierzają spełnić. Szef szybko się zorientuje, że nie jesteście słowni i może przestać uważać was za osobę, na której można polegać.

Zdrowie: Jeśli jesteś na diecie, nie podjadaj i nie rób od nich żądnych odstępstw. Nawet mała słodka przekąska może zrujnować to, co osiągnąłeś do tej pory.

Horoskop dzienny Bliźnięta na sobotę 17 września 2022

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta nie powinny pozwolić sobie na to, by ktokolwiek cokolwiek im narzucał. Jeśli czegoś nie chcecie, po prostu odmówcie. Nie musicie robić niczego, by zadowolić innych ludzi.

Praca i finanse: Przed tobą nowe wyzwania i sporo nauki. Podejdź do tego z optymizmem i rozwijaj swoje kompetencje. Gwiazdy mówią, że dzięki temu w krótkim czasie będziesz w stanie zwielokrotnić swoje zarobki.

Zdrowie: Zadbaj dziś o skórę twarzy. Przesuszona po lecie wymaga nawilżenia i odpowiedniej pielęgnacji. Warto wybrać się do kosmetyczki.

Horoskop dzienny Rak na sobotę 17 września 2022

Miłość i życie prywatne: Raki zostaną dziś postawione przez kogoś w niezręcznej sytuacji. Wasza wrodzony takt pozwoli wam z niej wybrnąć z twarzą, ale nie zostawiajcie tego tak. Koniecznie rozmówcie się z osobą, która wasz w to wplątała.

Praca i finanse:  Do wykonania zadań, których nie lubisz, zabierz się jak najszybciej z samego rana. Dzięki temu będziesz miał je z głowy i nie będziesz musiał myśleć o nich z odrazą przez resztę dnia.

Zdrowie: Nie rzucaj się dziś z motyką na słońce i nie forsuj zbytnio, zwłaszcza jeśli dawno nie ćwiczyłeś. Zacznij od mniej forsownych ćwiczeń dostosowanych do twoich możliwości.

Horoskop dzienny Lew na sobotę 17 września 2022

Miłość i życie prywatne: Lwy odkryją dziś pilnie strzeżoną tajemnicę bliskiej im osoby i poczują się bardzo rozczarowane. Okaże się bowiem, że ktoś, komu ufaliście, od bardzo dawna was okłamywał. Musicie teraz zastanowić się, co z tym zrobić.

Praca i finanse:  Zbierają się na tobą czarne chmury i coś, co od dawna zamiatałeś pod dywan, dziś może wybuchnąć z wielką siłą. Będziesz musiał się naprawdę nagimnastykować, by zapanować nad tą sytuacją.

Zdrowie: Nie szukaj wymówek, by nie ćwiczyć. Wystarczy kwadrans dziennie, by utrzymać dobrą formę. Tyle czasu z pewnością znajdziesz, zwłaszcza w weekend.

Horoskop dzienny Panna na sobotę 17 września 2022

Miłość i życie prywatne: Panny w związkach będą miały okazję, by spędzić romantyczny i spokojny dzień u boku partnera. Koniecznie z tego skorzystajcie. Single zaś nie powinny szukać miłości na siłę. Jeśli będziecie cierpliwi, ona przyjdzie sama.

Praca i finanse:  W pracy czeka cię dziś spokojny dzień pełen pozytywnych wydarzeń. To zasługa Merkurego, który ma silny wpływ w twoim znaku i zsyła ci swoją dobrą energię.

Zdrowie:  To idealny dzień, by spędzić go na łonie natury. Ciesz się ostatnimi dniami lata i korzystaj z pogody. Wypad za miasto czy długi spacer po lesie będzie idealnym pomysłem.

Horoskop dzienny Waga na sobotę 17 września 2022

Miłość i życie prywatne: Wagi nie powinny prosić kogoś o okazywanie uczuć i zainteresowania. Jeśli ta osoba tego nie robi spontanicznie, to dla was ważny sygnał. Być może tej osobie wcale na was nie zależy.

Praca i finanse: Ktoś będzie dziś szukał na ciebie haka. Bądź więc ostrożny i postaraj się unikać błędów. Nawet najmniejszy może cię wiele kosztować.

Zdrowie:  W kwestii zdrowia nie musisz się o nic martwić. Planetarna aura ci sprzyja, a gwiazdy będą wspierać wszystkie twoje działania. Możesz spokojnie realizować swoje plany.

Horoskop dzienny Skorpion na sobotę 17 września 2022

Miłość i życie prywatne: Skorpiony będą dziś rozpaczliwie zabiegać o czyjąś uwagę. Niestety bezskutecznie. Osoba, która wpadła wam w oko, nie będzie kompletnie zwracać uwagi na wasze wysiłki. Czas się z tym pogodzić.

Praca i finanse:  Poczujesz się dziś poirytowany tym, że ktoś, kto zazwyczaj nic nie robi, teraz zgłasza się do ciebie z prośbą o pomoc w podbramkowej sytuacji. Dobrze się zastanów, czy warto wspierać tę osobę.

Zdrowie: Od rana będzie ci dziś towarzyszył ból głowy. Może on być spowodowany słabym krążeniem lub niedotlenieniem organizmu. Wybierz się na długi spacer, a powinieneś poczuć się lepiej.

Horoskop dzienny Strzelec na sobotę 17 września 2022

Miłość i życie prywatne: Strzelce powinny zastanowić się nad tym, czego chcą od swojej dalszej relacji z kimś bliskim. Może okazać się, że wasze pragnienia i potrzeby są zupełnie inne, a to może sprawić, że nie będzie wam ze sobą po drodze.

Praca i finanse:  Uważaj dziś na fałszywych przyjaciół, którzy będą próbowali doradzać ci w sprawach zawodowych lub finansowych. Gwiazdy mówią, że ich „dobre rady” są tak naprawdę dobre tylko dla nich. Miej się na baczności.

Zdrowie: Warto posłuchać dziś rad starszych osób w kwestii zdrowia. Dzięki nim może udać ci się uniknąć poważniejszych kłopotów. Korzystaj z ich mądrości i doświadczenia.

Horoskop dzienny Koziorożec na sobotę 17 września 2022

Miłość i życie prywatne: Koziorożce spędzą dziś uroczy dzień w rodzinnym gronie. Będziecie cieszyć się na samą myśl, że zobaczycie dawno niewidzianych członków waszej rodziny. Zadbajcie o dobrą atmosferę.

Praca i finanse: Koziorożce powinny rozważniej dobierać sobie współpracowników. Jeśli nie zwrócicie na to większej uwagi, może okazać się, że pomimo że macie kilka osób w zespole wszystko i tak musicie zrobić sami.

Zdrowie: Będziesz dziś w wyśmienitym nastroju i nie będziesz mieć powodów do narzekań na swoje zdrowie. Humor będzie ci dopisywał i staniesz się duszą towarzystwa.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2022 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris