Zamknij

Horoskop dzienny na sobotę 11 lipca 2020. Kto ma szansę na miłość?

11.07.2020 00:50
horoskop dzienny na sobotę
fot. Chillizet

Sprawdź swój horoskop dzienny na sobotę 11 lipca 2020 i dowiedz się, co cię czeka w ten weekend! Układ planet zapowiada miłosne zawirowania. Przekonaj się, czy dotyczą właśnie ciebie!

Czym byłoby życie bez miłości? Retrogradacja Merkurego z pewnością skłoniła wielu z nas do zastanowienia. Niektórzy poczuli się samotni... Inni natomiast zaczęli rozmyślać nad sensem ich obecnego związku. Zobacz horoskop dzienny na sobotę 11 lipca 2020 i odkryj, co czeka cię w miłości.

Horoskop dzienny na sobotę 11 lipca 2020

Zobacz także: Jak uwieść zodiakalnego Barana? Poznaj sposób na to, żeby go usidlić!

Horoskop dzienny - Baran

Baran potrzebuje teraz przestrzeni. Masz taki nastrój, jakbyś chciał się niedługo wybrać na podbój całego świata. Zastanawiasz się teraz, czy partner nie byłby dla ciebie obciążeniem w tej wyprawie. Bez bagażu zawsze trochę lżej, prawda?

Horoskop dzienny - Byk

Byk złamie w tym tygodniu czyjeś serce, ale nie będzie się tym zbytnio przejmował. Ktoś będzie z twojego powodu płakać, kiedy zabierzesz inną osobę na randkę. Starasz się o tym nie myśleć i dobrze się bawić. Zastanów się, czy sam chciałbyś być tak potraktowany.

Zobacz także

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta uciekają w samotność i dobrze im z tym. W ten weekend postanowicie trochę się wycofać ze swoich bliskich relacji. Znajomi, jak na złość, zaczną się dobijać drzwiami i oknami! Jeśli chcecie uniknąć późniejszych pretensji, lepiej wymyślcie sobie dobrą wymówkę.

Horoskop dzienny - Rak

Rak zaczyna mieć ostatnio problem z oddzieleniem iluzji od rzeczywistości. Co się dzieje naprawdę, a co sobie tylko wyobrażasz? Nie zakochuj się w kimś, bo ci się przyśnił, i nie złość się na ludzi, bo wyobraziłeś sobie, że coś zrobili. Weź pod uwagę fakty.

Horoskop dzienny - Lew

Lew jest kimś tak rozczarowany, że nawet nie chce mu się ryczeć. Wiesz, że nie warto. Szkoda zmarnowanego czasu, ale nie zamkniesz się przecież z tego powodu w domu na kolejny tydzień. Spotkaj się z dawno niewidzianym znajomym.

Horoskop dzienny - Panna

Panna musi wreszcie przestać się obwiniać. Wszystkie wady, które ty w sobie widzisz, dla innych są zupełnie niezauważalne! Nikt cie w taki sposób nie ocenia. Czy przez własne kompleksy zamierzasz zrezygnować z nawiązywania relacji z ludźmi? Zastanów się, czy oni są idealni. Raczej nie!

Horoskop dzienny - Waga

Waga miała piękne wyobrażenia, a skończyło się jak zawsze. Tak to już bywa, kiedy idealizujemy obiekt swoich uczuć. Zawsze widzisz dobro w ludziach, ale oni sami czasami nie mają ochoty nikomu go dawać. Nic na to nie poradzisz.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion chciałby zacząć z kimś od nowa i naprawić dawne błędy. Może się to udać, pod warunkiem, że zamiast grać w gierki, powiesz szczerze o co ci tak naprawdę chodzi. Zawsze warto powiedzieć prawdę.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec Netflix & chill? Jasne, ale pod warunkiem, że w dresach. Dziś stawiasz na pełen luz. Potrzebujesz kogoś, kto zaakceptuje cię w naturalnej wersji, bez dodatkowych upiększeń i instagramowego filtra. I ten ktoś jest już na horyzoncie...

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec może dziś poznać nową miłość... na siłowni. Warto wybrać się na trening i trochę się rozejrzeć. W tej niezobowiązującej atmosferze możesz nawiązać miłą rozmowę, która stanie się początkiem czegoś pięknego.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik igrał, igrał i się doigrał. Jeśli nie potrafisz wybrać pomiędzy dwiema osobami, nienajlepszym pomysłem jest... przedstawianie ich sobie. Chcesz, żeby o siebie rywalizowały? Jedna z nich prędzej odejdzie i dokona w ten sposób wyboru za ciebie.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby za sprawą Neptuna przez cały weekend będą bardzo senne. Sprzyja to marzeniom i zgłębianiu własnej intuicji. Odpowiedź na wszystkie twoje pytania kryje się w tobie. Zrób sobie relaksującą kąpiel, medytuj, słuchaj muzyki. Dowiesz się dzisiaj czegoś ważnego.

Zobacz także: FBI wskazało znaki zodiaku skłonne do zbrodni. Te 4 to urodzeni mordercy!

Który zodiak jest dla Ciebie stworzony?

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?