Zamknij

Horoskop dzienny na sobotę 1 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

01.08.2020 00:50
horoskop dzienny sobota
fot. Chillizet

Jakie rady mają dziś dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny i zobacz, czego możesz się spodziewać!

Początek nowego sezonu w astrologii to zawsze szansa na to, by rozpocząć w życiu nowy etap. Warto wprowadzić jakieś zmiany albo sprecyzować, czego sobie teraz najbardziej życzymy. Co nam w tym najbardziej pomoże? Sprawdź swój horoskop dzienny na sobotę 1 sierpnia 2020 roku i przekonaj się!

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - rozpoczyna się sierpień i Słońce w znaku Lwa odtąd będzie mocno ogrzewać także pozostałe ogniste znaki. Poczujesz dzisiaj ogromny przypływ energii i wiary w siebie. Jeśli to się nie stanie albo poczujesz, że jest w jakiś sposób zablokowane, rozejrzyj się wokół i zastanów się, co przeszkadza ci teraz w cieszeniu się życiem.

Horoskop dzienny - Byk

Byk - możesz odzyskać dzisiaj wiarę w coś, co uważałeś za stracone. Które z twoich marzeń dziś do ciebie wróciło? Wyobrażaj sobie przez cały dzień, że udało ci się to osiągnąć. Wieczorem zrób pierwszy krok w tym kierunku. Przekonasz się, że odtąd będzie tylko lepiej.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - dziś możesz poczuć, że jest cię dwóch - i że bliźniaki trochę się ze sobą kłócą. Jeśli zauważysz w sobie odmienne pragnienia, przemyśl sobie, w jaki sposób możesz je ze sobą pogodzić. Jest to możliwe, pod warunkiem, że chociaż na chwilę schowasz swoją dumę do kieszeni. Ucz się tego od Lwów, robią to na co dzień.

Horoskop dzienny - Rak

Rak - masz ochotę uciec, bo dla ciebie to ogniste Słońce przypieka ciut za mocno. Ludzie stali się zbyt intensywni i głośni. Ucieknij nad wodę, by chociaż przez chwilę pobyć na łonie natury. Zobaczysz, że doda ci to sił. Jesteś przecież znakiem z żywiołu Wody.

Horoskop dzienny - Lew

Lew - wszystko ci teraz sprzyja i jeśli czujesz, że jest inaczej, po prostu żyjesz własnymi myślami. A jakie myśli, takie życie! Wybierz dzisiaj jedną rzecz, którą chciałbyś naprawić. Kiedy uda ci się to zrobić bez wysiłku, przestaniesz być takim pesymistą.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - nabierzesz teraz odwagi, żeby pochwalić się swoim największym talentem. Nie ukrywaj go przed światem w ciągu najbliższych tygodni. Zamiast tego, nie dopracowując nawet szczegółów, zacznij wychodzić ze swoim dziełem do ludzi. Niech cię zobaczą!

Horoskop dzienny - Waga

Waga - szykuje się dla ciebie bardzo romantyczny wieczór. Odezwie się ktoś, o kim niedawno jeszcze myślałeś, że nie masz u niego szans! Ten flirt ma szansę przerodzić się w coś więcej, jeśli tylko się spotkacie.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - zorganizuj na jutro spotkanie z rodziną. Chociaż nie zdajecie sobie z tego nawet sprawy, zdążyliście się za sobą bardzo stęsknić. Gdy spędzisz z nimi czas, od razu zrobi ci się cieplej na sercu.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - masz dzisiaj świetne poczucie humoru i możesz zawrócić komuś w głowie swoimi... żartami! Zauważy cię osoba, która uwielbia się śmiać i docenia ludzi, którzy potrafią dostrzec coś zabawnego w każdej sytuacji. A wiesz przecież dobrze, że nie ma w tym nikogo lepszego od ciebie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - wyskocz gdzieś spontanicznie i oderwij się od obowiązków, bo twoje przemęczenie daje ci się we znaki. Jesteś zirytowany, możesz łatwo się z kimś pokłócić. Wykorzystaj ten weekend na relaks. Kiedy ostatnio miałeś wakacje?

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - wokół ciebie jest mnóstwo przyjaciół, a ty czujesz się tak, jakbyś nie miał z kim porozmawiać. A oni chcą cię wysłuchać! To ty nic im nie mówisz. Dlaczego budujesz przed sobą mur? Nic ci teraz nie zagraża.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - bardzo się komuś podobasz. I z serca, i z duszy. Nawet jeśli jeszcze ci tego nie powiedział, od rana czujesz się jakoś wyjątkowo. Twoja intuicja ci podpowiada, że ktoś cię dostrzegł i niedługo w twoim życiu pojawi się nowa szansa...

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!    

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!