Zamknij

Horoskop dzienny na sobotę 1 października 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

01.10.2022 00:01

Przeczytaj horoskop dzienny na sobotę 1 października 2022 i sprawdź, jak minie Ci ten dzień.

Horoskop dzienny na sobotę
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka? Zastanawiasz się, jaki będzie ten dzień? Przeczytaj horoskop dzienny na sobotę 1 października 2022 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na sobotę 1 października 2022

Miłość i życie prywatne: Wodniki poczują, że nie mogą zgodzić się na coś, co ktoś im oferuje. Zamiast kręcić i lawirować, lepiej powiedzcie to wprost. Nie ma sensu okłamywać siebie i drugiej osoby.

Praca i finanse:  Zainwestuj w siebie i postaw dziś na rozwój własnych kompetencji. Gwiazdy mówią, że warto poświęcić na to swój czas i pieniądze, bo w niedalekiej przyszłości zwróci ci się to z nawiązką.

Zdrowie: Twoje sprawy związane ze zdrowiem mogą dziś spędzać ci sen z powiek. Gwiazdy mówią jednak, że nie masz czym się przejmować. Wszystko finalnie ułoży się po twojej myśli.

Horoskop dzienny Ryby na sobotę 1 października 2022

Miłość i życie prywatne: Ryby staną dziś przed trudną decyzją. Niestety będziecie musieli podjąć ją dziś, bo nie da się odkładać tego znów na później. Kierujcie się swoją intuicją – ona podpowie wam, co zrobić.  

Praca i finanse:  Nie zrzucaj na kogoś swoich obowiązków, bo prędzej czy później ta osoba się zbuntuje, a przy tym może też narobić ci kłopotów i poinformować szefa o twoim nieuczciwym postępowaniu. Lepiej skup się na swoich zadaniach.

Zdrowie: Będziesz mieć dziś drobne problemy ze zdrowiem. Choć nie będą one bardzo poważne, to jednak uciążliwe i mogą zepsuć ci skutecznie ten dzień, a także pokrzyżować weekendowe plany.

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 26 września do 2 października 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Baran na sobotę 1 października 2022

Miłość i życie prywatne: Barany nie powinny wtrącać się w sprawy innych osób, zwłaszcza jeśli w grę wchodzą uczucia. Nawet jeśli wasze intencje będą dobre, to okaże się, że ta osoba w ogóle tego nie doceni.

Praca i finanse: W sprawach finansowych będziesz dziś mieć dużo szczęścia. Jowisz ześle ci niezawodną intuicję, która pomoże ci podjąć dobre decyzje i uchroni cię przed kłopotami.

Zdrowie:  Będziesz potrzebował dziś skupić się na swoim wnętrzu i zadbać o swój dobrostan psychiczny. Zapewnij sobie spokój i wejrzyj w głąb siebie.

Horoskop dzienny Byk na sobotę 1 października 2022

Miłość i życie prywatne: Byki będą miały wrażenie, że ktoś, kto pozornie jest zainteresowany bliższą znajomością, tak naprawdę nie angażuje się w tę relację. Gwiazdy radzą, byście słuchali swojej intuicji – ona ma rację.

Praca i finanse:  Unikaj dziś osób, które będą ci dużo obiecywać, ale nie będą w stanie dać ci pisemnej gwarancji swoich zapewnień. Może okazać się, że ktoś próbuje cię oszukać. Możesz wiele stracić.

Zdrowie: Skup się dziś na swoim zdrowiu i słuchaj uważnie sygnałów, które wysyła ci twoje ciało. Ono próbuje powiedzieć ci coś ważnego. Nie bagatelizuj tego.

Horoskop dzienny Bliźnięta na sobotę 1 października 2022

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta powinny słuchać siebie i swoich potrzeb i nie zmuszać się do niczego, czego po prostu nie czują. Jeśli ktoś próbuje was do czegoś zmusić lub wywiera na was presję, lepiej podziękujcie za taką znajomość.

Praca i finanse: Postaw dziś na rozwój swojej kariery zawodowej i nie wahaj się poświęcić na to swojego prywatnego czasu. Gwiazdy mówią, że w przeciwieństwie do innych niepewnych inwestycji, inwestycja w siebie ci się opłaci w stu procentach.

Zdrowie: Korzystaj z jesiennej pogody i postaraj się jak najwięcej czasu spędzić na świeżym powietrzu. Spacery po lesie czy rowerowa wycieczka dobrze ci zrobią.

Horoskop dzienny Rak na sobotę 1 października 2022

Miłość i życie prywatne: Raki będą mieć poczucie, że ktoś, kto deklaruje, że mu na nich zależy, tak naprawdę wcale nie jest zainteresowany tym, by bliżej je poznać. Jeśli tak czujecie, nie brnijcie w tę relację. Na powierzchowności nie da się wiele zbudować.

Praca i finanse:  Nie przyjmuj dziś od nikogo żadnych rad związanych z pracą lub finansami. Ktoś może próbować ci zaszkodzić i zwieść cię na manowce, udając, że chce twojego dobra.

Zdrowie: Będziesz dziś potrzebował odpoczynku i relaksu. Nie wahaj się więc, by oddać się słodkiemu lenistwu i nie miej z tego powodu wyrzutów sumienia. Odpoczynek jest tak samo ważny jak praca.

Horoskop dzienny Lew na sobotę 1 października 2022

Miłość i życie prywatne: Lwy czeka dziś wspaniały i bardzo dobry dzień spędzony z kimś bliskim. Poczujecie się kochane i bezpieczne i będziecie mieć pewność, że jesteście z właściwą osobą.

Praca i finanse:  Odkryjesz dziś, że ktoś, kto udawał twojego sprzymierzeńca w pracy, tak naprawdę cały czas robił ci czarny PR za twoimi plecami. Nie graj jednak tak samo nieuczciwie wobec tej osoby, tylko doprowadź do konfrontacji.

Zdrowie: Będziesz dziś w dobrej formie fizycznej. Nie będziesz mieć powodów, by narzekać na swoje zdrowie i będziesz mógł spokojnie realizować wszystkie swoje plany.

Horoskop dzienny Panna na sobotę 1 października 2022

Miłość i życie prywatne: Panny nie powinny narzucać się komuś ze swoją pomocą. Uwierzcie, że jeśli ktoś będzie jej potrzebował, sam o nią poprosi. Najważniejsze, byście zadeklarowali, że będziecie wtedy, kiedy będzie to potrzebne.  

Praca i finanse:  Będziesz miał dziś powody do zadowolenia z siebie. Okaże się, że jakiś czas temu podjąłeś bardzo dobrą decyzję i będziesz mógł teraz zbierać jej owoce. Zapowiada się dobry dzień.

Zdrowie:  Będziesz dziś w doskonałym nastroju, a planetarna aura będzie ci sprzyjać. Nie musisz się o nic martwić – gwiazdy sprzyjają twojemu zdrowiu i dobremu samopoczuciu.

Horoskop dzienny Waga na sobotę 1 października 2022

Miłość i życie prywatne: Wagi nie powinny marnować czyjegoś czasu. Jeśli wiecie, że nie podchodzicie poważnie do znajomości z kimś, nie umawiajcie się na kolejne spotkania. Niepotrzebnie zawracacie głowę tej osobie.

Praca i finanse: W sprawach finansowych warto dziś zasięgnąć porady kogoś, kto zna się na obszarze, w którym działacie. Dzięki temu uda wam się podjąć lepsze decyzje i uniknąć ryzyka.

Zdrowie:  Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu. Nie będziesz musiał się o nic martwić i będziesz mógł spokojnie realizować wszystkie swoje plany. Gwiazdy ci sprzyjają.

Horoskop dzienny Skorpion na sobotę 1 października 2022

Miłość i życie prywatne: Skorpiony będą dziś potrzebować więcej ciepła i zrozumienia, niestety nie otrzymają tego od bliskiej im osoby. To powinien być dla was sygnał alarmowy. Zadajcie sobie pytanie, po co wam relacja z kimś, kto was nie wspiera?

Praca i finanse:  Będziesz dziś miał trudność z podejmowaniem racjonalnych decyzji. Gwiazdy radzą więc, abyś wszystkie ważne decyzje przełożył na kolejny tydzień, a dziś skupił się na tym, by utrzymać status quo.

Zdrowie: Uważaj dziś na swoje stawy, bo mogą one nie wytrzymać zbyt dużego obciążenia. Unikaj więc nadmiernego wysiłku oraz dźwigania ciężkich rzeczy.

Horoskop dzienny Strzelec na sobotę 1 października 2022

Miłość i życie prywatne: Strzelce będą dziś mieć prawdziwy mętlik w głowie, bo ktoś, na kim im zależy, będzie wysyłał im sprzeczne sygnały. Najwyższy czas przeprowadzić z tą osobą poważną rozmowę.

Praca i finanse:   Powinieneś pomyśleć o swoim rozwoju i zacząć robić coś w kierunku rozwoju swoich kompetencji. Jeśli nie zaczniesz działać teraz, szybko okaże się, że zostałeś w tyle za konkurencją.

Zdrowie: Będziesz dziś cieszyć się dobrym zdrowiem, a twoje samopoczucie nie będzie dawało ci żadnych powodów do zmartwień. Możesz więc spokojnie realizować swoje plany i korzystać z tego dnia.

Horoskop dzienny Koziorożec na sobotę 1 października 2022

Miłość i życie prywatne: Koziorożce powinny dziś zebrać się na odwagę i odezwać do osoby, z którą mają pewne niezamknięte tematy. Najwyższy czas się tym zająć i wyjaśnić sobie pewne sprawy.

Praca i finanse: Unikaj dziś plotkowania i obgadywania znajomych z pracy. Może okazać się, że ktoś przekaże im twoje słowa, a ty stracisz dobre relacje z tymi osobami.

Zdrowie: Twoje sprawy związane ze zdrowiem dziś zaczną toczyć się w dobrym kierunku, a ty będziesz mógł odetchnąć z ulgą. Zapowiada się dobry dzień.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2022 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris