Zamknij

Horoskop dzienny na poniedziałek 26 września 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

26.09.2022 00:01

Przeczytaj horoskop dzienny na poniedziałek 26 września 2022 i sprawdź, jak minie Ci ten dzień.

Horoskop dzienny na poniedziałek
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka? Zastanawiasz się, jaki będzie ten dzień? Przeczytaj horoskop dzienny na poniedziałek 26 września 2022 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na poniedziałek 26 września 2022

Miłość i życie prywatne: Wodniki mają teraz szansę, by wyplatać się ze zobowiązań, które kosztują je zbyt wiele czasu i energii. Planetarna aura wam sprzyja, więc jeśli wiecie, że niektórych rzeczy podjęliście się, bez przemyślenia ich, wycofajcie się z nich teraz.

Praca i finanse:  W pracy zapowiada się spokojny, za to nudny dzień, przez co zaczniesz zastanawiać się nad zmianą swojej zawodowej ścieżki. To nie jest zły pomysł, podejdź jednak do niego rozsądnie i nie podejmuj żadnych pochopnych decyzji.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie sprawiać Ci dziś większych kłopotów. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zsyłają mnóstwo dobrej energii i pozytywnego myślenia. To będzie naprawdę dobry dzień.

Przeczytaj także: Horoskop na wrzesień 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Ryby na poniedziałek 26 września 2022

Miłość i życie prywatne: Ryby nie będą w nastroju do randkowania ani romantycznych wieczorów. Uznacie, że zamiast poświęcać czas komuś, wolicie przeznaczyć go na rozwijanie swoich pasji i zainteresowań. Gwiazdy mówią, że to bardzo dobry wybór.

Praca i finanse:  W pracy staraj się być dziś wyrozumiały, ale nie pobłażliwy. Jeśli chwilę się zastanowisz, od razu rozpoznasz, komu zdarzyła się jednorazowa wpadka, a kto po prostu nie podchodzi poważnie do swoich obowiązków.

Zdrowie: W kwestii zdrowia nie musisz się dziś niczego obwiać. Gwiazdy zsyłają Ci dobre samopoczucie i mnóstwo pozytywnej energii, którą możesz dzielić się z innymi. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Baran na poniedziałek 26 września 2022

Miłość i życie prywatne: Barany mają przed sobą wspaniały dzień, pełen miłych niespodzianek i zaskakujących zbiegów okoliczności. Planetarna aura ewidentnie wam sprzyja, a gwiazdy dbają o harmonijne i pełne zgody relacje z innymi osobami.

Praca i finanse:  W pracy zapowiada się spokojny i beztroski dzień. Uda Ci się szybko i sprawnie rozwiązać wszystkie bieżące problemy, dzięki czemu wcześniej skończysz wszystkie wyznaczone na dziś zadania i będziesz mógł odpocząć.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu. Możesz bez przeszkód realizować swoje dzisiejsze plany i cieszyć się tym dniem, bo nic nie zakłóci Ci dziś spokoju. Dzięki przychylnemu wpływowi Jowisza będziesz mieć dziś mnóstwo energii.

Horoskop dzienny Byk na poniedziałek 26 września 2022

Miłość i życie prywatne: Byki otrzymają od kogoś bliskiego prezent bez okazji, o którym zawsze marzyły. To sprawi, że jeszcze czulej spojrzycie na osobę, która wam go ofiarowała, i nie będziecie już mieć wątpliwości odnośnie do uczuć, które do niej żywicie.

Praca i finanse:  W pracy skup się dziś na wykonywaniu swoich obowiązków i nie pozwól na to, by ktoś się Tobą wysługiwał. Każdy ma wyznaczone swoje zadania i nimi powinien się zająć, zamiast liczyć na to, że ktoś inny wykona za nich pracę.

Zdrowie: Drobne dolegliwości ze strony układu pokarmowego, które możesz dziś odczuwać, mogą być spowodowane zbyt ciężko strawnymi posiłkami. Postaw na świeże owoce i warzywa zamiast tłustych smażonych mięs.

Horoskop dzienny Bliźnięta na poniedziałek 26 września 2022

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta zrobią dziś w swoim życiu miejsce dla nowych spraw i ludzi, bo gwiazdy mówią, że nadchodzi czas poważnych zmian w sprawach uczuciowych. Planetarna aura wam sprzyja, a Wenus gwarantuje, że poznacie dziś kogoś wyjątkowego.

Praca i finanse: Dziś możesz mieć sporo rzeczy na głowie, dlatego od rana sumiennie zabierz się do pracy. Jeśli dobrze zorganizujesz sobie czas i wyłączysz wszystkie rozpraszacze, to bez trudu zdążysz ze wszystkim.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś żadnych kłopotów. Możesz spokojnie cieszyć się tym dniem, bo planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zsyłają mnóstwo pozytywnej energii, którą będziesz zarażać innych.

Horoskop dzienny Rak na poniedziałek 26 września 2022

Miłość i życie prywatne: Raki będą dziś niemal stawać na głowie, żeby zaimponować bliskiej im osobie i wywołać uśmiech na jej twarzy. Niestety bezskutecznie. Wasze starania spełzną na niczym i poczujecie się niedocenieni.

Praca i finanse:  Dostrzeże Cię dziś ktoś wysoko postawiony w twojej firmie i będzie pod ogromnym wrażeniem twojego profesjonalizmu i wysokich kompetencji. Możesz spodziewać się, że ten epizod pozytywnie wpłynie na twoją dalszą karierę zawodową.

Zdrowie: Uważaj dziś na słońce i nie przesadzaj z opalaniem. Zbyt długa ekspozycja na promienie słoneczne może skończyć się poparzeniami lub nawet udarem. Koniecznie pamiętaj o kremie z filtrem i nakryciu głowy.

Horoskop dzienny Lew na poniedziałek 26 września 2022

Miłość i życie prywatne: Lwy w związkach mogą spodziewać się dziś kłopotów w komunikacji z partnerem, co doprowadzi do nieprzyjemnej sprzeczki. Single zaś mogą liczyć na mile spędzony wieczór z intrygującym Rakiem.

Praca i finanse:  Dziś wyjdą na jaw poważne zaniedbania, których dopuściłeś się jakiś czas temu. Przez to Twoja kariera zawiśnie na włosku, a przyszłość w firmie będzie niepewna. Tylko od wyrozumiałości Twojego szefa zależy, czy pozostaniesz na swoim stanowisku.

Zdrowie:  Uważaj dziś podczas spaceru, bo jeden nieostrożny krok może skończyć się skręceniem kostki i poważnymi kłopotami z chodzeniem. Bądź ostrożny, a na przechadzki wybieraj wygodne, sportowe i koniecznie płaskie obuwie.

Horoskop dzienny Panna na poniedziałek 26 września 2022

Miłość i życie prywatne: Panny czeka dziś naprawdę udany dzień. Możecie spodziewać się miłej niespodzianki ze strony bliskich, która sprawi, że poczujecie się ważni i kochani. Planetarna aura sprzyja zacieśnianiu rodzinnych więzów.

Praca i finanse:  W pracy czeka Cię spokojny dzień, który minie w miłej atmosferze. Poznasz swoich współpracowników od zupełnie nowej, lepszej strony i dostrzeżesz ich zalety. To sprawi, że zapragniecie utrzymywać ze sobą kontakt również poza pracą.

Zdrowie: Będziesz dziś w doskonałej formie. Twojego dobrego samopoczucia i humoru nic nie popsuje, bo w na Twoim niebie króluje Wenus, a to bardzo dobry znak. Możesz bez przeszkód cieszyć się dzisiejszym dniem.

Horoskop dzienny Waga na poniedziałek 26 września 2022

Miłość i życie prywatne: Wagi w sprawach serowych powinny kierować się intuicją. To ona podpowie wam właściwie rozwiązania i pokieruje odpowiednio waszymi decyzjami. Jeśli jej posłuchacie, uda wam się osiągnąć to, czego pragniecie.

Praca i finanse: W pracy przydadzą Ci się dziś dyplomatyczne zdolności, bo czekają Cię ważne negocjacje, od których w dużej mierze zależy Twój dalszy los w firmie. Przygotuj się dobrze do tych rozmów i bądź dobrej myśli.

Zdrowie:  Uważaj dziś ma zbyt forsowne treningi, bo mogą zakończyć się kontuzją. Dopasuj tempo i intensywność ćwiczeń do swojej aktualnej kondycji i nie forsuj się zbytnio, bo możesz narobić sobie kłopotów.

Horoskop dzienny Skorpion na poniedziałek 26 września 2022

Miłość i życie prywatne: Skorpiony w związkach czeka miły dzień u boku partnera. Single mogą spodziewać się dziś randki, jednak na spotkaniu nie rozmawiaj o polityce i pracy, bo możesz zostać uznany za nudziarza. 

Praca i finanse:  Ktoś będzie próbował w pracy zrzucić na Ciebie swoje obowiązku tylko dlatego, że jest zbyt leniwy, by samemu je wykonać. Nie pozwól na to i stanowczo się temu sprzeciw, bo w przeciwnym razie sytuacja będzie się powtarzać.

Zdrowie: Nie musisz martwić się dziś o swoje zdrowie. Planetarna aura Ci sprzyja, a Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku dba o to, by nie zabrakło Ci pozytywnego nastawienia i dobrej energii. Zapowiada się udany dzień.

Horoskop dzienny Strzelec na poniedziałek 26 września 2022

Miłość i życie prywatne: Strzelce dziś staną się rozjemcą i adwokatem w pewnym rodzinnym konflikcie. Bądźcie sprawiedliwi i starajcie się działać tak, żeby pogodzić interesy wszystkich. Gwiazdy mówią, że nie będzie to łatwe zadanie.

Praca i finanse: Saturn, który ma silny wpływ w Twoim znaku, sprzyja zawodowym sukcesom. Nie licz jednak na to, że przyjdą one bez wysiłku. Szczęściu musisz trochę pomóc i sumiennie zabrać się do pracy od samego rana.

Zdrowie: Dziś nie musisz obawiać się żadnych nieprzyjemnych dolegliwości. Gwiazdy mówią, że możesz dziś liczyć na zastrzyk pozytywnej energii i doskonałe samopoczucie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Dobrze to wykorzystaj.

Horoskop dzienny Koziorożec na poniedziałek 26 września 2022

Miłość i życie prywatne: Koziorożce powinny uważać, bo ich zachowanie sprawi dziś przykrość bliskiej osobie, która zacznie zastanawiać się, czy jest sens kontynuować Waszą relację. Jeśli nie chcecie jej stracić, poważnie zastanówcie się nad swoim postępowaniem i pomyślcie, jak je zmienić.

Praca i finanse:  Nie marnuj dziś czasu na dyskusje z szefem i próbę przekonania go do swoich pomysłów. Gwiazdy mówią, że i tak nic nie wskórasz, a możesz w ten sposób popsuć atmosferę między Tobą a przełożonym. Lepiej wykonaj zleconą pracę.

Zdrowie: Z powodu niezbyt korzystnego wpływu Marsa w twoim znaku, możesz być dziś nerwowy i podminowany. Lepiej unikaj więc kontaktu z ludźmi, bo niewykluczone, że spróbujesz wyładować na kimś negatywne emocje. Gwiazdy zalecają relaks w samotności. 

Zobacz także: Horoskop roczny na 2022 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris