Zamknij

Horoskop dzienny na poniedziałek 18.11.2019 dla wszystkich znaków zodiaku

18.11.2019 10:10
Horoskop dzienny na poniedziałek
fot. Shutterstock

Horoskop dzienny na poniedziałek 18 listopada 2019. Przekonaj się, komu gwiazdy będą sprzyjać na początku tego tygodnia!

Sprawdź swój horoskop dzienny na poniedziałek 18.11.2019! Zmiana pracy, nowe hobby, ogromne wydatki, a może szczęście w miłości? Gwiazdy przewidują, że dla wielu znaków zodiaku początek tygodnia będzie bardzo intensywny! Przeczytaj horoskop i bądź gotowy na nadchodzące zmiany.

Horoskop dzienny - Baran

Barana czeka w poniedziałek wspaniała niespodzianka. Wiadomość o zbliżającym się krótkim wyjeździe poprawi ci nastrój na cały dzień. Zdecydowanie potrzebujesz wakacji i w końcu nadarzy się okazja, by trochę odpocząć. Przed podróżą postaraj się jednak nadrobić wszystkie zaległości.

Horoskop dzienny - Byk

Byki zazwyczaj lubią rutynę, jednak nawet tobie od czasu do czasu potrzeba urozmaicenia. Jeśli chcesz pozbyć się nudy, pozwól sobie na poszukiwanie nowego hobby. Po pracy nie wpędzaj się w kolejny wir obowiązków - lepiej postawić na kreatywny odpoczynek.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Gwiazdy przewidują poważne problemy zdrowotne. Poniedziałkowe załamanie pogody źle wpłynie na odporność osób spod znaku Bliźniąt. Jeśli od rana dokuczają ci drobne objawy - nie lekceważ tego. Zacznij suplementację witamin.

Horoskop dzienny - Rak

Rak będzie miał dzisiaj problemu ze skupieniem, a co za tym idzie - wypełnianiem obowiązków. Stwórz listę najważniejszych zagadnień, którymi musisz się dzisiaj zająć i to właśnie od nich zacznij dzień. W przeciwnym wypadku możesz narobić sobie poważnych zaległości.

Horoskop dzienny - Lew

Lew już na początku dnia dowie się czegoś, co wyprowadzi go z równowagi. Postaraj się powstrzymać emocje i nie przyjmować postawy atakującej. Zaostrzanie konfliktu nie prowadzi do jego rozwiązania. W miłości czeka cię za to przyjemna niespodzianka - druga osoba przekaże ci wiadomość, po której poczujesz motylki w brzuszku.

Horoskop dzienny - Panna

Panna powinna być bardziej asertywna i mniej pobłażliwa. Nie pozwalaj innym osobom wchodzić sobie na głowę. Musisz wyznaczyć wyraźne granice - zwłaszcza, że niedługo zaczniesz przewodniczyć w ważnym projekcie.

Horoskop dzienny - Waga

Waga ma w sobie duże pokłady kreatywności, które potrzebuje wyzwolić. W pracy wykaż się pomysłowością - twoje propozycje zostaną dziś pozytywnie rozpatrzone. Po południu nie poświęcaj całego czasu innym osobom. Warto skupić się tylko na sobie.

Horoskop dzienny - Skorpion

Olbrzymi wysiłek włożony w pracę nad projektem nie zostanie wynagrodzony. To nie będzie dobry dzień dla Skorpiona. Doświadczysz wielu negatywnych emocji. Pamiętaj jednak, że to najtrudniejsze i najbardziej niekomfortowe momenty w życiu mogą stać się przyczyną do zmiany.

Horoskop dzienny - Strzelec

Horoskop dzienny podpowiada Strzelcowi, żeby skupił się na czerpaniu radości z życia. Ostatnio poświęcasz większość czasu na sprawy, które nie przynoszą ci żadnej satysfakcji. Porozmawiaj ze swoim szefem - z pewnością może dać ci bardziej rozwijające zadanie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec odniesie dziś sukces w rywalizacji. Jeśli brałeś ostatnio udział w konkursie - dziś dowiesz się, że zdobyłeś główną nagrodę. Osoby spod znaku Koziorożca zajmujące się sportem zajmą niespodziewanie miejsce na podium. Sukces najlepiej świętować w gronie znajomych.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnika czeka poważny konflikt z kolegami z pracy. Osoba spod tego znaku zodiaku jest skłonna do nagłych wybuchów i silnie broni swojego zdania. Dzisiaj twoja cierpliwość się skończy - praca w grupie z pewnością nie jest dobrym pomysłem.

Horoskop dzienny - Ryby

Bądź ostrożny podczas rozmowy z bliską osobą. Ryby są dzisiaj bardzo wrażliwe i emocjonalne, a negatywna informacja może wyprowadzić je z równowagi. Gwiazdy podpowiadają, żebyś w trudnym momencie skupił się na oddechu. Nie wymagaj również od drugiej strony, żeby czytała ci w myślach.

Zobacz także: Znaki zodiaku: daty urodzin i horoskop opisowy

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?