Zamknij

Horoskop dzienny na poniedziałek 17 maja 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

17.05.2021 00:01
Horoskop dzienny na poniedziałek
fot. Shutterstock

Przeczytaj horoskop dzienny na poniedziałek 17 maja 2021 i sprawdź, jak minie Ci ten dzień.

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka? Zastanawiasz się, jaki będzie ten dzień? Przeczytaj horoskop dzienny na poniedziałek 17 maja 2021 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na poniedziałek 17 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Wodniki poczują się osamotnione i będą miały wrażenie, że nikomu na nich nie zależy. Głowa do góry! Wystarczy, że rozejrzycie się wokół, a zobaczycie, ilu macie przyjaciół.

Praca i finanse: Nie uda Ci się dziś uciec przed różnymi zaległościami, które nawarstwione przez tygodnie zaczną domagać się uwagi. Niestety będziesz musiał poświęcić im sporo czasu, by zająć się należycie tymi sprawami.

Zdrowie: Możesz mieć dziś gorszy nastrój. Winowajcą jest Mars, który ma silny wpływ w Twoim znaku i odbiera Ci dobrą energię, a zamiast niej zsyła czarne myśli.

Przeczytaj także: Horoskop na maj 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Ryby na poniedziałek 17 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Ryby będą dziś ciche i małomówne. Pod milczeniem będą jednak skrywać lawinę emocji, która może wybuchnąć w najmniej odpowiednim momencie.

Praca i finanse: W pracy będziesz nerwowy  podminowany. Będziesz oczekiwał, że wszystkie zadania zostaną wykonane natychmiast i to perfekcyjnie. Jeśli tak nie będzie, będziesz sfrustrowany i wściekły.

Zdrowie:  Niepokój i nerwowość, które możesz dziś odczuwać, są skutkiem niezbyt korzystnego układu planet na Twoim niebie. Melisa zamiast kawy będzie dobrym wyborem.

Horoskop dzienny Baran na poniedziałek 17 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Barany nie powinny się martwić tym, co się dzieje wokół nich, Musicie to jakoś przetrwać. Gwiazdy mówią, że niebawem będzie lepiej.

Praca i finanse:  Ktoś może poprosić Cię dziś o radę w sprawach zawodowych. Udzielaj jej ostrożnie, bo możesz potem zostać oskarżony za ewentualne niepowodzenie, jeśli tej osobie nie uda się osiągnąć tego, czego chce.

Zdrowie: Dbaj o swoją równowagę psychiczną. Nawet po ciężkim dniu zamiast zamykać się w domu, idź na spacer czy rower, przewietrz trochę głowę i odpręż się.

Horoskop dzienny Byk na poniedziałek 17 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Bykom będą dziś uszczypliwe i pozbawione taktu, przez co mogą narazić się na towarzyski ostracyzm. Gwiazdy radzą, byście powściągnęli swój język.

Praca i finanse: Przez Twoje złośliwe i uszczypliwe uwagi atmosfera w pracy może być nie najlepsza. Jeśli nie masz innym nic miłego do powiedzenia, lepiej po prostu milcz i zajmij się pracą.

Zdrowie: Będziesz dziś w nie najlepszy, nastroju. Trudno będzie Ci poprawić humor, a jedyną osobą, która może to zrobić, jesteś Ty sam. Postaraj się zrobić dla siebie coś miłego, co Cię zawsze odpręża.

Horoskop dzienny Bliźnięta na poniedziałek 17 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta powinny pamiętać, że nie mają wpływu na cudze decyzje, a jedynie na własne. Róbcie to, co dla Was dobre i nie przejmujcie się pinią innych.

Praca i finanse: W pracy czeka na Ciebie sporo obowiązków, ale ze wszystkim doskonale sobie poradzisz. Robota będzie paliła Ci się w rękach i może nawet uda Ci się skończyć trochę wcześniej.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu. Będziesz mógł spokojnie cieszyć się Tym dniem i robić wszystko, co sobie zaplanowałeś.

Horoskop dzienny Rak na poniedziałek 17 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Raki dowiedzą się dziś pewnej rzeczy na temat bliskiej im osoby. To może całkowicie zmienić Waszą relację. Czy na lepsze? To już Ty musisz  tym zdecydować.

Praca i finanse: Zapragniesz dziś zawodowych zmian i przygody. Uważaj jednak, zanim postanowisz naprawdę wcielić je w życie, przygotuj sobie dobry plan i na wszelki wypadek poduszkę finansową do bezpiecznego lądowania.

Zdrowie:  Zadbaj o to, by w Twojej diecie było więcej witamin i mikroelementów. Koniecznie korzystaj z sezony na polskie owoce i warzywa i włącz je w dużej ilości do swojej diety.

Horoskop dzienny Lew na poniedziałek 17 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Lwy będą mieć trudny poranek, chociaż osoby w związkach mogą liczyć na to, że umili im go ukochana osoba i dzień od razu wyda się lepszy. Single niestety będą musiały liczyć same na siebie.

Praca i finanse:  Szef rzuci Cię dziś na głęboką wodę i zleci zadania, które nie do końca należą do Twoich kompetencji. To będzie dla Ciebie prawdziwy sprawdzian umiejętności i wytrwałości w dążeniu do celu.

Zdrowie: Uważaj dziś na schodach. Jeden nieuważny krok może skoczyć się zwichnięciem kostki lub poważniejszym wypadkiem, który unieruchomi Cię na dłuższy czas. Lepiej dmuchać na zimne.

Horoskop dzienny Panna na poniedziałek 17 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Panny nie powinny wracać do starych spraw i rozgrzebywać dawnych ran. W przeszłości już nic nie zmienicie, jedyne, na co macie wpływ to teraźniejszość i przyszłość.

Praca i finanse:  Twoją siłą będzie dziś spokój i opanowanie. Jako jedyny nie wpadniesz w panikę, kiedy w pracy coś zacznie iść nie tak. Dzięki temu uratujesz sytuację, a szef będzie Ci bardzo wdzięczny.

Zdrowie: Sport, ulubione hobby i aktywny odpoczynek pomogą Ci zrelaksować się po całym dniu i sprawią, że będziesz mieć dobry nastrój bez względu na to, co się wydarzy.

Horoskop dzienny Waga na poniedziałek 17 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Wagi będą ciekawskie i będą chętnie drążyć różne tematy. Uważajcie, bo możecie znaleźć coś, czego wcale nie szukacie i przez co będziecie nieszczęśliwi.

Praca i finanse:  Poczujesz się dziś niedoceniony i pominięty przy podziale dodatkowych wynagrodzeń czy nagród. Zamiast żalić się kolegom i obgadywać z nimi szefa, umów się na rozmowę z przełożonym i powiedz mu otwarcie o swoich uczuciach.

Zdrowie:  Dbaj o równowagę między pracą a życiem prywatnym, bo nadgodziny spędzane w pracy niekorzystanie wpływają na twoje samopoczucie, a także zdrowie. We wszystkim trzeba zachować umiar.

Horoskop dzienny Skorpion na poniedziałek 17 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Skorpiony będą dziś wymagające i podniosą poprzeczkę swoich oczekiwań tak wysoko, że mało kto w ogóle spróbuje do niej doskoczyć. Gwiazdy radzą, byście wymagania najpierw zaczęli stawiać obie.

Praca i finanse: W pracy nie wszystko będzie dziś szło po Twojej myśli. Musisz uzbroić się w cierpliwość, bo bez niej trudno będzie Ci skończyć raz rozpoczęte zadanie.

Zdrowie:  Ból głowy, który będzie Ci dziś towarzyszył od rana, będzie spowodowany niezbyt przychylna planetarną aura i silnym wpływem Neptuna w Twoim znaku. Jedyne, co Ci pomoże, to duża dawka odpoczynku i sen.

Horoskop dzienny Strzelec na poniedziałek 17 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Strzelce w związkach powinny przygotować się na niezbyt przyjemną rozmowę. Będziecie musieli wyjaśnić sobie z partnerem parę kwestii. Single – przeciwnie – czeka miły i spokojny dzień.

Praca i finanse: Dzień w pracy minie Ci w dobrej i życzliwej atmosferze. Będziesz mógł liczyć na wsparcie kolegów z pracy i ich pomoc w trudniejszych zadaniach. Zapowiada się dobry dzień.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś większych kłopotów. Jowisz, Twój planetarny opiekun, zadba o to, byś cieszył się dobrym samopoczuciem i humorem.

Horoskop dzienny Koziorożec na poniedziałek 17 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Koziorożce będą mieć dziś tendencję do mijania się z prawdą. Uważajcie, bo Wasze kłamstewka szybko zostaną zdemaskowane, a Wy będziecie musieli się gęsto tłumaczyć.

Praca i finanse: Poczujesz dziś niemoc i brak chęci do działania. Będziesz odwalał swoją pracę po łebkach i odliczał godziny do jej zakończenia. Uważaj, bo szef Cię obserwuje.

Zdrowie: Ból kręgosłupa, który możesz dziś odczuwać, może być spowodowany nieumiejętnym wykonywaniem ćwiczeń lub bakiem rozciągania po treningu. Zwróć większą uwagę na to, jak ćwiczysz.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2021 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris