Zamknij

Horoskop dzienny na poniedziałek 16 listopada 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

16.11.2020 00:01
Horoskop dzienny na poniedziałe
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, jak zacznie się dla Ciebie ten tydzień? Przeczytaj horoskop dzienny na poniedziałek 16 listopada 2020 i sprawdź.

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka? Zastanawiasz się, jaki będzie ten dzień? Przeczytaj horoskop dzienny na poniedziałek 16 listopada 2020 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na poniedziałek 16 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś przyłapie dziś Wodnika na kłamstwie. Gwiazdy radzą, byś nie szedł w zaparte i nie wypierał się wszystkiego, bo osoba, która Cię oskarża, ma na to niezbite dowody. Lepiej przyznaj się i przeproś.

Praca i finanse: Podejmij dziś ryzyko, które chcesz podjąć od dawna. Gwiazdy mówią, że to dobry moment i że odważna decyzja Ci się opłaci. Pamiętaj, że kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.

Zdrowie: Będziesz dziś się złościł, że leki, które przepisał Ci lekarz, oraz jego zalecenia, nie przynoszą Ci żadnej poprawy. Przyznaj się jednak uczciwie, czy stosujesz je zgodnie z wytycznymi i przyjmujesz regularnie?

Przeczytaj także: Horoskop na listopad 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Ryby na poniedziałek 16 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Nie panikuj, jeśli ktoś, kogo kochasz, ma drobne kłopoty. Zracjonalizuj sytuację, a przekonasz się, że nie dzieje się nic złego. Pozwól tej osoby poradzić sobie z tym na własną rękę i nauczyć się samodzielności.

Praca i finanse: Unikaj dziś ryzyka i podejmuj tylko świadome i dobrze przemyślane decyzje, bo te pochopne mogą w końcu obrócić się przeciwko Tobie. Lepiej dwa razy się zastanowić, niż popełnić błąd, którego będziesz bardzo żałować.

Zdrowie: Zdrowie Ryb będzie dziś bez zarzutu. Możesz spokojnie cieszyć się tym dniem i realizować wszystkie swoje plany. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zadbają, by nie zabrakło Ci pozytywnej energii.

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 16 do 22 listopada 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Baran na poniedziałek 16 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Pomóż bliskiej Ci osobie, która sama nie radzi sobie z kłopotami, które na nią spadły. Nie pytaj, czy tego chce, tylko sam wyciągnij pomocą dłoń i trzymają ją tak długo, póki jej nie przyjmie.

Praca i finanse: Barany powinny postarać się nie przejmować dziś zbytnio drobiazgami oraz tym, co mówią inny. To wywołuje w Tobie tylko niepotrzebny stres, a Ty masz go i tak pod dostatkiem. Spróbuj nie zwracać na to uwagi.

Zdrowie: Każdą wolną chwilę wykorzystuj na relaks i odpoczynek, bo Twój organizm bardzo tego potrzebuje. Stres, którego ostatnio masz pod dostatkiem, może sprawić, że będziesz czuł się zmęczony i pozbawiony energii.

Horoskop dzienny Byk na poniedziałek 16 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś będziesz mieć w głowie tylko romanse i przez to możesz zaniedbać wiele swoich obowiązków nie tylko prywatnych, lecz także służbowych. Lepiej bądź ostrożny, bo może się to na Tobie zemścić.

Praca i finanse: W pracy będzie Ci dziś trudno skupić się na czymkolwiek, przez co narobisz sobie poważnych zaległości już na samym początku tygodnia. Niestety nie umknie to uwadze szefa. Postaraj się zejść na ziemię.

Zdrowie: Horoskop na dziś w kwestii zdrowia jest dla Byków bardzo pozytywny. Nie musisz się o nic martwić i możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany i zamierzenia. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Bliźnięta na poniedziałek 16 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Idź do przodu i nie oglądaj się za siebie. Nie cofniesz czasu, a dla kogoś, kogo kochasz, zrobiłeś już absolutnie wszystko, co mogłeś. Tylko od tej osoby zależy, co z tym zrobi. Pora zacząć troszczyć się o siebie.

Praca i finanse: Praca pozwoli dziś Bliźniętom oderwać głowę od innych sfer ich życia, którymi się martwią. Skup się na niej, ułóż sobie plan działania na cały tydzień i już dziś zacznij go konsekwentnie realizować.

Zdrowie: Dbaj o swoje zdrowie psychiczne. Nie przyjmuj dziś na siebie problemów całego świata, bo możesz ich nie udźwignąć, skoro ledwo niesiesz na swoich barkach własne kłopoty. Gwiazdy zalecają… mniej empatii do innych, a więcej do samego siebie.

Horoskop dzienny Rak na poniedziałek 16 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś bujać w obłokach i śnić na jawie, przez co możesz… nie zauważyć szczęścia, które będzie dziś tuż obok. Wystarczy po nie sięgnąć, ale aby to zrobić, musisz najpierw je dostrzec.

Praca i finanse: Nie bagatelizuj dziś tego, co mówi szef i lepiej poważnie potraktuj jego słowa, Raku. W przeciwnym razie będziesz musiał spotkać się z nieprzyjemnymi konsekwencjami wynikającymi z braku subordynacji.

Zdrowie: Będziesz dziś czuł się nieco gorzej niż zwykle, ale nie miej o to do nikogo pretensji i nie obarczaj winą innych. To wynik Twoich zaniedbań, więc żal możesz mieć tylko do siebie samego, że nie zadbałeś o swoje zdrowie.

Horoskop dzienny Lew na poniedziałek 16 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś będziesz czuć się bardzo samotny, mimo że będzie otaczać Cię cała masa ludzi, w tym Twoi bliscy. Dotrze jednak do Ciebie, że między Wami nie ma już nic poza zwykłym przyzwyczajeniem. Czy zamierzasz coś z tym zrobić?

Praca i finanse: Dziś podejmiesz pewną zawodową decyzję, której będziesz bardzo żałować. Niestety czasu nie da się cofnąć i skoro powiedziałeś A, będziesz musiał też powiedzieć B, choć wcale Ci się to nie uśmiecha.

Zdrowie: Lwy poczują dziś motyle w brzuchu, niestety nie będą one jednak zwiastować zakochania, a… poważny rozstrój żołądka spowodowany zatruciem. Niestety musisz przygotować się na trudny wieczór i jeszcze gorszą noc.

Horoskop dzienny Panna na poniedziałek 16 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Możesz liczyć na swoich bliskich nawet wtedy, kiedy odrzucasz ich miłość i pomoc. Na tym właśnie polega prawdziwa miłość, że jest się z kimś na dobre i na złe. Pamiętaj, że możesz przytulić się do nich w każdej chwili.

Praca i finanse: Poniedziałek w pracy minie Pannom niezwykle spokojnie. Nie musisz się martwić, że przytłoczy Cię lawina obowiązków – szef będzie jeszcze w poweekendowym nastroju i podobnie jak Ty zacznie ten tydzień w slow motion.

Zdrowie: Nie dbając o swoje zdrowie, krzywdzisz nie tylko siebie, lecz także swoich bliskich, którzy się o Ciebie zamartwiają. Dlaczego nie chcesz się o siebie zatroszczyć? Jaka jest tego prawdziwa przyczyna?

Horoskop dzienny Waga na poniedziałek 16 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli odrzucasz troskę i pomoc bliskich już po raz kolejny, nie dziw się, że oni w końcu przestają zabiegać o Ciebie. Ile razy można w końcu znieść odrzucenie. To jest ostatni moment, byś przyjął ich pomoc. 

Praca i finanse: Nie życz komuś źle, bo Twoje negatywne myśli obrócą się przeciwko Tobie i zamiast dotknąć osobę, której złorzeczysz, sprawią, że to Twój dzień będzie fatalny. Gwiazdy radzą, byś był bardziej przychylnie nastawiony do innych.

Zdrowie: Wagi mogą czuć się dziś rozdygotane wewnętrznie i nie wiedzieć, czego tak naprawdę chcą. Postaraj się znaleźć sposób na wyciszenie swojego wnętrza i dopiero wtedy podejmuj wybory, które przed Tobą stoją.

Horoskop dzienny Skorpion na poniedziałek 16 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Najlepszym przysłowiem, którym można opisać dzisiejszy dzień Skorpiona, jest „Umiesz liczyć, licz na siebie”. Niestety to będzie najbezpieczniejsza strategia – przynajmniej dzięki niej unikniesz rozczarowań.

Praca i finanse:  Jeśli nie potrafisz lub nie chcesz komuś pomóc, przynajmniej nie przeszkadzaj. Pewna osoba doskonale wykonuje swoje obowiązki bez Twoich złotych rad i utyskiwanie jej nad głową tylko ją irytuje.

Zdrowie: Możesz być dziś smutny i rozczarowany niektórymi osobami, na które – wydawało Ci się – że możesz liczyć. Nie zamartwiaj się jednak i postaraj spojrzeć na tę sytuację optymistycznie – przynajmniej już wiesz, kto jest Twoim prawdziwym przyjacielem. 

Horoskop dzienny Strzelec na poniedziałek 16 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: To dobry dzień, by odwdzięczyć się osobom, które ostatnio wiele dla Strzelców zrobiły. Dziś nadarzy się ku temu doskonała okazja. Nie zmarnuj jej i pokaż, jak dużo znaczy dla Ciebie ich obecność i pomoc.

Praca i finanse: Będziesz dziś rozleniwiony po weekendzie i trudno będzie Ci się zabrać do codziennych obowiązków. Nie trać jednak czasu, bo dzień zapowiada się bardzo intensywnie, a szef będzie chciał go dobrze wykorzystać.

Zdrowie: Możesz odczuwać dziś nieco obniżony nastrój spowodowany problemami ze zdrowiem. Gwiazdy mówią jednak, że nie masz czym się martwić, bo nie dolega Ci nic poważnego i minie, nim się zorientujesz.

Horoskop dzienny Koziorożec na poniedziałek 16 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Skoro patrzysz tylko na fasadę, nie dziwne, że nie dostrzegasz tego, co naprawdę kryje się za słowami i uczynkami innych osób. Zacznij wreszcie czytać między wierszami i dostrzeż prawdę.

Praca i finanse: Koziorożec uzna, że najwyższy czas porozmawiać z szefem o podwyżce i wynagrodzeniu jego zaangażowania w pracę oraz perfekcjonizmu. Niestety gwiazdy mówią, że nie jest to najlepszy dzień na taką rozmowę i możesz nią tylko sobie zaszkodzić.

Zdrowie: Dziś ktoś zwróci Ci uwagę, że twoje chrapanie jest tak głośne, że budzi nawet sąsiadów. Nie bagatelizuj tego, bo to może być wynik poważniejszych chorób układu oddechowego lub problemów z przegrodą nową. Skonsultuj się z lekarzem.

Horoskop przygotowała wróżka Amneris