Zamknij

Horoskop dzienny na poniedziałek 13 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

13.07.2020 00:50
horoskop dzienny poniedziałek
fot. Chillizet

Jak rozpocznie się ten tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku? Sprawdź, co szykują dla ciebie gwiazdy. Kogo czeka dobra passa w pracy, a kto powinien uważać na relacje ze swoją drugą połówką? Przekonaj się, jaki jest twój horoskop na dziś!

Po wyjściu Merkurego z retrogradacji nareszcie możemy trochę odetchnąć. Niektóre znaki poczują dziś przypływ siły, jednak inne napotkają problemy i będą pełne napięcia. Kto z nas może dziś liczyć na pozytywny dzień, a kto tym razem będzie musiał zmierzyć się z trudnościami? Sprawdź swój horoskop dzienny na poniedziałek 13 lipca 2020 roku i przekonaj się, co cię dziś czeka.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej dopasowane w łóżku. Z nimi przeżyjesz niezapomniane chwile! 

Horoskop dzienny - Baran

Baran z radością powita ten nadchodzący tydzień. Nabierasz wiatru w żagle! Czujesz, że nie ma dla ciebie rzeczy nie zdobycia. Mars w twoim znaku po kilku dniach wywierania presji i zachęcania cię do walki nareszcie postanowił odpuścić te sprawy - zamiast tego dodaje ci teraz energii, wiary w siebie i radości. W tym tygodniu osiągniesz wszystko, co tylko zechcesz!

Horoskop dzienny - Byk

Byk od rana nie będzie wiedział, co ma ze sobą zrobić. Tyle się ostatnio pozmieniało... A ty byś chciał, żeby zostało jak zwykle. Niestety, trzeba zareagować na to, co robią inni. Znajdź pomysł na rozwiązanie konfliktów, bo w przeciwnym wypadku będziesz się bardzo męczyć.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś miały w sobie mnóstwo ciekawości. Poprawi ci się nastrój, kiedy coś odkryjesz. Poczytaj serwisy internetowe, w których znajdują się artykuły poświęcone twojej pasji. Tam jest dla ciebie wskazówka, jak możesz spędzić to lato.

Horoskop dzienny - Rak

Rak poczuje, że przyjaciele go doceniają. Tylko ty wiesz, jak wesprzeć osoby, które przechodzą teraz przez trudne chwile. Rozmowa z tobą bardzo im pomaga i okażą ci to za wdzięczność. Zacieśnisz w ten sposób ważne więzi.

Horoskop dzienny - Lew

Lew spróbuje zrobić sobie dzisiaj wolne od cudzych spraw. Dziś będzie się interesował tylko sobą. Potrzebujesz odetchnąć i popracować nad tym, co jest dla ciebie ważne. Dla jednych może to być istotny projekt, a dla innych duchowy rozwój - jednak z całą pewnością należy ci się trochę czasu tylko dla siebie.

Zobacz także: Te znaki zodiaku nigdy się nie dorobią. Pieniądze się ich nie trzymają!

Horoskop dzienny - Panna

Panna
będzie miała problem z podjęciem ważnej decyzji. Nawet zrobienie listy "za i przeciw" nie pomoże. Trzeba będzie jeszcze trochę zaczekać, aż sprawy same się wyklarują. Dlaczego nie chcesz się zwierzyć nikomu bliskiemu? Warto poznać czyjś punkt widzenia. Nie musisz go od razu przyjmować.

Horoskop dzienny - Waga

Waga odkryje dziś w sobie artystyczną duszę. Czy to gotowanie obiadu, czy sprzątanie domu albo dobieranie ubrań - dziś udowodnisz, że jesteś najlepiej obdarzonym znakiem, jeśli chodzi o zmysł estetyki. Nikt tak jak ty nie potrafi łączyć ze sobą elementów w spójną całość. Uświadom sobie, że to samo możesz zrobić w swoim życiu prywatnym.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion będzie pełen determinacji i zdecydowania, jednak na koniec dnia będzie potrzebował, by ktoś zauważył jego wysiłek. W przeciwnym wypadku poczuje się bardzo zasmucony. Porozmawiaj z kimś spokojnie, zamiast się żalić. Wtedy dostaniesz uznanie, którego potrzebujesz.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec
poczuje, że ostatnio trochę się zaniedbywał. Trochę za dużo lodów, trochę za mało ruchu... Czas zmienić te przyzwyczajenia, bo twój organizm zaczyna dawać pierwsze sygnały, że jest przemęczony. Nie wysypiasz się i nie możesz się skupić? Przyjrzyj się temu, jaką ostatnio miałeś dietę.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec będzie dziś myślał o mamie. Jaki masz z nią kontakt? Czy często ze sobą rozmawiacie? Może czuć się przez ciebie zaniedbywana. Zrób coś, zanim ci o tym powie i popsuje się atmosfera między wami. Kontakt z nią bardzo ci dzisiaj pomoże.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik zapragnie ponownie się zbliżyć do osoby, którą kiedyś odrzucił. Jak możesz to zrobić? Zwyczajnie! Zamiast obmyślać wszystkie możliwe gierki do zastosowania, bo jesteś zbyt przerażony otwartą rozmową, po prostu odezwij się i zapytaj, co słychać. Reszta przyjdzie sama.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby
niedawno dokonały słusznej decyzji na polu zawodowym i w tym tygodniu zaczną zauważać, że bardzo im się ona opłaci. Dziś poczujecie satysfakcję, że się udało. Wiecie, że przed wami sukcesy, które zauważą inni. Macie powody do uśmiechu! Podążajcie dalej w tym samym kierunku.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!    

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!