Zamknij

Horoskop dzienny na poniedziałek 10 maja 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

10.05.2021 00:01
Horoskop dzienny na poniedziałek
fot. Shutterstock

Przeczytaj horoskop dzienny na poniedziałek 10 maja 2021 i sprawdź, jak zacznie się dla ciebie nowy tydzień.

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka? Zastanawiasz się, jaki będzie ten dzień? Przeczytaj horoskop dzienny na poniedziałek 10 maja 2021 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na poniedziałek 10 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Wodniki w sprawach sercowych powinny słuchać dziś rad innych osób. To może uchronić Was przed popełnieniem poważnego błędu i złamanym sercem.

Praca i finanse: Dziś patrz tylko na własne korzyści i pozbądź się altruizmu. W przeciwnym razie może okazać się, że zyskają wszyscy poza Tobą. Niestety to nie jest najlepszy dzień na empatię w pracy.

Zdrowie: Poczujesz dziś przypływ pozytywnej energii i będziesz mieć chęci i siły do działania. Dobrze to wykorzystaj i zrób wszystkie zaległe rzeczy, które odkładałeś na później.

Przeczytaj także: Horoskop na maj 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Ryby na poniedziałek 10 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Ryby zaczną ten dzień w bardzo miły sposób dzięki komuś, kto zadba, byście czuły się szczęśliwe i zaopiekowane. Doceńcie to, bo nie każdy ma takie szczęście.

Praca i finanse: Będziesz czuł się dziś zdezorientowany i zagubiony, bo szef będzie cały czas zmieniał zdanie i miał wobec Ciebie sprzeczne oczekiwania, za którymi będzie Ci trudno nadążyć. To nie będzie łatwy dzień.

Zdrowie:  Uważaj dziś na swoje zdrowie, bo licho nie śpi. Uważaj na siebie i nie podejmuj żadnych ryzykownych decyzji oraz unikaj niebezpiecznych zachowań.

Horoskop dzienny Baran na poniedziałek 10 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Barany powinny przestać oczekiwać, że ktoś będzie żył pod ich dyktando, i czepiać się o każdy drobiazg. Sprawiacie tym, że inni niechętnie przebywają w Waszym towarzystwie.

Praca i finanse:  Nie przejmuj się narzekaniami szefa i tym, że cały czas jest niezadowolony, To typ oby, której trudno dogodzić i możesz mieć pewność, że nie ma nic wspólnego z jakością Twojej pracy. Spokojnie zajmuj się swoimi zadaniami.

Zdrowie: Będziesz dziś w dobrej formie, zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Nie musisz się o nic martwić i możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany na ten dzień.

Horoskop dzienny Byk na poniedziałek 10 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Bykom będą próbowały kogoś zmienić na siłę i dostosować tę osobę do swoich potrzeb. Zamiast tego może lepiej poszukać kogoś, kto będzie Wam odpowiadał w stu procentach?

Praca i finanse: Nie słuchaj dziś plotek i nie kieruj się nimi, podejmując decyzje, bo gwizdy mówią, że nie ma w nich ani ziarenka prawdy. Lepiej skup się na faktach i to za nimi podążaj. One Cię nie zawiodą.

Zdrowie: Ból głowy może zepsuć Ci ten dzień. To sygnał od twojego organizmu, abyś nieco zwolnił tempo i odpoczął. Bardzo tego potrzebujesz.

Horoskop dzienny Bliźnięta na poniedziałek 10 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta powinny zadbać o siebie i swoje potrzeby. Nawet jeśli kogoś bardzo kochacie, nie oznacza to wcale, że musicie być na każde zawołanie tej osoby. Zajmijcie się najpierw sobą.

Praca i finanse: Czeka Cię dziś wiele pomyślnych zbiegów okoliczności. Uwierz w swoje zalety, pielęgnuj mocne strony i śmiało ruszaj realizować rzeczy, które dla innych wydają się nieosiągalne. Tobie się uda.

Zdrowie: Możesz poczuć się przemęczony i pozbawiony energii. Nie bierz na siebie zbyt dużo obowiązków i koniecznie pomyśl o dłuższym urlopie. Potrzebujesz gruntownego odpoczynku.

Horoskop dzienny Rak na poniedziałek 10 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Raki będą dziś bardzo emocjonalne i łatwo będzie sterować ich zachowaniem. Uważajcie, by to nie sprawiło, że podejmiecie złe decyzje, których wcale nie chcecie.

Praca i finanse: Nie daj się zwieść czyimś komplementom. Ktoś próbuje Cię omamić. Twoja samoocena i wartość powinna opierać się na Twoim własnym przekonaniu, a nie opinii innych osób.

Zdrowie:  Zrezygnuj z niezdrowych przekąsek takich jak chipsy czy słone paluszki i zastąp je zdrowszymi rzeczami. Doskonale sprawdzą się świeże warzywa z hummusem.

Horoskop dzienny Lew na poniedziałek 10 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Lwy  zapragną dziś spokoju i bezpieczeństwa. Niestety osoba, którą wybraliście sobie na towarzysza życia, nie jest w stanie dać Wam żadnej z tych rzeczy. Najwyraźniej Wasze potrzeby mocno się rozminęły.

Praca i finanse:  Nie narzekaj na przełożonego w obecności innych ani zbyt głośno, bo ktoś „życzliwy” może mu o tym donieść, przez co będziesz miał poważne problemy. Jeśli masz jakeś uwagi do swojego przełożonego, najlepiej powiedz mu o tym w cztery oczy.

Zdrowie: Twoje zdrowie fizyczne będzie szwankować, ale nie będziesz w stanie znaleźć przyczyny. Powodem Twojego gorszego stanu może być sfera psychiczna i różne niepokoje, które Tobą targają.

Horoskop dzienny Panna na poniedziałek 10 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Panny powinny pomyśleć dziś o kimś, kto stale myśli o ich i we wszystkim im pomaga. Gwiazdy mówią, że warto się odwdzięczyć i zrobić jakiś miły gest dla tej osoby.

Praca i finanse:  Ktoś może próbować nakłonić Cię dziś do zrobienia czegoś, co nie do końca jest zgodne z polityką firmy. Lepiej uważaj i nie zgadzaj się na to, bo możesz narobić sobie kłopotów.

Zdrowie: Jeśli masz gorszy nastrój, zamiast marudzić i się w nim pogrążać, lepiej odciągnij swoją uwagę i spróbuj zrobić coś, dzięki czemu poczujesz się lepiej i spojrzysz bardziej optymistycznie na życie. To łatwiejsze, niż Ci się wydaje.

Horoskop dzienny Waga na poniedziałek 10 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Wagi zamkną dziś za sobą pewien rozdział i wreszcie poczują ulgę. Dzięki załatwieniu swoich spraw będziecie mogli wreszcie ruszyć do przodu. Przyszłość stoi przed Wami otworem.

Praca i finanse:  W pracy zaufaj swojej intuicji i pilnuj swoich korzyści. Dzięki temu w porę wycofasz się z biznesu, który w dłuższej perspektywie wcale nie byłby dla Ciebie taki opłacalny, jak wydaje się teraz.

Zdrowie:  Jeśli masz ochotę na słodką przekąskę, zamiast sięgać po batonik czy czekoladę, lepiej wybierz coś zdrowszego. Suszone owoce czy jogurt naturalny z odrobiną miodu będą dobrą alternatywą.

Horoskop dzienny Skorpion na poniedziałek 10 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Skorpiony w związkach czeka dość nudny i pozbawiony emocji dzień. Single zaś będą rozpaczliwie szukać swojej drugiej połówki. Uważajcie, bo desperacja nie jest najlepszym doradcą.

Praca i finanse: Jeśli będziesz przesadnie ostrożny, nie uda Ci się osiągnąć tego, o czym marzysz. Ostrożność to nic złego, o ile nie przeradza się w zachowawczość podszytą lękiem. Bądź odważny.

Zdrowie:  Będziesz dziś markotny i trudno będzie Cię rozbawić. Ci, którzy nie znają Cię zbyt dobrze, może pomyśleć, że jesteś ponurakiem. Warto pamiętać o uśmiechu.

Horoskop dzienny Strzelec na poniedziałek 10 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Strzelce uznają dziś, że czas na poważne zmiany w ich sprawach sercowych, postanowią od razu wcielić je w życie. Wasze otoczenie będzie tym zszokowane.

Praca i finanse: Nie będziesz wiedział dziś w co włożyć ręce, a obowiązki, które wyznaczy Ci szef, przytłoczą cię z ogromną siłą. Jedyne, o czym będziesz marzył, to jak najszybszy powrót do domu.

Zdrowie: Jowisz, który ma dziś silny wpływ w twoim znaku, sprawi, że wszystkie nieprzyjemne dolegliwości będą trzymać się od Ciebie z daleka. Możesz być spokojny.

Horoskop dzienny Koziorożec na poniedziałek 10 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Koziorożce utwierdzą się w tym, że nie dostaną już tego, czego chcą, w związku z czym szybko stracą zainteresowania osobą, której jeszcze niedawno składały płomienne wyznania i dowody uwielbienia. Najwyraźniej Wasze uczucia są tak zmienne jak pogoda w górach.

Praca i finanse: Będziesz dziś wszystko robił po łebkach i po linii najmniejszego oporu. Uważaj, bo nie umknie to uwadze szefa, który nie będzie zachwycony tym, że nie przykładasz się do pracy. Możesz mieć kłopoty.

Zdrowie: Choć uśmiech nie będzie schodził z Twojej twarzy, tak naprawdę nie będziesz wcale w dobrym nastroju. Będą targać Tobą sprzeczne emocje, z którymi nie będziesz dobie dobrze radził.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2021 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris