Zamknij

Horoskop dzienny na poniedziałek 1 marca 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

01.03.2021 00:01
Horoskop dzienny na poniedziałek
fot. Shutterstock

Jak zacznie się dla Ciebie marzec? Czy pierwszy dzień nowego miesiąca będzie dla Ciebie szczęśliwy? Przeczytaj horoskop dzienny na poniedziałek 1 marca 2021 i sprawdź.

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka? Zastanawiasz się, jaki będzie ten dzień? Przeczytaj horoskop dzienny na poniedziałek 1 marca 2021 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na poniedziałek 1 marca 2021

Miłość i życie prywatne: Wodniki   pierwszy dzień marca przywitają pełni obaw i lęków związanych ze swoimi sprawami osobistymi. Gwiazdy mówią jednak, że wszystko się ułoży.

Praca i finanse:  W pracy przyda Ci się dziś spora dawka asertywności, bo inaczej ludzie wejdą i na głowę, a Ty będziesz musiał siedzieć w pracy po godzinach.

Zdrowie: Zadbaj dziś o siebie i uważnie broń swoich granic i ie pozwól, by ktokolwiek je przekraczał. Postaraj się być w tym konsekwentny.

Przeczytaj także: Horoskop na marzec 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Ryby na poniedziałek 1 marca 2021

Miłość i życie prywatne: Ryby  będą mieć dziś poważne wątpliwości co do tego, co czują i czego pragną. Pora się na coś zdecydować. Nikt za Was tego nie zrobi.

Praca i finanse:  W pracy nie wywieraj na nikim sztucznej presji czasu. Pamiętaj, że na niektóre zadania, by wykonać je dokładnie, potrzeba więcej czasu i skupienia.

Zdrowie: Będziesz dziś w doskonałym nastroju, a planetarna aura będzie Ci sprzyjać. Na Twoim niebie nie widać żadnych nieprzyjemnych dolegliwości.

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 22 do 28 lutego 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Baran na poniedziałek 1 marca 2021

Miłość i życie prywatne: Barany powitają marzec pełen optymizmu i radości związanej z prywatnymi planami, które właśnie zaczynają iść w dobrym kierunku.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się dość chaotyczny dzień. Będziesz musiał postawić na bardzo dobrą organizację pracy, jeśli chcesz to jakoś wszystko ogarnąć.

Zdrowie:  Uważaj dziś podczas ćwiczeń. Unikaj tych bardzo forsownych, bo mogą one odnowić starą kontuzję kręgosłupa lub spowodować wypadnięcie dysku.

Horoskop dzienny Byk na poniedziałek 1 marca 2021

Miłość i życie prywatne: Bykom poczują dziś w sercu wiatr zmian i zapragną zrobić małą rewolucję w swoim życiu prywatnym. Uważajcie tylko, by nie stracić tego, co ważne.

Praca i finanse: W pracy nie będziesz wiedział dziś w co najpierw włożyć ręce – będziesz mieć mnóstwo rzeczy na głowie. Postaraj się nie zapomnieć o tych najważniejszych.

Zdrowie: Nie zamartwiaj się niczym na zapas, bo w ten sposób psujesz sobie tylko humor, a to tak naprawdę i tak do niczego nie prowadzi. Ciesz się życiem.

Horoskop dzienny Bliźnięta na poniedziałek 1 marca 2021

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta - choć do kalendarzowej wiosny zostało jeszcze trochę czasu – poczują dziś wiosnę w sercu. Odzyskacie wiarę w ludzi i siebie.

Praca i finanse: Bliźnięta będą dziś stanowcze i zdecydowane. Dzięki temu osiągniecie to, czego chcecie, i to szybciej niż Wam się wydaje.

Zdrowie: Będziesz dziś tryskać pozytywną energią i optymizmem. Nie musisz się o nic martwić, bo czuwa nad Tobą Jowisz, a to bardzo dobra wróżba.

Horoskop dzienny Rak na poniedziałek 1 marca 2021

Miłość i życie prywatne: Raki nie powinny dziś na siłę szukać miłości, bo planetarna aura im nie sprzyja. Lepiej skupcie się dziś na sobie.

Praca i finanse:  Uważaj dziś na drobne błędy, których skala może spowodować, że zainteresuje się nimi szef. Lepiej miej się na baczności.

Zdrowie:  Warto przyjrzeć się dziś swoim małym dietetycznym słabościom, bo może okazać się, że przez nie właśnie nie jesteś w stanie zrzucić nadprogramowych kilogramów.

Horoskop dzienny Lew na poniedziałek 1 marca 2021

Miłość i życie prywatne: Lwy  będą musiały dziś spojrzeć prawdzie w oczy i dostrzec wreszcie to, czego tak długo starały się nie widzieć. Prawda będzie naprawdę bolesna.

Praca i finanse: W pracy postaw dziś na dobrą atmosferę i relacje z innymi. To będzie ważniejsze nawet niż kompetencje i sprawność w wykonywaniu zadań.

Zdrowie:  Nie trać nerwów na tłumaczenie komuś po raz setny tego, co mówiłeś już dawno. Jeśli do tej pory nie zrozumiał, widocznie nie chce zrozumieć.

Horoskop dzienny Panna na poniedziałek 1 marca 2021

Miłość i życie prywatne: Panny spędzą dziś bardzo przyjemny i spokojny dzień w gronie najbliższych. Nic nie zakłóci dobrej atmosfery między wami.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych polegaj wyłącznie na sobie i nie pozwól, by ktokolwiek narzucał Ci, co masz robić. Jesteś ekspertem w swojej dziedzinie i wiesz przecież lepiej.

Zdrowie:  Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu. Saturn, który opiekuje się dziś tą sferą Twojego życia, zadba o to, byś nie musiał się o nic martwić.

Horoskop dzienny Waga na poniedziałek 1 marca 2021

Miłość i życie prywatne: Wagi będą musiały dziś polegać tylko na sobie i niestety nie będą mogły liczyć na niczyją pomoc, nawet najbliższych. To będzie trudny dzień.

Praca i finanse:  ten dzień da Ci nieźle w kość. Musisz przygotować się na to, że nie wszystko będzie układało się po Twojej myśli, a Ty będziesz musiał walczyć z przeciwnościami losu.

Zdrowie:  Usłyszysz dziś bardzo mądrą radę dotyczącą zdrowia od kogoś starszego. Weź ją sobie do serca i nie bagatelizuj.

Horoskop dzienny Skorpion na poniedziałek 1 marca 2021

Miłość i życie prywatne: Skorpiony  - jeśli chcą zdobyć czyjeś serce – nie powinny udawać kogoś, kim nie są, lecz po prostu być sobą. To najlepszy sposób.

Praca i finanse: Szef doceni dziś Twój profesjonalizm. Możesz liczyć na to, że zostaniesz wyróżniony na tle całego zespołu. Uważaj tylko na zawistników.

Zdrowie: Mimo że prowadzisz aktywny tryb życia, Twoja sylwetka nadal jest daleka od ideału. To wina słodyczy, które podjadasz bez opamiętania. Koniecznie wyrzuć je z diety.

Horoskop dzienny Strzelec na poniedziałek 1 marca 2021

Miłość i życie prywatne: Strzelce będą dziś zmuszone do nagłej i nieprzewidzianej zmiany planów. Niestety nie wszystko potoczy się po Waszej myśli.

Praca i finanse:   Ktoś będzie rzucał Ci dziś kłody pod nogi. Nie pozostaw tego bez odpowiedzi i… odwdzięcz się tym samym. Inaczej ta osoba nie przestanie tego robić.

Zdrowie:  Będziesz dziś w wyśmienitym humorze, a Twojego dobrego nastroju nic nie będzie w stanie zepsuć. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Koziorożec na poniedziałek 1 marca 2021

Miłość i życie prywatne: Koziorożce zapragną znów poczuć do kogoś to, co dawniej. Niestety ogień między wami się wypalił. Nie ma sensu udawać, że jest dobrze.

Praca i finanse:  Przygotuj się dziś na niezbyt przyjemną rozmowę z szefem na temat twojej pracy i postępów w niej, a raczej ich braku. Lepiej, abyś miał do tego dobre wytłumaczenie.

Zdrowie:  Jeśli po pewnych posiłkach czujesz niestrawność i wzdęcia, koniecznie wyeliminuj je z diety. Być może to alergia pokarmowa, która może rozwinąć się także w starszym wieku.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2021 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris