Zamknij

Horoskop dzienny na piątek 7 maja 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

07.05.2021 00:01
Horoskop dzienny na piątek
fot. Shutterstock

Przeczytaj horoskop dzienny na piątek 7 maja 2021 i sprawdź, jak minie Ci ten dzień.

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka? Zastanawiasz się, jaki będzie ten dzień? Przeczytaj horoskop dzienny na piątek 7 maja 2021 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na piątek 7 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Wodniki będą rozczarowane, bo coś, co długo planowały, niestety zakończy się fiaskiem. Zamiast się załamywać poszukajcie w tej sytuacji jakichś pozytywów. Wbrew pozorom jest ich więcej niż Wam się wydaje.

Praca i finanse: Zapowiada się dziś luźniejszy dzień. Wszyscy, łącznie z przełożonym, poczują już weekendową atmosferę i będą nieco rozleniwieni. Będziesz mógł zwolnić obroty.

Zdrowie: Wydarzenia dzisiejszego dnia mogą sprawić, że będziesz dziś w nieco gorszym nastroju. Postaraj się jednak znaleźć coś, co poprawi Ci humor i dzięki czemu poczujesz się lepiej.

Przeczytaj także: Horoskop na maj 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Ryby na piątek 7 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Ryby powinny zmienić nieco plany i pozwolić sobie na spontaniczność. Dzięki temu przegonicie nudę z Waszego życia, a dzień stanie się bardziej ekscytujący.

Praca i finanse: Wyluzuj dziś nieco i pamiętaj  tym, że jest piątek, czyli początek weekendu. Zamiast stwarzać ciśnienie, że wszystko musi być zrobione dziś, pomyśl sobie, że w poniedziałek też przecież jest dzień.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie dawało Ci dziś żadnych powodów do zmartwień. Będziesz w doskonałej formie zarówno fizycznej, jak i psychicznej.

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 3 do 9 maja 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Baran na piątek 7 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Barany będą dziś spokojne, dzięki czemu będą w stanie ogarnąć emocjonalne rozedrganie bliskiej osoby. Będziecie dla niej skałą, na której może się oprzeć.

Praca i finanse:  Zapowiada się dziś spokojniejszy dzień, wprost idealny na uporządkowanie spraw związanych z umowami, fakturami i innymi dokumentami. Zajmij się tym, a będziesz miał to już z głowy.

Zdrowie: O Twój dobry humor zadba dziś Jowisz, który ześle Ci wewnętrzną radość i mnóstwo powodów do uśmiechu. Zapowiada się dobry początek weekendu.

Horoskop dzienny Byk na piątek 7 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Bykom dojdą do wniosku, że im bardziej się starają w sprawach sercowych, tym gorzej wychodzi, i postanowią odpuścić. To jest bardzo dobra decyzja. Wyluzujcie, a przyciągniecie dobre rzeczy.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych musisz być dziś stanowczy i zdecydowany, a do tego działać szybko, bo w przeciwnym razie ktoś może sprzątnąć Ci sprzed nosa coś, o czym od dawna marzyłeś.

Zdrowie: Poczujecie wewnętrzny spokój i będziecie mieć poczucie, że wszystko powoli zmierza w dobrym kierunku. Gwiazdy Wam sprzyjają – zaufajcie im.

Horoskop dzienny Bliźnięta na piątek 7 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta powinny żyć we własnym rytmie i nie oglądać się na innych. Najważniejsze przecież, abyście to Wy byli szczęśliwi i czuli, że żyjecie w zgodzie ze sobą.

Praca i finanse: Zapowiada się bardzo dobry koniec tygodnia w pracy. Wysiłki, które włożyłeś w różne zadania w tym tygodniu, teraz wydadzą plony, a Ty będziesz mógł je podziwiać i zbierać pochwały oraz gratulacje.

Zdrowie: Będziesz dziś w wyśmienitym nastroju, a twój dobry humor będzie udzielał się też innym. To będzie wspaniałe zakończenie tygodnia i jednocześnie bardzo dobry początek weekendu.

Horoskop dzienny Rak na piątek 7 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Raki powinny jak najszybciej odciąć się od toksycznych osób, które drenują Was z energii i sprawiają, że z każdym dniem czujecie się coraz mniej wartościowi. Zakończcie te relacje, nie ma czego żałować.

Praca i finanse: Uważaj dziś na kogoś, kto będzie próbował podkopać Twoją pozycję w pracy. Nie pozwól na to i jeśli będzie trzeba, doprowadź do otwartej konfrontacji.

Zdrowie:  Skup się dziś na sobie i zrób dla siebie coś dobrego bez wyrzutów sumienia. Należy Ci się odpoczynek i chwila wytchnienia po ciężkim tygodniu pracy.

Horoskop dzienny Lew na piątek 7 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Lwy  będą dziś cieszyć się rodzinnym życiem, jednak gwiazdy mówią, że to tylko ułuda. Pytanie, czy macie odwagę ją dostrzec i coś z tym zrobić. Decyzja należy do Was.

Praca i finanse:  W pracy będziesz musiał dziś wykazać się wielką cierpliwością, bo ktoś będzie próbował testować wytrzymałość Twoich nerwów. Jeśli nie zapanujesz nad sobą, możesz mieć poważne kłopoty.

Zdrowie: Nie będziesz dziś w najlepszym nastroju. Mars, który ma silny wpływ w Twoim znaku, sprawi, że będzie łatwo wyprowadzić Cię z równowagi, co głównie odczują najbliżsi.

Horoskop dzienny Panna na piątek 7 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Panny będą dziś zastanawiać się, jaką niespodziankę przygotować komuś, kogo kochają. Pamiętajcie, że najlepszym prezentem będzie dla niej… Wasz uśmiech.

Praca i finanse:  Od rana myślami będziesz już przy weekendowych planach. Postaraj się skupić na tyle, by jak najsprawniej wykonać swoje obowiązki  i będziesz mógł oddać się weekendowemu szaleństwu.

Zdrowie: Pamiętaj, że śmiech to zdrowie. Każdą nerwową sytuację można rozładować żartem, dzięki czemu łatwiej ją przejść. Spróbuj tej metody.

Horoskop dzienny Waga na piątek 7 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Wagi będą zmuszać się do robienia czegoś, na co wcale nie mają ochoty, tylko po to, by zadowolić bliską im osobę. Zastanówcie się, czy ma to sens i czy nie sprawia, że czujecie się przez to nieszczęśliwi.

Praca i finanse:  Nie patrz innym na ręce, gdy pracują, bo to krępujące. Sam z pewnością nie chciałbyś, aby ktoś zachowywał się tak wobec Ciebie. Nie rób więc drugiemu, co Tobie niemiłe.

Zdrowie:  Ból kręgosłupa może być spowodowany niewygodną pozycją w czasie pracy. Zadbaj o to, by mieć wygodne krzesło, jeśli pracujesz przy biurku. Rób też krótkie przerwy na rozruszanie się w czasie pracy.

Horoskop dzienny Skorpion na piątek 7 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Skorpiony nie powinny brnąć w relację, co do której mają przeczucie, że nie jest ona dla nich dobra. Intuicja Was nie myli. Lepiej nie traćcie czasu i energii.

Praca i finanse: Nadmierna kontrola w pracy nie sprzyja kreatywności. Jeśli jesteś szefem, daj swoim pracownikom więcej swobody. Jeśli zaś jesteś pracownikiem, warto uświadomić to szefowi.

Zdrowie:  To dobry dzień, by zintensyfikować treningi i podnieść sobie sportową poprzeczkę. Jeśli będziesz cały czas robił to samo, nie zauważysz postępów.

Horoskop dzienny Strzelec na piątek 7 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Strzelce poznają dziś kogoś, kto od razu wpadnie im w oko. Uważajcie jednak, bo ta osoba skrywa pewną mroczną tajemnicę. To może być dla Was niebezpieczne.

Praca i finanse: Ktoś będzie namawiał Cię dziś do tego, by nieco nagiąć firmowe zasady i postąpić niezgodnie z nimi. Uważaj, bo może Cię to drogo kosztować. Lepiej tego nie rób.

Zdrowie: Zazdrość i zawiść to uczucia, które najbardziej szkodzą przede wszystkim Tobie. Postaraj się wyrzucić je ze swojego serca, a poczujesz się lepiej.

Horoskop dzienny Koziorożec na piątek 7 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Koziorożce będą nadal sobie wmawiać, że w życiu nie można mieć tego, czego się chce. Prawda jednak jest taka, że mogą to mieć tylko Ci, którzy nie boją się o to zawalczyć.

Praca i finanse: W pracy będziesz czuł się dziś osamotniony i pozbawiony wsparcia zespołu. Zastanów się, czy sam sobie na to nie zasłużyłeś swoim zachowaniem wobec innych.

Zdrowie: Będziesz odczuwał frustrację spowodowaną tym, że nie masz wszystkiego tego, czego chcesz. Pretensje możesz mieć jednak wyłącznie do siebie. Będziesz musiał zmierzyć się z tymi uczuciami.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2021 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris