Zamknij

Horoskop dzienny na piątek 6.12.2019 dla wszystkich znaków zodiaku

06.12.2019 10:39
Człowiek w nocy pod gwiazdami, na niebie rozrysowany horoskop
fot. Shutterstock

Horoskop na dzisiejszy dzień nie dla wszystkich znaków zodiaku jest łaskawy. Sprawdź, co czeka cię w tegoroczne mikołajki! Zarówno w karierze, jak i w miłości.

Każdy dzień przynosi zupełnie nowe możliwości. Zwłaszcza mikołajki, które są niezwykle radosnym świętem. Okazuje się, że niestety nie wszystkim tego dnia będzie do śmiechu. Gwiazdy wielu znakom zodiaku sprzyjają, jednak dla niektórych potrafią być okrutne. Sprawdź, co czeka cię w piątek 6 grudnia. Nie łam się jednak! Mikołajkowy prezent i świąteczny klimat mogą poprawić humor każdemu. Niezależnie od tego, spod jakiego jest znaku zodiaku

Zobacz także: Te znaki zodiaku nie nadają się do małżeństwa! Są skazane na rozwód

Horoskop dzienny - Baran 

Staraj się nie postępować pochopnie. Pomyśl dokładnie, co będzie dobre nie tylko dla ciebie, ale również dla twoich współpracowników. Gdy skupisz się na motywowaniu innych, a nie robieniu wszystkiego samodzielnie, zdecydowanie osiągniesz więcej korzyści. Działając w grupie, uda ci się osiągnąć nawet rzeczy, które do tej pory wydawały się nieosiągalne. Tą dewizą każdy Baran powinien kierować się nie tylko w pracy, ale również w miłości.

Horoskop dzienny - Byk

Choć Byk zazwyczaj nie jest znakiem cierpliwym, tym razem lepiej, żeby uzbroił się w cierpliwość. Inaczej pewne rzeczy mogą iść nie po jego myśli. Jeżeli to twój znak zodiaku, koniecznie zagryź dziś zęby, jeżeli chcesz, żeby mikołajki zakończyły się przyjemnie. A na to warto czekać! Wieczorem twoje serce zabije szybciej. Dziś jest doskonały dzień ku temu, żebyś skupił się na życiu prywatnym.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta przeżyją nieco trudny dzień. Musisz być czujny! Inaczej nie dostrzeżesz czyhającego na każdym kroku zagrożenia. Dzisiejszy dzień przyniesie wiele trudności, które wydawały ci się rozwiązane. Staraj się jednak nie poddawać - to właśnie od twojej chęci do działania zależy, czy uda ci się osiągnąć dziś każdy cel. I nie bój się ryzykować, zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym!

Horoskop dzienny - Rak

Choć grudzień wydaje się miesiącem przełomowym, Rak dziś nie będzie tego dostrzegał. Może ci się wydawać, że sprawy, które są dla ciebie ważne, utkną w martwym punkcie. Być może jednak dojrzysz światełko w tunelu. Wszystko zależy bowiem od twojej dobrej woli. Jeżeli dobrze się wsłuchasz, możesz usłyszeć dobrą radę od kogoś, kto ukaże ci rozwiązanie. 

Horoskop dzienny - Lew

Lew charakteryzuje się tym, że dość często targają nim emocje. Dzisiejszy dzień pod tym względem nie będzie wyjątkowy. Musisz jednak trzymać nerwy na wodzy. Zdecydowanie bardziej opłaca ci się pozostać bezstronnym, niż dać się ponieść emocjom. Zwłaszcza, gdy sprawa nie dotyczy ciebie bezpośrednio. Zwłaszcza dziś kieruj się rozumem, dopiero potem sercem. Dzięki temu ruszysz naprzód. Po tym ciężkim dniu natomiast, spraw sobie wieczór pełen przyjemności.

Horoskop dzienny - Panna

Panna będzie miała dobry dzień w pracy. Szef rzuci ci wyzwanie, które da ci zupełnie nowe możliwości. W życiu prywatnym natomiast pojawi się okazja do rozwiązania dawnych problemów. Ważne, żebyś miał określony cel, dzięki któremu wszystkie działania uda ci się szybko rozwiązać. A jak już wszystko ogarniesz, daj sobie odrobinę luzu. Inaczej poczujesz ogromne zmęczenie.

Zobacz także: Poznaj najgorsze oblicze siebie. Twój znak zodiaku ujawni brudne tajemnice

Horoskop dzienny - Waga

Czarne myśli na horyzoncie? Zdecydowanie się im nie dawaj! Waga powinna robić dziś wszystko, żeby nie wpaść w dołek. Zwłaszcza, że dzisiejszy dzień nie będzie sprzyjał pozytywnemu myśleniu. Dlatego, jeżeli będziesz musiał podjąć ważne decyzje, koniecznie skonsultuj się wcześniej z kimś życzliwym. Po pierwsze, łatwiej ci będzie zdecydować dobrze, po drugie, razem zawsze łatwiej! A przy okazji będziesz mógł się wygadać z ponurych myśli.

Horoskop dzienny - Skorpion

Uważaj na zazdrośników! Skorpion dziś nie będzie miał wokół siebie życzliwych ludzi. Nie daj sobie jednak obniżać własnej wartości! Koniecznie stań w obronie swoich przekonań, bo masz rację. Uważaj jednak, ponieważ w walce o swoje możesz przegapić szansę, jaką daje ci los. Jeżeli chodzi o życie prywatne, dokładnie przemyśl, czy osoba, której poświęcasz czas, jest tego warta.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec dziś zrobi krok do przodu w związku. Zdecydowanie gwiazdy sprzyjają miłosnym uniesieniom dla tego znaku. Kariera dziś zejdzie na dalszy plan, ale nic złego się nie stanie w związku z tym. W stałym związku w końcu dojdziesz do porozumienia. Jeżeli jesteś singlem, bądź cierpliwy, a to ci się opłaci. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Choć zazwyczaj Koziorożec nie lubi oglądać się za siebie, dziś w końcu wyciągnie naukę z przeszłości. Dzięki temu otrzyma cenną lekcję, która wyjdzie mu na dobre. Jeżeli jesteś spod tego znaku zodiaku i wiesz, czego chcesz, w końcu zrealizuj swoje plany, które snujesz od dawna. Jeżeli jednak masz z tym wątpliwości, lepiej odrzuć je i przemyśl jeszcze raz na spokojnie. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik dziś powinien odpocząć. Zwłaszcza, że gwiazdy szykują dla ciebie dzień pełen przemyśleń. Postaraj się odciąć od codzienności i problemów, żeby oczyścić głowę. Dzięki temu czekają cię przełomowe przemyślenia! W życiu prywatnym również sukces! Czyżbyś w końcu miał znaleźć drugą połówkę? Zdecydowanie trafisz na kogoś, kto dzieli z tobą wspólne zainteresowania.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby doskonale wiedzą, że lepiej robić, niż mówić. A dziś zdecydowanie ta dewiza im popłaci. Nie zapomnij jednak komunikować się w pracy. Wspólnie osiągniesz znaczenie więcej! W życiu prywatnym również sukcesy. Dziś czekają cię niezwykle romantyczne uniesienia. Takich mikołajek mogą ci pozazdrościć wszystkie inne znaki zodiaku!

Zobacz także: Te imiona noszą prawdziwi geniusze! Sprawdź, czy jesteś w tej grupie

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?