Zamknij

Horoskop dzienny na piątek 5 marca 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

05.03.2021 00:01
Przeczytaj horoskop dzienny na piątek
fot. Shutterstock

Jak zacznie się dla Ciebie weekend? Czy będziesz mógł się już dziś zrelaksować?

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka? Zastanawiasz się, jaki będzie ten dzień? Przeczytaj horoskop dzienny na piątek 5 marca 2021 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na piątek 5 marca 2021

Miłość i życie prywatne: Wodniki  nie powinny się przesadnie starać w relacji, z kimś, z kim dopiero zaczynają znajomość. Jeśli pokażecie, jak bardzo Wam zależy, spłoszycie tę osobę.

Praca i finanse: Czas w pracy będzie leciał Ci błyskawicznie, a Ty ledwo będziesz wyrabiał się ze swoimi wszystkimi obowiązkami. To nie będzie zbyt relaksujący początek weekendu.

Zdrowie: Wyluzuj dziś i nie bierz wszystkiego śmiertelnie poważnie. Pozwól wszystkim sprawom toczyć się swoim rytmem i obserwuj, co się dzieje.

Przeczytaj także: Horoskop na marzec 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Ryby na piątek 5 marca 2021

Miłość i życie prywatne: Ryby  muszą dziś uzbroić się w cierpliwość, bo ktoś będzie testował Waszą wytrzymałość na stres. Nie dajcie się sprowokować.

Praca i finanse:  W pracy postaw dziś na poczucie humoru. Ono pozwoli Ci rozładować napięte sytuacje i sprawi, że atmosfera w zespole będzie lepsza.

Zdrowie: Możesz być dziś poirytowany czyimś zachowaniem. Postaraj się jednak trzymać nerwy na wodzy i nie poddawać się złemu nastrojowi.

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 1 do 7 marca 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Baran na piątek 5 marca 2021

Miłość i życie prywatne: Barany będą dziś zachwycać się kimś, kogo znają od dawna. Wenus, która ma silny wpływ na Waszym niebie, sprawi, że zakochacie się w tej osobie od nowa.

Praca i finanse: Nie przesadzaj dziś z oszczędnością. To bardzo dobra cecha, ale przez nią nie pozwalasz sobie na realizację wielu marzeń, na które przecież Cię stać.

Zdrowie:  Nie musisz martwić się o swoje zdrowie. Czuwa nad nim Jowisz, który ześle Ci dobrą energię i wewnętrzną radość.

Horoskop dzienny Byk na piątek 5 marca 2021

Miłość i życie prywatne: Bykom będą dziś zdezorientowane, a ich wewnętrzny kompas, który wskazywał im drogę, zacznie wariować. Musicie wrócić do równowagi wewnętrznej.

Praca i finanse: W pracy szczęście będzie Ci sprzyjać, a to, co nie udało się wielu przed Tobą, uda się Tobie właśnie dziś. Będziesz miał co świętować.

Zdrowie: Nie szafuj swoim zdrowiem. Dbaj o nie i nie wystawiaj go na szwank, bo konsekwencje mogą być opłakane.

Horoskop dzienny Bliźnięta na piątek 5 marca 2021

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta powinny dziś zadbać o siebie i swoje przyjemności. Pamiętaj, że nie ma ważniejszej relacji, niż Twoja z samym sobą.

Praca i finanse: Jeśli chcesz dziś wydawać pieniądze na przyjemności, to tylko na własne. Zamiast odkładać swoje marzenia i potrzeby na później z powodu innych osób, po prostu je realizujcie. 

Zdrowie: Będziesz dziś w wyśmienitym nastroju. Pełny wigoru, dobrej energii i wewnętrznej radości, którą ześlą Ci gwiazdy.

Horoskop dzienny Rak na piątek 5 marca 2021

Miłość i życie prywatne: Raki nie będą miały dziś szczęścia w miłości. Niestety randka, na którą się wybieracie, nie będzie udana.

Praca i finanse:  Nie walcz z rzeczami, których nie udało się zmienić nikomu przed Tobą. Gwiazdy mówią, że Tobie też się to nie uda, a tylko stracisz czas i energię.

Zdrowie:  Zdrowie będzie Ci dopisywać. Zadba o to Saturn, który ma dziś silny wpływa na Twoim niebie, a to bardzo dobry znak.

Horoskop dzienny Lew na piątek 5 marca 2021

Miłość i życie prywatne: Lwy  będą dziś zaskoczone tym, co zrobi bliska im osoba. Niestety nie będzie to zaskoczenie pozytywne. Przygotujcie się na rozczarowanie.

Praca i finanse: Będziesz musiał dziś przejąć czasowo czyjeś obowiązki, przez co będziesz miał jeszcz więcej pracy. Przygotuj się na nadgodziny.

Zdrowie:  Będziesz dziś w nie najlepszym nastroju i mimo że ktoś będzie bardzo się starał, by Ci go poprawić, Ty nie będziesz skłonny do żartów.

Horoskop dzienny Panna na piątek 5 marca 2021

Miłość i życie prywatne: Panny mogą liczyć dziś na gorący wieczór – ktoś postara się o to, byście nie zapomnieli tej nocy przez długi czas. Jedno jest pewne – będzie obłędnie.

Praca i finanse: Masz dziś szansę zwielokrotnić swoje zarobki. Musisz tylko wykazać się odwagą i nie bać zaryzykować. Postaw wszystko na jedną kartę.

Zdrowie:   Możesz mieć dziś problemy z koncentracją i skupieniem uwagi. To skutek zmęczenia. Już czas zaplanować dłuższy urlop.

Horoskop dzienny Waga na piątek 5 marca 2021

Miłość i życie prywatne: Wagi pnie powinny dać sobą manipulować, nawet komuś, na kim im bardzo zależy. Jeśli czegoś nie chcecie, po prostu tego nie róbcie.

Praca i finanse:  Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Jeśli nie będziesz mieć dziś odwagi, by zrobić coś inaczej niż zwykle, nie licz na profity.

Zdrowie:  Nie bagatelizuj dziś żadnych dolegliwości ze stromy układu pokarmowego, bo to może być coś poważniejszego niż zwykła niestrawność. Skonsultuj się z lekarzem.

Horoskop dzienny Skorpion na piątek 5 marca 2021

Miłość i życie prywatne: Skorpiony  powinny bardziej się postarać, jeśli chcą zdobyć serce kogoś, kto jakiś czas temu wpadł im w oko. Znacie się już dość długo, a Wasza znajomość nie robi żadnych postępów.

Praca i finanse: Pieniądze bez inwestowania są bezwartościowe. Swoje oszczędności ulokuj tak, by na siebie pracowały albo spełnij za nie swoje marzenia. Odłożone na koncie w banku tracą swoją wartość.

Zdrowie: Jeśli jesteś chory lub czujesz się niewyraźnie, odpuść dziś spotkania towarzyskie i zostań w domu – nie narażaj ani siebie, ani innych. 

Horoskop dzienny Strzelec na piątek 5 marca 2021

Miłość i życie prywatne: Strzelce sama nie będą wiedziały, czego chcą, i trudno im będzie dziś naleźć sobie miejsce. Potrzebujecie wyciszenia.

Praca i finanse:  Będziesz dziś z zazdrością patrzył na sukcesy innych i zastanawiał się, czemu one zawsze omijają Ciebie. Gwiazdy mówią, że problem leży w Twoim braku wiary w siebie.

Zdrowie:  Dbając o siebie, dbasz też o innych, więc nie bagatelizuj swoich problemów ze zdrowiem, tylko postaraj się rozwiązać je jak najszybciej.

Horoskop dzienny Koziorożec na piątek 5 marca 2021

Miłość i życie prywatne: Koziorożce spędzą magiczny wieczór w ramionach ukochanej osoby, którą uwielbiają najbardziej na świecie. Zapowiada się rozkoszny początek weekendu.

Praca i finanse:  W pracy będziesz miał poczucie ciągłego chaosu, w którym trudno będzie Ci się skupić i funkcjonować. To sprawi, że pod koniec dnia poczujesz się bardzo zmęczony.

Zdrowie:  Zadbaj o swoją wątrobę, bo wskutek niezbyt zdrowego trybu życia, który prowadzisz, ten organ zaczyna się buntować. Będziesz musiał odstawić wszystkie używki.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2021 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris