Zamknij

Horoskop dzienny na piątek 4 grudnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

04.12.2020 00:01
Horoskop dzienny na piątek
fot. Shutterstock

Jak zacznie się dla Ciebie weekend? Czy piątek będzie dla Ciebie szczęśliwym dniem? Przeczytaj Horoskop dzienny na piątek 4 grudnia i przekonaj się, co mówią gwiazdy.

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka? Zastanawiasz się, jaki będzie ten dzień? Przeczytaj horoskop dzienny na piątek 4 grudnia 2020 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na piątek 4 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś pogrążony w marzeniach i będziesz chodził z głową w chmurach. Uważaj, bo przez to możesz nie zauważyć tego, że spełnienie Twoich marzeń, jest tuż obok.

Praca i finanse: Rozmowa z kimś, kto jest dla Ciebie autorytetem, przyniesie zaskakujące wnioski, dzięki którym uda Ci się ruszyć do przodu i znaleźć motywację, by osiągnąć to, co od jakiegoś czasu ciągle odkładasz na później.

Zdrowie:  Zdrowie nie będzie sprawiać Wodnikowi dziś żadnych kłopotów. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany i robić to, co sobie zaplanowałeś. Żadne problemy ze zdrowiem nie zepsują Ci tego dnia.

Przeczytaj także: Horoskop na grudzień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Ryby na piątek 4 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nie rób niczego na pokaz i bądź szczery, zwłaszcza jeśli na kimś Ci zależy. Lepiej pokazać swoja prawdziwą twarz niż oczarować kogoś maską, która potem i tak spadnie, powodując rozczarowanie.

Praca i finanse: W pracy Ryby będą mogły dziś nieco wyluzować i zwolnić tempo. Koniecznie z tego skorzystaj. Nie możesz ciągle działać na najwyższych obrotach, bo w końcu poczujesz wypalenie zawodowe.

Zdrowie: Wieczorem możesz odczuwać zmęczenie, dlatego koniecznie zaplanuj sobie odpoczynek w drugiej części dnia. Relaks przy dobrej książce, muzyce czy w aromatycznej kąpieli od razu poprawi Ci humor.

Horoskop dzienny Baran na piątek 4 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Warto dziś porozmawiać o ważnych rodzinny sprawach i nie zamiatać ich pod dywan. Nie licz na to, że cokolwiek rozwiąże się samo. Bez Twojego udziału nic się nie zadzieje, musisz działać.

Praca i finanse: Nie wyolbrzymiaj wszystkiego i nie szukaj problemów tam, gdzie tak naprawdę ich nie ma. Gros stresu, który odczuwasz w pracy, jest spowodowane Twoim nerwowym podejściem do tego, co Cię otacza, Baranie.

Zdrowie: Poszukaj dziś sposobu na to, by zapanować nad swoim stresem i rozładowywać w konstruktywny sposób napięcie emocjonalne. Dobrym pomysłem może być wyrzucenie tych negatywnych emocji podczas treningu.

Horoskop dzienny Byk na piątek 4 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Ufaj dziś intuicji – ona dobrze podpowie Ci, co zrobić i którą drogę wybrać, aby znaleźć to, czego szukasz. Nie przejmuj się też tym, jeśli inni będą mówić Ci sprzeczne rzeczy – słuchaj tylko siebie.

Praca i finanse: Dzień sprzyja spokojnej pracy. Uda Ci się dziś wykonać wszystkie swoje obowiązki, a nawet zrobić trochę rzeczy z wyprzedzeniem. Dzięki temu będziesz miał w weekend spokojną głowę, a w poniedziałek – trochę luzu.

Zdrowie: Stare przysłowie mówi, że co z oczu, to z serca. Jest w tym wiele prawdy, dlatego postaraj się usunąć ze swojego otoczenia to, co sprawia, że jesteś smutny czy zdenerwowany. Dzięki temu poczujesz się lepiej, Byku.

Horoskop dzienny Bliźnięta na piątek 4 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Im szybciej przestaniesz żyć złudzeniami, tym lepiej dla Ciebie, Bliźniaku. Pamiętaj, że uczucie jak z bajki zdarza się tylko u Disneya. W życiu jedyną osobą, która będzie przy Tobie zawsze, jesteś Ty sam.

Praca i finanse: Staraj się dziś unikać rozmów na prywatne tematy, bo praca to nie miejsce na sprawy pozazawodowe. Zachowuj się profesjonalnie, a przyjaciół i bliskich znajomych szukaj raczej poza zawodowymi kręgami.

Zdrowie: Dbaj o swoje dobre samopoczucie i nie pozwól innym przekraczać granic, które ustaliłeś. Inaczej wejdą Ci na głowę, a Ty zatracisz granicę między swoimi potrzebami, a potrzebami innych ludzi.

Horoskop dzienny Rak na piątek 4 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Choćbyś stanął na głowie, nie uda Ci się dziś dogodzić komuś, kto jest wiecznie niezadowolony ze wszystkiego. Może czas najwyższy przestać próbować i skierować tę energię na siebie.

Praca i finanse: Ktoś może zagrażać dziś pozycji zawodowej Raka. Nie panikuj jednak. Gwiazdy mówią, że dzięki swoim kompetencjom bez trudu obronisz swoje stanowisko i pokażesz wszystkim, że nie ma lepszej osoby na to miejsce.

Zdrowie: Bóle kręgosłupa, które odczuwasz od jakiegoś czasu, mogą być spowodowane nieprawidłową postawą podczas pracy. Nie bagatelizuj tego, bo jeśli się tym nie zajmiesz, możesz doprowadzić do poważnych zwyrodnień.

Horoskop dzienny Lew na piątek 4 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Lew może dziś liczyć na uroczy romantyczny wieczór z bliską mu osobą. Ona zadba o to, byś czuł się wyjątkowo. To będzie dzień pełen niespodzianek, a jego kulminacja przypadnie na wieczorną randkę.

Praca i finanse: Jeśli wydawało Ci się, że jesteś niezastąpiony, to wydarzenia dzisiejszego dnia pokażą Ci, jak bardzo się myliłeś. Szef powierzy część Twoich obowiązków komuś, kto od dawana ma znacznie lepsze wyniki w pracy.

Zdrowie: Dziś z przerażeniem spojrzysz na wagę. To, co na niej zobaczysz, jest skutkiem tego, że od dawna zapomniałeś o zdrowej diecie i folgowałeś swoim wszystkim zachciankom. Pretensje możesz mieć tylko do siebie.

Horoskop dzienny Panna na piątek 4 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: To dobry dzień, by podjąć ważne decyzje, które będą dotyczyć przyszłości Panny. Nie bój się radykalnych rozwiązań i jeśli nie czujesz się szczęśliwy, po prostu coś zmień. Gwiazdy mówią, że warto.

Praca i finanse: Zapowiada si bardzo dobry i spokojny dzień. Możesz bez presji czasu wykonywać wszystkie swoje obowiązki i zajmować się tym, co jest teraz twoim priorytetem. Planetarna aura Ci sprzyja.

Zdrowie: Jowisz, Twój dzisiejszy planetarny opiekun, ześle Ci dużo pozytywnej energii i zadba o to, by wszystkie dolegliwości omijały Cię szerokim łukiem. Nie musisz się niczego obawiać – wszystko będzie układać się po Twojej myśli.

Horoskop dzienny Waga na piątek 4 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nie wierz dziś w puste komplementy i czułe słówka, których ktoś nie będzie Ci szczędził. Gwiazdy mówią, że nie są szczere, a osoba, która je mówi, chce po prostu zrealizować jakiś swój cel.

Praca i finanse: Zamiast tracić czas w pracy na ploteczki, lepiej zajmij się wykonywaniem swoich obowiązków. Nie chcesz chyba spędzić piątkowego popołudnia siedząc nadgodziny w pracy? Działaj sprawnie.

Zdrowie: Horoskop dla Wagi na dziś w kwestii zdrowia jest bardzo pozytywny. Będziesz cieszyć się dobrym samopoczuciem i wyśmienitym humorem, który będzie coraz lepszy, im bliżej będzie do zakończenia pracy.

Horoskop dzienny Skorpion na piątek 4 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Wydarzenia dzisiejszego dnia sprawią, że przekonasz się, kto jest Twoim prawdziwym przyjacielem, a kto tylko takiego udawał. Zrozumiesz, że na tych prawdziwych przyjaciół możesz liczyć w każdej sytuacji.

Praca i finanse: Nie słuchaj dziś plotek i sam oceń, kto kłamie, a kto mówi prawdę. Polegaj na swojej intuicji – ona Cię nie zawiedzie i podpowie Ci właściwe rozwiązania. Dzięki niej osiągniesz zamierzony cel.

Zdrowie: Skorpion może czuć się dziś przygnębiony z powodu wydarzeń tego dnia. Postaraj się spojrzeć na nie jednak z innej perspektywy – dzięki nim nie masz już złudzeń i wiesz, na kim możesz zawsze polegać, na kogo nie warto tracić czasu.

Horoskop dzienny Strzelec na piątek 4 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Bądź dziś bardziej powściągliwy i nie opowiadaj wszystkim wszystkiego o sobie. Ktoś może wykorzystać te informacje przeciwko Tobie w najmniej odpowiednim momencie. Bądź ostrożny.

Praca i finanse:  Nie idź do celu po trupach, bo na dłuższą metę taka strategia Ci się nie opłaci. Wprawdzie osiągniesz to, czego chcesz, ale poniesiesz też niewspółmierne straty, które przewyższą nagrodę.

Zdrowie: Zdrowie nie będzie sprawiało Strzelcowi dziś żadnych problemów. Możesz spokojnie cieszyć się tym dniem i realizować wszystkie swoje plany bez obaw, że zostaną one pokrzyżowane przez jakieś nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop dzienny Koziorożec na piątek 4 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nie narzekaj, że wieczorami nie masz z kim porozmawiać, bo przecież sam podziękowałeś za znajomość komuś, kto uwielbiał z Tobą rozmawiać. Do kogo masz więc teraz pretensje, Koziorożcu?

Praca i finanse: Będzie Ci dziś trudno skupić się na pracy, bo myślami będziesz już przy romantycznym wieczorze, który zaplanowałeś dla bliskiej osoby. Musisz tylko przemęczyć się jakoś te kilka godzin w pracy.

Zdrowie: Doskonały humor i świetne samopoczucie będą Ci dziś dopisywać. Nic nie będzie w stanie popsuć Twojego wspaniałego nastroju – jak zawsze będziesz beztroski i nie będziesz się niczym przejmował.

Horoskop przygotowała wróżka Amneris