Zamknij

Horoskop dzienny na piątek 3 stycznia. Co cię dziś czeka?

03.01.2020 07:43
Znaki zodiaku symbole na tle gwieździstego nieba
fot. Shutterstock

Początek weekendu nie dla wszystkich znaków zodiaku będzie przyjemny. Gwiazdy dla każdego przygotowały coś zupełnie innego. Sprawdź swój horoskop na dziś!

Dziś piątek, co prawda nie 13-go, ale nie dla wszystkich znaków zodiaku będzie łaskawy. Niektórzy muszą naprawdę uważać, bowiem gwiazdy przewidziały dla nich trudny dzień. Niektóre znaki zodiaku nie mają jednak powodu do narzekań. Okazuje się bowiem, że początek weekend zdecydowanie będzie dla nich łaskawy. Zobacz swój horoskop dzienny na piątek 3. stycznia i sprawdź, w której z tych grup się znajdujesz! Co dla ciebie przewidziały gwiazdy na początku weekendu

Zobacz także: Oto 3 najbardziej irytujące znaki zodiaku. Nie cieszą się zbyt dużą popularnością

Horoskop dzienny - Baran

Baran dziś poczuje, że czekają go zupełnie nowe możliwości. W pracy same udane projekty, co zaowocuje również w kwestiach finansowych. W miłości natomiast wszystko idzie ku lepszemu. Barany w związku będą mogły w końcu zakończyć waśnie, a singli czeka przełomowy moment.

Horoskop dzienny - Byk

Byk dziś zdecydowanie postawi na uczucia. Możliwe, że to właśnie dziś spotkasz swoją drugą połówkę! Również Byki w stałych związkach nie będą narzekać na brak miłosnych uniesień. Bez wątpienia bliskość drugiego człowieka jest ci dziś niezwykle potrzebna. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta dziś będą niezwykle zadowolone z siebie i życia. Wypełnisz od dawna snute plany i tym samym na długo osiągniesz upragnioną satysfakcję. Wszystko dlatego, że czeka cię stabilna sytuacja zawodowa, dobry poziom finansowy, a jednocześnie wspaniałe relacje z innymi ludźmi. 

Horoskop dzienny - Rak

Nie zważaj dziś na innych. Rak powinien dziś skupić się na sobie i iść własną drogą. Sporo czasu poświęcisz dziś na rozważania nad własnym życiem. Być może to właśnie przełomowy moment, dzięki któremu otworzą się przed tobą nowe możliwości.

Horoskop dzienny - Lew

Lew nie ma powodu do narzekań, bo dziś spełnią się jego najskrytsze marzenia. To będzie piątek w otoczeniu życzliwych tobie ludzi, spokojny, a jednocześnie ekscytujący. Być może uda ci się poznać kogoś nowego, albo serce zabije ci szybciej. Doceń wszystko, co dziś otrzymujesz od losu!

Horoskop dzienny - Panna

Panna ostatnio sporo w siebie zwątpiła, dziś jednak będzie przełomowy dzień. W końcu dostrzeżesz, że jesteś o wiele silniejszy, niż ci się do tej pory wydawało. Nikt nie wyprowadzi cię z równowagi, a tym, którzy będą próbowali, pokażesz, że jesteś zdecydowanym i asertywnym znakiem zodiaku.

Zobacz także: Horoskop miesięczny na styczeń 2020. Sprawdź, co przyniesie ci początek roku! 

Horoskop dzienny - Waga

Waga powinna dziś uzbroić się w cierpliwość. Ten dzień jest idealny do oceny sytuacji i rozważań na temat własnego życia. Staraj się do wszystkiego podchodzić ze spokojem i rozwagą. Nie postępuj pochopnie, a już zdecydowanie nie podejmuj na szybko żadnych istotnych decyzji. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion dziś poczuje się uprawniony do roli mediatora, co może sprawić, że sam wpadnie w jakiś konflikt. Wydaje ci się, że wiesz, co najlepsze dla innych, okazuje się jednak, że niektórzy zupełnie inaczej patrzą na świat. Postaraj się nie mieszać w życie innych, a jeśli już musisz, spójrz na wszystko z szerszej perspektywy. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec dziś zdecydowanie postawi na rozmyślanie. Dzięki snuciu rozważań na temat życia osobistego, uda ci się dojść do punktu przełomowego. Zanim jednak podejmiesz jakiekolwiek decyzje, pięć razy się zastanów! Dziś nie jest dla ciebie dobry moment na kluczowe postanowienia. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Los daje ci dziś naprawdę wiele! W związku z tym Koziorożec powinien cieszyć się z tego, co ma i czerpać z życia garściami. W pracy w końcu upragnione rezultaty. Kreatywność ma jednak swoje minusy, w związku z czym postaraj się dziś zadbać też o swoje ciało i naładuj się pozytywną energią.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik dziś powinien kierować się intuicją. Gwiazdy podpowiadają twojej podświadomości bowiem naprawdę cenne wskazówki. Jeżeli za nimi podążysz, możesz rozpocząć zupełnie nowy, obiecujący etap w życiu. Podstawowa zasada na dziś - więcej optymizmu!

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby ostatnio były dość zabiegane. Postaraj się dziś zatem znaleźć chwilę dla siebie. Powinieneś odpocząć. Zwłaszcza, że w twoim życiu ostatnio nadeszła upragniona stabilizacja. Jeżeli chcesz dziś osiągnąć coś przełomowego, postaw na życie uczuciowe. To idealny moment na osiągnięcie porozumienia. 

Zobacz także: Wielki horoskop miłosny na 2020 rok! Które znaki zodiaku czekają sercowe zawirowania?

Wydaje ci się, że twój znak zodiaku nie ma nic wspólnego z tym, jaki jesteś naprawdę? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, do którego znaku pasujesz najbardziej!

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?