Zamknij

Horoskop dzienny na piątek 29 maja 2020. Zobacz, co cię dziś spotka

29.05.2020 01:00
piątek
fot. Chillizet

Zastanawiasz się, co czeka się w piątek 29 maja?

Horoskop dzienny na czwartek 21 maja 2020 zawiera wskazówki, co do tego, jak upłynie ci ten dzień. Zastanawiasz się, czy spotka cię dzisiaj coś miłego? A może martwisz się, że przytrafi ci się coś złego? Przeczytaj horoskop dzienny na piątek 29 maja 2020 roku i przekonaj się, co cię czeka.

Zobacz także

Horoskop dzienny - Baran

Baran powinien zastanowić się nad swoim zachowaniem wobec innych. Przez myślenie wyłącznie o sobie ranisz najbliższą osobę. Postaraj się dziś okazać jej zainteresowanie i troskę. W innym wypadku czeka cię nieprzyjemna rozmowa.

Horoskop dzienny - Byk

Byk dzisiaj może czuć niepokój z powodu niewyjaśnionych problemów w relacji z szefem. Zamiast wdawać się w niepotrzebną kłótnię, postaraj się znaleźć rozwiązanie. IW drugiej części dnia czeka cię kolejna stresująca sytuacja. Postaraj się zachować zimną krew, a wszystko skończy się z korzyścią dla ciebie.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta nie powinny przejmować się sprawami, na które nie mają wpływu. Doceniaj to, co masz i nie zadręczaj się przeszłością. Myśl do przodu i otaczaj się zaufanymi ludźmi. W razie problemu zwróć się do przyjaciela i opowiedz mu o tym, co leczy ci na sercu.

Horoskop dzienny - Rak

Rak będzie musiał dziś zmierzyć się z poważnym problemem. Ta sprawa popsuje ci humor i sprawi, że trudno ci będzie dziś wywiązywać się z obowiązków zawodowych. Wszelkie ważne decyzje w pracy zostaw na inny dzień. Wieczorem postaw na relaksującą kąpiel i skup się na swoich najbliższych.

Horoskop dzienny - Lew

Lew będzie dziś cały dzień czuł się poirytowany. Bliska osoba rozczaruje cię swoim zachowaniem. Postaraj się wyjaśnić z nią ten problem, aby znów nie doszło do podobnej sytuacji. Gdy rozmowa nie pomoże, zastanów się nad sensem tej znajomości. Czasami od niektórych osób lepiej odejść, niż na siłę próbować odbudowywać relację.

Zobacz także: Jak zdradzają mężczyźni? To może zależeć od znaku zodiaku!

Horoskop dzienny - Panna

Panna ma przed sobą dzień pełen przemyśleń dotyczących życia prywatnego. Postaraj się trzymać emocje na wodzy i myśleć realistycznie zamiast skupiać się na brakach partnera. Pamiętaj, że nikt nie jest idealny i czasami lepiej zaakceptować niektóre wady. 

Horoskop dzienny - Waga

Waga musi zadbać o wewnętrzny spokój. Skrupulatne planowanie, prowadzenie dziennika i medytacja mogą być w tym niezwykle pomocne. Ostatnie dni były dla ciebie mocno stresujące, zwłaszcza w pracy, jednak już dziś uda ci się odpocząć. W weekend skup się przede wszystkim na "ładowaniu baterii", aby energetycznie rozpocząć kolejny tydzień.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion dostanie dziś szansę spotkać miłość swojego życia. Zwróć szczególną uwagę na osoby spod znaku Lwa oraz Panny. Jedna darzy cię uczuciem, ale boi się mówić o tym głośno. Warto zrobić pierwszy krok, jeśli chcesz zaangażować się mocniej w tę relację.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec dziś pełen energii! Musisz ją wyładować - przede wszystkim fizycznie. W przeciwnym wypadku zacznie ona sama szukać ujścia i przerodzi się w coś negatywnego. Idź pobiegać lub zrób sobie długą przejażdżkę na rowerze. Aktywność fizyczna wyjdzie ci na zdrowie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec będzie dziś kuszony łatwymi pieniędzmi, jednak ich zdobycie nie jest do końca uczciwe. Lepiej powstrzymaj chęć nielegalnego wzbogacenia się - to może przynieść tylko problemy. Zastrzyk gotówki w końcu się pojawi, ale musisz być bardziej cierpliwy i działać w zgodzie ze sobą.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik jest dziś mocno rozkojarzony. Już od rana staraj się zmotywować do pracy - w przeciwnym wypadku będziesz musiał zostać po godzinach, żeby nadrobić zaległości. W życiu prywatnym Wodnik musi przede wszystkim skupić się na własnym zdrowiu.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby są bardzo ambitne, jednak muszą wiedzieć, że nie da się zrealizować wszystkiego na raz. Odpuść dziś kilka zadań, które zapisałeś na liście "do zrobienia" na rzecz wieczornego relaksu. Spacer w parku lub przejażdżka na rowerze mogą wspomóc twoją kreatywność.

Zobacz także: Te znaki zodiaku nie stworzą udanego związku. Jesteście na liście?

Wydaje ci się, że twój znak zodiaku nie ma nic wspólnego z tym, jaki jesteś naprawdę? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, do którego znaku pasujesz najbardziej!

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?