Zamknij

Horoskop na piątek 27 grudnia dla wszystkich znaków zodiaku

27.12.2019 07:44
Znaki zodiaku symbole
fot. Shutterstock

Koniec świąt łączy się z powrotem rzeczywistości. Podczas gdy jedne znaki rzucą się w wir obowiązków, innym trudno będzie przywyknąć. Sprawdź, co cię dziś czeka!

Nie jest łatwo wrócić do rzeczywistości po świętach. Zwłaszcza, że nadchodzi koniec roku, czas zatem uregulować pewne niedokończone sprawy, niezależnie, czy to zawodowe, czy w życiu prywatnym. Niektórym znakom zodiaku w tak trudny dzień sprzyjają jednak gwiazdy. Inne będą musiały radzić sobie same. Sprawdź horoskop na piątek, 27 grudnia, dla każdego znaku zodiaku i zobacz, co czeka cię dziś. Czy łatwo będzie ci powrócić do rzeczywistości po świętach? Odpowiedź znajdziesz poniżej. 

Zobacz także: Wielki horoskop miłosny na 2020 rok! Które znaki zodiaku czekają sercowe zawirowania?

Horoskop dzienny - Baran

Ten dzień będzie dla ciebie wyjątkowo trudny. Baran jest właśnie jednym z tych znaków, które nie potrafią szybko wrócić do rzeczywistości po świętach. Zwłaszcza, że dziś czeka go nadrabianie zaległości, więc początek weekendu łaskawy nie będzie. Ale właśnie! Nadchodzący weekend to to, co napędza cię do działania. I tego się trzymaj!

Horoskop dzienny - Byk

Byk dziś wyjątkowo nie ma ochoty na kontakty z ludźmi. Rozmowy z innymi mogą przynieść mu wiele kłopotów, jednocześnie łatwo będzie mu dziś nawiązywać konflikty. Dlatego też postaraj się ograniczyć do minimum dziś poważne rozmowy i ważne konferencje. Ten dzień temu nie sprzyja.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Przebiegłe Bliźnięta wiedziały, kiedy wykorzystać urlop. Dzień wolnego między świętami a weekendem to był doskonały pomysł. Dzięki temu mogą pozwolić sobie na dłuższy wypoczynek. Te Bliźnięta, które jednak nie były tak zapobiegawcze, będą cierpieć katusze w pracy. Gwiazdy nie sprzyjają dziś obowiązkowym ludziom spod tego znaku. 

Horoskop dzienny - Rak

Rak po świątecznych przygotowaniach czuje się wyczerpany. Nic więc dziwnego, że dziś najchętniej zaszyłby się pod kołdrą i nie wychylał spod niej głowy. Niektóre osoby spod tego znaku będą mogły sobie na to pozwolić. Pozostałe postawią na przetrwanie. Byle do końca dnia!

Horoskop dzienny - Lew

Lew wraca do rzeczywistości na pełnych obrotach. Do obowiązków w pracy dojdzie bowiem załatwianie ważnych spraw, może nawet trzeba będzie udać się do urzędu. Niestety jest to coś, czego Lwy bardzo nie lubią, w związku z czym będą musiały uzbroić się w cierpliwość.

Horoskop dzienny - Panna

Panna zazwyczaj stara się być oszczędna, dziś jednak będzie musiała pożegnać się z dużą ilością gotówki. Powrót do pracy napawa ją jednak optymizmem, wie bowiem, że szybko nadrobi wydane pieniądze i znów będzie mogła cieszyć się pokaźną sumą oszczędności.

Zobacz także: Horoskop miesięczny na styczeń 2020. Sprawdź, co przyniesie ci początek roku! 

Horoskop dzienny - Waga

Waga zazwyczaj stara się nie narzekać, jest bowiem bardzo praktyczna. Dlatego też powrót do pracy potraktuje jak przykry, ale jednak obowiązek. Takie podejście może mieć dla niej zbawienne znaczenie, ponieważ to właśnie dzięki niemu łatwo będzie jej przetrwać ten dzień, w przeciwieństwie do innych znaków zodiaku. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion dziś zdecydowanie powinien postawić na urlop. Jeżeli jeszcze masz taką możliwość, koniecznie ją wykorzystaj, i wybierz się w podróż. To może być weekendowy wypad nad morze, ale też po prostu wycieczka pod miasto. Po świętach musisz zmienić otoczenie, żeby nie zwariować.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec dziś będzie miał bardzo poważny dzień. Wizyta w urzędzie jest nieunikniona, a w dodatku chodzi o jakąś bardzo naglącą sprawę. Może warto skupić się dziś na jej rozwiązaniu, żeby nie kończyć roku z dodatkowym balastem z tyłu głowy.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec także cierpi na niedokończone sprawy przed nowym rokiem. Dziś jest doskonały dzień na to, żeby je uregulować. Powinieneś się przemęczyć, ale pozałatwiać wszystkie zaległe sprawy, które od jakiegoś czasu zaprzątają ci głowę. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik dziś zdecydowanie stawia na finanse. Choć zazwyczaj jest to dla niego kwestia drugorzędna, tym razem postanowi kuć żelazo póki gorące. Nadchodzący koniec roku motywuje go bowiem, żeby odzyskać utracone w jakiś sposób pieniądze.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby mogą poczuć spokój. Zapobiegając ganianiu za zaległymi sprawami na ostatnią chwilę, wszystkie najważniejsze rzeczy uregulowały sobie wcześniej. Dlatego też mogą kończyć ten rok z lekką głową, stawiając na relaks i odpoczynek.

Zobacz także: Wielki horoskop na 2020 rok. Sprawdź, co zostało zapisane w gwiazdach!

Wydaje ci się, że twój znak zodiaku nie ma nic wspólnego z tym, jaki jesteś naprawdę? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, do którego znaku pasujesz najbardziej!

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?