Zamknij

Horoskop dzienny na piątek 24 września 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

24.09.2021 00:01
Horoskop dzienny na piątek
fot. Shutterstock

Przeczytaj horoskop dzienny na piątek 24 września 2021 i sprawdź, jak minie Ci ten dzień.

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka? Zastanawiasz się, jaki będzie ten dzień? Przeczytaj horoskop dzienny na piątek 24 września 2021 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na piątek 24 września 2021

Miłość i życie prywatne: Wodniki nie będą mieć dziś wątpliwości, że ktoś, kto jest im bliski, nie jest z nimi do końca szczery i to od dłuższego czasu. Koniecznie przeprowadźcie z tą osobą poważną rozmowę.

Praca i finanse: W pracy kieruj się rozsądkiem, bo emocje nie będą dobrym doradcą. Nie powinieneś im ulegać, nawet jeśli sytuacja będzie dotyczyć kogoś, z kim jesteś blisko związany.

Zdrowie: Nie będziesz mieć dziś żadnych kłopotów ze swoim zdrowiem. Saturn, który ma dziś dominującą pozycję w twoim znaku, sprawi, że wszystkie dolegliwości będą omijać cię z daleka.

Przeczytaj także:  Horoskop na wrzesień 2021 dla wszystkich znaków zodiaku 

Horoskop dzienny Ryby na piątek 24 września 2021

Miłość i życie prywatne: Ryby powinny wybrać, co jest dla nich ważniejsze w życiu – zadowalania innych czy własne szczęście. Odpowiedź na to pytanie pomoże wam podjąć dobre decyzje.

Praca i finanse: Okaż dziś wyrozumiałość komuś, kto przeżywa trudne chwile. Czasem obniżenie efektywności w pracy jest spowodowane trudną sytuacją w życiu prywatnym. Warto wziąć to pod uwagę.

Zdrowie:  Będziesz dziś musiał zająć się zdrowiem kogoś bliskiego. Ta osoba będzie bardzo potrzebować twojej pomocy i wsparcia. Nie odmawiaj jej go.

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 20 do 26 września 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Baran na piątek 24 września 2021

Miłość i życie prywatne: Barany będą bardzo żałować słów, które do kogoś powiedziały w złości. Tym razem nie obejdzie się bez przeprosin. Nie liczcie na to, że uda wam się załagodzić sytuację smutną miną.

Praca i finanse:  W pracy wszystko będzie układało się po twojej myśli, a ty nie będziesz mieć powodów do narzekań. Postaraj się nie prowokować tylko sytuacji konfliktowych.

Zdrowie: Zdrowie i dobry humor będą ci dopisywać. To w dużej mierze zasługa twojej wspaniałej umiejętności nieprzejmowania się innymi ludźmi. Ma to swoje plusy.

Horoskop dzienny Byk na piątek 24 września 2021

Miłość i życie prywatne: Bykom nie będą dziś w nastroju do amorów. Będziecie za to konkretni i zdecydowani i będziecie wiedzieć, czego chcecie i konsekwentnie po to iść.

Praca i finanse: Nie ulegajcie dziś presji kogoś, kto będzie chciał, byście zrobili coś, co nie do końca wam się opłaca. Bądźcie asertywni i odmówcie, bo potem będziecie żałować.

Zdrowie: Uważaj na swój kręgosłup, bo podnoszenie ciężkich przedmiotów może zakończyć się nieoczekiwaną kontuzją. Nie unoś się honorem i lepiej poproś kogoś o pomoc.

Horoskop dzienny Bliźnięta na piątek 24 września 2021

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta staną przed najważniejszą decyzją w swoim życiu. Będziecie musieli wybrać między sobą a kimś, kogo kochacie, ale kto nie potrafi tego docenić. Trzeciej drogi nie ma.

Praca i finanse: W pracy wykonuj swoje zadania bez komentarza. Rób to, co do ciebie należy, i to jak najlepiej. Potrzebujesz teraz sukcesów na polu zawodowym.

Zdrowie: Będziesz dziś czuł się fatalnie i nie będziesz umiał sobie z tym poradzić. Zrozumiesz, że po kolei odchodzą od ciebie osoby, które zajmują w twoim życiu ważne miejsce. Nie zmienisz tego.

Horoskop dzienny Rak na piątek 24 września 2021

Miłość i życie prywatne: Raki będą się zastanawiać, co zrobić ze swoimi wątpliwościami dotyczącymi uczuć do kogoś bliskiego. Najlepsza będzie szczera rozmowa, w której wszystko wyjaśnicie.

Praca i finanse: W pracy staraj się byś życzliwy i pomagać innym, a będziesz mógł liczyć na to samo ze strony współpracowników. Gwiazdy mówią, że dobre relacje z kolegami i koleżankami z pracy niebawem zaprocentują.

Zdrowie:  Będziesz mieć dziś mnóstwo pozytywnej energii, co sprawi, że ludzie będą chętnie przebywać w twoim towarzystwie. Uśmiech nie będzie schodził z twojej twarzy.

Horoskop dzienny Lew na piątek 24 września 2021

Miłość i życie prywatne: Lwy będę mogły liczyć na wsparcie ukochanej osoby, dzięki czemu każde smutne wydarzenie będzie wam się wydawać znacznie mniej przykre. To prawdziwy skarb mieć takie oparcie u swojego boku.

Praca i finanse:  W prac szykuje się stresujący dzień. Będziesz mieć natłok obowiązków i wiele spotkań, które będą wymagały od ciebie perfekcyjnego przygotowania. Pod koniec dnia poczujesz się wyczerpany.

Zdrowie: Możesz mieć dziś kłopoty z zaśnięciem. Pamiętaj, że najlepszą metodą na bezsenne noce jest przytulenie przez bliską osobę. W jej ramionach zaśniesz bez problemu.

Horoskop dzienny Panna na piątek 24 września 2021

Miłość i życie prywatne: Panny powinny przeprosić kogoś, kogo potraktowały w sposób, na jaki ta osoba nie zasługuje. Nie liczcie na to, że tym razem rozejdzie się to po kościach. Przekroczyliście pewną granicę.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych wszystko będzie pod kontrolą, nie musisz się więc o nic dziś martwić. Będziesz mógł nawet skończyć pracy odrobinę wcześniej i zacząć wcześniej weekend.

Zdrowie: Powinieneś przeprowadzić szczerą rozmowę na temat swojego zdrowia z kimś bliskim. Ta osoba bardzo się o ciebie martwi, a ty, nie mówiąc jej całej prawdy, krzywdzisz ją.

Horoskop dzienny Waga na piątek 24 września 2021

Miłość i życie prywatne: Wagi dostaną dziś bardzo złą informację. Zanim jednak wpadniecie w panikę, lepiej zweryfikujcie, czy jest ona na pewno prawdziwa. Pomyłki też się zdarzają.

Praca i finanse:  Nie ustawaj w wysiłkach, by osiągnąć to, co jest twoim celem. Choć teraz nie jest łatwo, nie odpuszczaj. Zwycięstwo jest tuż za najbliższym zakrętem.

Zdrowie: Uważaj dziś na siebie i nie forsuj się zbytnio. Twój organizm może nie być w najlepszej kondycji, nawet jeśli sam tego nie odczuwasz. Lepiej uważać.

Horoskop dzienny Skorpion na piątek 24 września 2021

Miłość i życie prywatne: Skorpiony nie będą mieć dziś zbyt wiele pomysłów na to, jak rozpocząć weekend, dlatego powinny przyjąć zaproszenie, które dostaną od kogoś bliskiego. To może być naprawdę miły wieczór.

Praca i finanse: Zostaniesz dziś publicznie wyróżniony i pochwalony przez szefa. Nie spoczywaj tylko na laurach z tego powodu i staraj się pracować jeszcze bardziej wytrwale, by udowodnić, że zasłużyłeś na to wyróżnienie.

Zdrowie:  Przestań tłumić emocje, bo one skumulowane wybuchną w końcu ze zdwojoną siłą, a wtedy fala złości i frustracji rozleje się bez żadnej kontroli. Naucz się wyrażać emocje, ale w konstruktywny sposób.

Horoskop dzienny Strzelec na piątek 24 września 2021

Miłość i życie prywatne: Strzelce powinny docenić osobę, która zawsze jest u ich boku i na którą mogą liczyć. Nie traktujcie tego jako jej obowiązku. Ona robi to dla was z dobrego serca.

Praca i finanse: W problematycznej kwestii dotyczącej obszary, na temat którego masz małą wiedzę, zasięgnij porady kogoś, kto zna się na tym lepiej. To żaden wstyd. Przeciwnie, w ten sposób udowodnisz, że poważnie podchodzić do swoich obowiązków.

Zdrowie: Jowisz, który ma dziś silny wpływ w twoim znaku, zadba o to, byś nie musiał się o nic martwić. Będziesz cieszył się dobrym zdrowiem, a twoje samopoczucie będzie bez zarzutu.

Horoskop dzienny Koziorożec na piątek 24 września 2021

Miłość i życie prywatne: Koziorożce nie będą miały pojęcia, co dzieje się u kogoś, kto kiedyś był im bliski, ale będą błędnie zakładać, że wszystko jest cudownie i zazdrościć tej osobie. Macie bardzo kiepską intuicję.

Praca i finanse: W pracy wszystko będzie układać się wspaniale. Będziesz zachwycony zwłaszcza imprezami integracyjnymi i spotkaniami towarzyskimi. Zapowiada się doskonałe przejście z pracy w weekend.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu, a dobry humor będzie ci dopisywał. Będziesz we wspaniałym nastroju. Planetarna aura ci sprzyja.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2021 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris