Zamknij

Horoskop dzienny na piątek 23 września 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

23.09.2022 00:01

Przeczytaj horoskop dzienny na piątek 23 września 2022 i sprawdź, jak minie Ci ten dzień.

Horoskop dzienny na piątek
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka? Zastanawiasz się, jaki będzie ten dzień? Przeczytaj horoskop dzienny na piątek 23 września 2022 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na piątek 23 września 2022

Miłość i życie prywatne: Wodniki nie powinny mieć pretensji, że bliska im osoba nie odpowiada na ich potrzeby, jeśli one same nie wyartykułowały ich wyraźnie. Jeśli czekacie, aż ktoś się domyśli, co ma zrobić, będziecie czekać jeszcze długo.

Praca i finanse:  Za sprawą wojowniczego Marsa może ci być dziś trudno zapanować nad emocjami w pracy. Uważaj, bo każdy wybuch możecie cię wiele kosztować. Musisz być bardziej powściągliwy.

Zdrowie: Nie będziesz mieć dziś powodów, by martwić się o swoje zdrowie. Gwiazdy ci sprzyjają, a Jowisz, który ma teraz silny wpływ w twoim znaku, zadba o twoje dobre samopoczucie.

Przeczytaj także: Horoskop na wrzesień 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Ryby na piątek 23 września 2022

Miłość i życie prywatne: Ryby w związkach będą musiały przeprowadzić z partnerem poważną rozmowę na temat przyszłości ich związku, a może nawet całej rodziny. Single będą cieszyć się beztroską i korzystać z niej, randkując.

Praca i finanse:  Wejdą dziś w posiadanie pewnego sekretu, który rzuci nowe światło na pewne sprawy. Nie wykorzystujcie tego jednak przeciwko innym osobom, bo to może obrócić się przeciwko wam.

Zdrowie: Zauważysz dziś, że zaczynasz przejmować od bliskiej osoby niezdrowe nawyki żywieniowe. Jak najszybciej z nimi zerwij. To, że twój partner odżywia się inaczej, nie powinno mieć wpływu na ciebie.

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 19 do 25 września 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Baran na piątek 23 września 2022

Miłość i życie prywatne: Barany będą dziś robić wszystko, by wywołać uśmiech na twarzy bliskiej im osoby. Wreszcie wam się to uda, co sprawi, że będziecie z siebie bardzo dumni.

Praca i finanse: Będą dziś bardzo pracowite, czym zasłużą sobie na uznanie szefa. Przełożony spojrzy na was bardziej przychylnym okiem i być może zgodzi się nawet na to, by pójść wam na rękę w pewnej ważnej sprawie.

Zdrowie:  Będziesz dziś w wyśmienitej formie i nie będziesz mieć żadnych powodów do narzekań. Postaraj się wykorzystać ten dzień i popołudnie spędź aktywnie, na przykład na rowerze.

Horoskop dzienny Byk na piątek 23 września 2022

Miłość i życie prywatne: Byki nie powinny przerzucać odpowiedzialności za swoje szczęście na innych. Każdy jest kowalem własnego losu, więc to wy sami musicie wziąć swoje sprawy we własne ręce.

Praca i finanse:  Będziesz czuł dziś duże ciśnienie ze strony przełożonego, by swoje obowiązki wykonywać szybciej i sprawniej, niż dotychczas. Prawda jest jednak taka, że cokolwiek zrobisz, on nadal będzie niezadowolony.

Zdrowie: Nie powinieneś stawiać pracy wyżej niż swojego zdrowia. Jeśli masz z nim kłopoty, nie zważaj na to, że szef będzie niezadowolony, jeśli pójdziesz na zwolnienie, tylko zadbaj o siebie.

Horoskop dzienny Bliźnięta na piątek 23 września 2022

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta nie powinny wiązać się z osobami, które mają niski poziom samoświadomości i nie potrafią odpowiedzieć same przed sobą na podstawowe egzystencjalne pytania. Taki partner nie będzie na waszym poziomie ani emocjonalnie, ani intelektualnie.

Praca i finanse: W pracy czeka cię dziś zwieńczenie twojej wytężonej pracy nad pewnym trudnym i wymagającym projektem. Będziesz mógł być z siebie dumny, bo szef będzie zadowolony bardziej niż oczekiwał.

Zdrowie: Będziesz dziś w wyśmienitym nastroju, a planetarna aura będzie ci sprzyjać. Postaraj się wykorzystać ten dzień i zrealizuj jak najwięcej swoich planów.

Horoskop dzienny Rak na piątek 23 września 2022

Miłość i życie prywatne: Raki będą dziś musiały postawić wszystko na jedną kartę, jeśli chcą zdobyć serce kogoś, kto wpadł im w oko. Kierujcie się swoją intuicją, ona podpowie wam, która karta będzie tą zwycięską.

Praca i finanse:  Nie łudź się, że bez wysiłku uda ci się osiągnąć spektakularny sukces. Jeśli to jest twoim celem, musisz przygotować się na długą i ciężką pracę, czasem również w weekendy.

Zdrowie: Jeśli kogoś kochasz, powinieneś troszczyć się o zdrowie tej osoby, nie tylko o własne. Tym samym pokażesz tej osobie, jak bardzo ci na niej zależy.

Horoskop dzienny Lew na piątek 23 września 2022

Miłość i życie prywatne: Lwy będą wolały dać się okłamywać niż poznać trudną i bolesną prawdę. Nie dziwcie się więc, że ktoś będzie z tego korzystał i to bez żadnych skrupułów. Sami dajecie na to przyzwolenie.

Praca i finanse:  Nie łap dziś kilku srok za ogon, bo przez to niczego nie zrobisz porządnie ani nie doprowadzisz do końca. To z kolei może sprawić, że w oczach innych staniesz się osobą niesumienną.

Zdrowie: Będziesz miał dziś dość tego, że twoje posiłki są powtarzalne i brak im urozmaicenia. Najwyższy czas przejrzeć strony z przepisami lub książki kulinarne i to zmienić.

Horoskop dzienny Panna na piątek 23 września 2022

Miłość i życie prywatne: Panny w związkach mogą liczyć dziś na romantyczny początek weekendu. Partner przygotuje dla was miłą niespodziankę. Single nie powinny natomiast zbytnio podporządkowywać się innym. Zatracicie wtedy siebie.

Praca i finanse:  Patrząc na swoje długoterminowe cele, musisz uwzględnić ich zmienność. Czasem coś, do czego się dążyło, z czasem się dezaktualizuje, dlatego co jakiś czas trzeba zrobić ich rewizję. Dziś jest na to dobry dzień.

Zdrowie: Podstawą zdrowej diety nie jest wcale liczenie kalorii, lecz umiar. Możesz jeść wszystko, o ile nie będziesz się przejadać, a twoje posiłki będą zróżnicowane i bogate w substancje odżywcze.

Horoskop dzienny Waga na piątek 23 września 2022

Miłość i życie prywatne: Wagi w sprawach sercowych powinny słuchać dziś swojego… ciała. Jeśli na myśl o kimś czujecie uścisk w żołądku i spięcie mięśni, to znaczy, że ta osoba nie jest najlepszym możliwym wyborem.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych nie będziesz miał dziś powodów do narzeka. Gwiazdy będą ci sprzyjać, a intuicja podpowie ci w co warto zainwestować czas i pieniądze.

Zdrowie:  Jeśli codziennie wieczorem odczuwasz bóle pleców i sztywność karku, warto wybrać się na masaż. Może on pomóc ci pozbyć się tych dolegliwości i się zrelaksować.

Horoskop dzienny Skorpion na piątek 23 września 2022

Miłość i życie prywatne: Skorpiony nie powinny dać się dziś zmanipulować komuś, kto z waszą pomocą chce osiągnąć swoje cele. Obstawajcie przy swoim i brońcie swojego zdania za wszelką cenę.

Praca i finanse:  Dziś przekonasz się, jak wiele prawy jest w powiedzeniu, że bez pracy nie ma kołaczy. Niestety przez to, że nie włożyłeś w coś wystarczająco dużo wysiłku, nagrodę sprzątnie ci sprzed nosa ktoś inny. Wyciągnij z tego wnioski.

Zdrowie: Na kłopoty z kręgosłupem może pomóc specjalna poduszka ortopedyczna. Przyda ci się zwłaszcza jeśli dużo czasu spędzasz w pozycji siedzącej. Warto w nią zainwestować.

Horoskop dzienny Strzelec na piątek 23 września 2022

Miłość i życie prywatne: Strzelce mają dziś szansę na udaną randkę, jeśli tylko wyluzują i przestaną oceniać innych po pozorach. Otwórzcie się na to, co nowe, a gwiazdy mówią, że nie będziecie tego żałować.

Praca i finanse:  Od rana będziesz myślał już o nadchodzącym weekendzie, przez co trudno będzie ci się skupić na pracy. Uważaj, bo to może doprowadzić do pomyłek, przez które będziesz musiał zostać po godzinach.

Zdrowie: W kwestii zdrowia nie musisz się o nic martwić. Będziesz mógł realizować swoje wszystkie plany bez obaw, że pokrzyżują ci je jakieś dolegliwości.

Horoskop dzienny Koziorożec na piątek 23 września 2022

Miłość i życie prywatne: Koziorożce powinny gruntowanie przemyśleć swoje postepowanie, bo coraz wyraźniej prowadzi je ono ku upadkowi. Jeśli nic nie zmienicie, nim się obejrzycie, stracicie wszystko, co macie.

Praca i finanse: Dzień w pracy zapowiada się bardzo pracowicie. Nie możecie liczyć na to, że szef dziś wyluzuje i poczuje weekendową atmosferę. Przeciwnie – narzuci jeszcze większe tempo.

Zdrowie: Będziesz dziś czuł się zmęczony i będziesz bardzo potrzebował odpoczynku i wyciszenia. Niestety nie znajdziesz go również po pracy we własnym domu, co może być dla ciebie frustrujące.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2022 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris