Zamknij

Horoskop dzienny na piątek 22.11.2019 dla wszystkich znaków zodiaku

22.11.2019 10:37
Horoskop dzienny na piątek.
fot. Shutterstock

Horoskop dzienny na czwartek. Sprawdź przepowiednie dla twojego znaku zodiaku na 22.11.2019!

Sprawdź horoskop dzienny na piątek 22 listopada 2019 dla Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Koziorożca, Wodnika i Ryb! Co gwiazdy przewidują dla twojego znaku zodiaku? Czy czeka cię szczęśliwy początek weekendu, czy raczej trudny i wymagający dzień? Przeczytaj poniższe wróżby i poznaj swój los.

Horoskop dzienny - Baran

Baran powinien bronić dzisiaj własnego zdania. Piątek upłynie pod znakiem ostrych negocjacji. Czasem potrzebny jest kompromis, jednak nie odpuszczaj zbyt wiele. Ze skutkami tych rozmów będziesz się mierzył przez najbliższe miesiące.

Horoskop dzienny - Byk

Osoba spod znaku Byka musi uzbroić się w cierpliwość i dużo siły. Nie rezygnuj z żadnego projektu zawodowego - nawet, jeśli wydaje ci się trudny i wymaga sporo czasu. Twój wkład w końcu się opłaci i przyniesie ogromny zysk.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta muszą spodziewać się kłótni w związku. Dziś jednak zagości wroga cisza przed burzą. Postaraj się postawić na miejscu drugiej osoby. W pracy niezbyt wiele niespodzianek - dzień będzie raczej udany i spokojny. Wieczorem pozwolisz sobie na błogie lenistwo.

Horoskop dzienny - Rak

Dla Raka będzie to idealny dzień na poprawę i doskonalenie umiejętności. Podkreśl swoje najlepsze cechy, a szybko zostaniesz doceniony. Gwiazdy sprzyjają twojej karierze - możesz spodziewać się szybkiego awansu. Nie słuchaj komentarzy Barana i Panny - osoby, które niewiele osiągnęły, nie są dobrymi doradcami.

Horoskop dzienny - Lew

Lew nie będzie dzisiaj mistrzem komunikacji. Rozmowa z drugą osobą sprawi ci problem, a jej rezultat nie będzie taki, jak tego chciałeś. Jeśli dojdzie do kłótni, wasze drogi mogą rozejść się na zawsze. Skup się przede wszystkim na relaksie i unikaj rozwiązywania problemów - to nie jest twój dzień.

Horoskop dzienny - Panna

Panna musi zadbać o równowagę psychiczną - być może jest to dobry czas na wizytę u terapeuty i przepracowanie trudnych doświadczeń. Sprawy miłosne również mogą sprawiać ci problem. Nie wszystko będzie układać się tak, jak myślisz. Może ta relacja nie jest wam przeznaczona?

Horoskop dzienny - Waga

Waga pozna dzisiaj kogoś, z kim dzieli wspólne zainteresowania i pasje. Macie podobny pogląd na życie, politykę i wartości. To początek długiej i szczerej przyjaźni. Poza tym gwiazdy wskazują, żebyś zajął się swoimi finansami. Zacznij oszczędzać, o ile nie chcesz wpaść w długi.

Horoskop dzienny - Skorpion

Osoba spod znaku Skorpiona powinna częściej kierować się rozumem, niż sercem. Pozbądź się romantycznych złudzeń i z uwagą przyjrzyj się drugiej osobie. Długo ignorowałeś jej wady i przywary, nadszedł jednak czas, by spojrzeć prawdzie w oczy.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec będzie tryskał energią już od samego rana! Pozytywne nastawienie do życia nie opuści cię aż do wieczora. Uśmiechem zaczniesz zarażać innych - spędź ten wspaniały czas z rodziną, aby pozbyć się niemiłych napięć między wami.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec powinien zająć się realizacją domowych obowiązków. W pracy czeka cię sporo luzu. To dobry dzień na planowanie krótkiego urlopu lub długich wakacji w przyszłym roku. Przejrzyj oferty linii lotniczych.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik powinien skupić się na oczyszczeniu organizmu oraz złych myśli. Postaw na soki warzywne, pij dużo wody. Przydatna będzie również sesja jogi połączona z medytacją. Po tym dniu poczujesz się jak całkiem nowo narodzony.

Horoskop dzienny - Ryby

Osobę spod znaku Ryb czeka dzisiaj ogromne zaskoczenie. Spotkasz się ze znajomym sprzed lat, a wiadomość, którą ta osoba ci przekaże, zmieni całkowicie twoje najbliższe plany. Jesteś gotów na radosne zamieszanie w życiu?

Zobacz także: Znaki zodiaku: daty urodzin i horoskop opisowy

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?