Zamknij

Horoskop dzienny na piątek 20 maja 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

20.05.2022 00:01
Horoskop dzienny na piątek
fot. Shutterstock

Przeczytaj horoskop dzienny na piątek 20 maja 2022 i sprawdź, jak minie Ci ten dzień. 

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka? Zastanawiasz się, jaki będzie ten dzień? Przeczytaj horoskop dzienny na piątek 20 maja 2022 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na piątek 20 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Wodniki nie powinny sugerować się zdaniem innych, podejmując swoje decyzje w sprawach sercowych. Lepiej kierujcie się intuicją, ona doradzi wam znacznie bardziej trafnie.

Praca i finanse: Twoje sprawy zawodowe nabiorą dziś tempa. Przygotuj się więc na intensywny dzień i dłuższy pobyt w pracy mimo zbliżającego się weekendu. Warto wykorzystać tę dobrą passę.

Zdrowie:  Dzisiejsze popołudnie poświęć tylko dla siebie i wygospodaruj czas na odpoczynek. Wyjście na spacer lub basen to doskonały pomysł na regenerację po całym tygodniu.

Przeczytaj także: Horoskop na maj 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Ryby na piątek 20 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Ryby będą dziś bardzo uległe i dadzą się namówić na coś, na co tak naprawdę wcale nie mają ochoty. Będziecie tego żałować i postanowicie poćwiczyć asertywność.

Praca i finanse: Nie próbuj skłócać między sobą ludzi, bo w końcu sam padniesz ofiarą swojej intrygi. Kiedy cała prawda wyjdzie na jaw, będzie ci trudno naprawić relacje ze współpracownikami.

Zdrowie:  To dobry dzień, by zrezygnować z używek. Zastanów się, które z nich mają najbardziej negatywny wpływ na twoje zdrowie i podejmij decyzję o rozstaniu się z nimi.

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 16 do 22 maja 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Baran na piątek 20 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Barany powinny dziś zastanowić się nad tym, czego tak naprawdę chcą od swojego związku. Musicie zdecydować, czy potrzebujecie spokoju i stabilizacji, czy zabawy i szaleństwa.

Praca i finanse: Będziesz mieć dziś tendencję do odwlekania obowiązków, których nie lubisz najbardziej. Zamiast tego spróbuj innej taktyki – wykonaj je jak najszybciej, by mieć je z głowy.

Zdrowie: Nie będziesz mieć dziś powodów, by narzekać na swoje zdrowie. Jowisz, który ma teraz silny wpływ w twoim znaku, ześle ci dobre samopoczucie i wspaniałą energię. 

Horoskop dzienny Byk na piątek 20 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Byki zrozumieją, że nie mogą mieć wszystkiego, czego chcą, a przynajmniej nie w tym samym czasie. Staniecie przed trudnym wyborem, ale nie będziecie mogli go już odwlekać. Czas podjąć decyzję.

Praca i finanse: Uważaj dziś na to, co i komu mówisz, bo możesz niechcący zdradzić firmowe tajemnice komuś, kto nie powinien o nich wiedzieć. Postaraj się być bardziej powściągliwy.

Zdrowie: Stres związany z pracą da ci się we znaki. Na wieczór zaplanuj sobie czas na relaks i zrób coś, co zawsze dobrze wpływa na ciebie i koi twoje nerwy.

Horoskop dzienny Bliźnięta na piątek 20 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta czeka dziś wspaniały początek weekendu. Już dziś zaczniecie świętować ważny dla was dzień i spędzicie czas w gronie najbliższych przyjaciół. Będziecie szczęśliwi.

Praca i finanse: Będzie ci dziś trudno skupić się na pracy, bo myślami będziesz już przy swoich weekendowych planach. Postaraj się wszystkie najważniejsze rzeczy wykonać jak najszybciej rano, by  móc skończyć wcześniej.

Zdrowie: Będziesz dziś w szampańskim nastroju. Planetarna aura będzie ci sprzyjać, a gwiazdy sprawią, że nic nie będzie w stanie zepsuć twojego dobrego humoru. Zapowiada się wspaniały dzień.

Horoskop dzienny Rak na piątek 20 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Raki postanowią dziś postawić na swoim bez względu na wszystko. To może sprawić, że część osób się od was odwróci i nie będzie chciała dłużej utrzymywać z wami kontaktu. Rozważcie, czy warto poświęcić te znajomości.

Praca i finanse: Twoje sprawy zawodowe będą teraz bardzo uzależnione od pewnej wpływowej osoby. Postaraj się utrzymywać z nią dobre relacje, bo możesz na tym wiele zyskać.

Zdrowie:  Gwiazdy wróżą Ci dobrą formę i świetne samopoczucie przez cały dzień. Nie forsuj się jednak zbytnio. Jeden raz w tygodniu możesz odpuścić zaplanowany trening. Czas na regenerację.

Horoskop dzienny Lew na piątek 20 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Lwy zorientują się dziś, że nie na wszystkich ze swojego grona przyjaciół mogą liczyć. Ktoś bardzo was zawiedzie i zostawi bez pomocy wtedy, kiedy najbardziej będziecie tego potrzebować.

Praca i finanse:  W pracy możliwe dziś konflikty ze współpracownikami. Postaraj się jak najszybciej je rozładowywać i nie eskalować złych emocji. Możesz w ten sposób sobie zaszkodzić.

Zdrowie: Będziesz dziś cieszyć się dobrym zdrowiem. Saturn, który ma teraz silny wpływ w twoim znaku, sprawi, że nie będziesz musiał się o nic martwić.

Horoskop dzienny Panna na piątek 20 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Panny mają dziś szansę na udaną randkę. Przyjmijcie zaproszenie na spotkanie i nie stresuje się nim za bardzo. Im bardziej będziecie naturalni, tym lepiej wypadniecie.

Praca i finanse: Wszyscy w pracy będą już myślami przy weekendzie, więc nie będziesz musiał się o nic martwić ani z niczym spieszysz. Szef będzie wyrozumiały i może nawet pozwoli ci wyjść wcześniej.

Zdrowie: W kwestii zdrowia nie będziesz musiał się o nic martwić. Planetarna aura ci sprzyja, a gwiazdy ześlą ci dobre samopoczucie i wewnętrzną radość.

Horoskop dzienny Waga na piątek 20 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Wagi będą dziś zastanawiać się, co zrobiły nie tak, że ktoś, na kim im zależy, nie odezwał się po ostatnim spotkaniu. Gwiazdy mówią, że nie ma sensu tego rozpamiętywać. Ta osoba po prostu nie była was warta.

Praca i finanse:  Unikaj wchodzenia w spółki, zwłaszcza z osobami, z którymi masz dobry kontakt prywatnie. To tylko pozornie dobry pomysł. Gwiazdy mówią, że w ten sposób stracisz nie tylko pieniądze, lecz także przyjaźń.

Zdrowie: Pamiętaj, że żadne skrajności nie są dobre. Jeśli zaczynasz ćwiczyć, zaplanuj sobie zarówno dni z treningiem, jak i dni na regenerację. W przeciwnym razie szybko doznasz kontuzji.

Horoskop dzienny Skorpion na piątek 20 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Skorpiony nie powinny zmuszać nikogo, by robił to, na co wy macie ochotę. Takie decyzje i działania podjęte pod wpływem nacisku nie przyniosą nikomu pożytku ani radości.

Praca i finanse:  Zmienisz dziś zdanie o kimś, z kim pracujesz od dawna i za kim do tej pory nie przepadałeś. Wydarzenia tego dnia pokażą ci, że to całkiem sympatyczna osoba, z którą możesz stworzyć zgrany duet.

Zdrowie:  Pamiętaj, że do celu dojdziesz także małymi krokami. Jeśli więc zaczynasz dbać o swoją sylwetkę nie rób nierealistycznych planów, tylko rozłóż je na mniejsze etapy.

Horoskop dzienny Strzelec na piątek 20 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Strzelce powinny zastanowić się dziś nad słowami, które usłyszą od bliskiej im osoby. Choć nie będą one miłe, wiele mogą wam powiedzieć o tym, jak jesteście odbierani przez innych ludzi.

Praca i finanse: Uważaj dziś na osoby, które nie są ci życzliwe. Mogą one próbować pokrzyżować twoje plany i sprawić, by twoje projekty legły w gruzach. Miej oczy dookoła głowy.

Zdrowie: Uważaj dziś na swoje zdrowie. Twoja odporność może być nieco obniżona, a Ty – bardziej podatny na infekcje.

Horoskop dzienny Koziorożec na piątek 20 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Koziorożce będą dziś bardzo tęsknić za kimś z przeszłości. Jeśli chcecie, by ta osoba w to uwierzyła, po prostu jej to pokażcie. Przecież to wcale nie takie trudne.

Praca i finanse: Jeśli liczyłeś na to, że zaczniesz wcześniej weekend, to niestety nic z tych rzeczy. Szef w ostatniej chwili zleci ci bardzo pilne zadanie do wykonania, przez co będziesz musiał zostać w pracy po godzinach.

Zdrowie: Będziesz dziś w nie najlepszym nastroju. Wrócą do ciebie stare wspomnienia, które – choć miłe – uświadomią ci, jak wiele w życiu straciłeś bezpowrotnie. To sprawi, że będziesz przygnębiony.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2022 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris