Zamknij

Horoskop dzienny na piątek 20.12.2019 dla wszystkich znaków zodiaku

20.12.2019 08:03
Znaki zodiaku symbole na gwieździstej planszy
fot. Shutterstock

W przedświąteczny weekend każdy z nas ma dużo obowiązków. Czy jednak każdemu uda się z nimi poradzić? Sprawdź, co na piątek zaplanowały dla ciebie gwiazdy!

Rozpoczyna się przedświąteczny weekend, w związku z czym wszyscy będziemy w ferworze zakupów i przygotowań. Pierwsze wypieki, kupowanie i pakowanie prezentów oraz ubieranie choinek - większość z nas uwielbia ten świąteczny klimat! Czy jednak dla każdego będzie on w tym roku przyjemny? Gwiazdy mają dla niektórych z nas zupełnie inne plany, niż byśmy chcieli. Zobaczcie sami, co czeka nas w piątek 20 grudnia. Dobrze rozpoczniesz ten weekend?

Zobacz także: Horoskop miesięczny na styczeń 2020. Sprawdź, co przyniesie ci początek roku!

Horoskop dzienny - Baran

Staraj się dziś nie wywyższać. Inaczej ktoś może zarzucić ci, że masz ciągle zadarty głos. Baran powinien wykazać się dziś wyjątkową pokorą, choć dla niego może być to trudne do zrobienia. Zdecydowanie jednak warto, żebyś kierował się dziś zasadą "pokorne cielę dwie matki ssie" i odpuścił. Wyjdziesz na tym zdecydowanie lepiej.

Horoskop dzienny - Byk

Byk w końcu poczuję magię świąt! Dlaczego dopiero teraz? Do tej pory towarzyszyły mu bowiem same negatywne emocje. Teraz przyjdzie czas na wyzbycie się złych uczuć i odczucie ciepłej, rodzinnej, świątecznej atmosfery. Może podróż do domu na święta to sprawi, a może po prostu zapach przypraw korzennych unoszący się w kuchni? Niezależnie, co będzie bodźcem, najważniejsze, że poczujesz się lepiej.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta zazwyczaj są samodzielne, przy natłoku świątecznych obowiązków mogą jednak nie dawać sobie rady ze wszystkim. Czas zatem schować dumę do kieszeni i w końcu poprosić o pomoc. Zdasz sobie sprawę, że dookoła ciebie jest wielu życzliwych ludzi, którzy służą ci pomocną dłonią, dobrą radą i... dyskrecją tak bardzo dla ciebie cenną.

Horoskop dzienny - Rak

Rak nie lubi, gdy coś wybija go z przedświątecznego rytmu. Dziś musisz być jednak na to przygotowany. Wydarzy się coś, co zdecydowanie cię zaskoczy, być może wprawi nawet w lekkie zakłopotanie, ale nic się nie martw! Chaos wywołany niespodziewaną sytuacją rozproszy twoją uwagę tylko na moment. Już jutro wrócisz do świątecznych obowiązków.

Horoskop dzienny - Lew

Lew ostatnio zapomniał o tym, że niektórym ludziom może zaufać. Twoja lojalność zaowocowała tym, że masz dookoła siebie wiele życzliwych osób. Może właśnie okres świąteczny jest idealnym czasem na to, żeby otworzyć się znów na najbliższe otoczenie. Daj sobie pomóc i przede wszystkim... nie bój dzielić się z innymi swoimi spostrzeżeniami. Dzisiaj zdecydowanie ci się to opłaci.

Horoskop dzienny - Panna

Panna odda się dziś swojej ulubionej czynności - kalkulowaniu. Na początku dnia wydarzy się coś, co spowoduje, że przez cały dzień będziesz się głęboko nad tym zastanawiać. Może to nawet pójść o krok dalej i sprawi, że oddasz się dziś refleksji i zadumie. Nie bój się jednak, od jutra rzucisz się w świąteczny ferwor walki.

Zobacz także: Horoskop miłosny na 2020 rok! Które znaki zodiaku czekają sercowe zawirowania?

Horoskop dzienny - Waga 

Koniec roku dla tego znaku zodiaku stoi pod dobrą monetą - dosłownie i w przenośni. Waga nie może narzekać na brak finansów. Dziś jednak z jakiegoś powodu nieco uszczuplisz swój budżet. Być może świąteczne zakupy mocno obciążą twoje finanse, nic się jednak nie martw - za chwilę powrócisz do dawnego stanu konta.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion dziś będzie irytował się ze względu na dużą ilość sprzątania, jaka czeka go po powrocie z pracy. Najmniejsza figurka może wyprowadzić go z równowagi. Sam jednak w pewnym momencie dojdzie do wniosku, że było warto, a obowiązki domowe mogą mu się przydać w polepszeniu relacji rodzinnych.

Horoskop dzienny - Strzelec

Uważaj dziś na innych ludzi! Niektórzy będą próbowali znacząco wpływać na twoje decyzje. Rozsądny Strzelec doskonale jednak wie, co dla niego dobre. Zwłaszcza, że nie wszystkie rady dawane przez innych, mogą okazać się słuszne. Przede wszystkim wsłuchaj się w głos swojego rozumu i serca. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec dziś jest w obliczu wyzwania, jakim są dla niego święta. Doskonale poradzisz sobie z wszelkimi trudnościami, jakie postawi przed tobą los. Niestraszne są ci świąteczne przygotowania. Ty wiesz, po co to robisz. Nawet najcięższe przeciwności roztrzaskasz w drobny mak. Taki jesteś waleczny! 

Horoskop dzienny - Wodnik

Dziś zdecydowanie odczujesz rodzinne ciepło i dużo serdeczności. Pamiętaj jednak, żeby mieć przez cały czas szeroko otwarte oczy. Dobrymi intencjami jest piekło wybrukowane. Nie wszyscy są dla ciebie tak życzliwy, jak może ci się wydawać na pierwszy rzut oka. Wodnik powinien być dziś ostrożny, a mimo wszystko odczujesz radosną, rodzinną atmosferę.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby powinny dziś unikać podejmowania radykalnych decyzji. Gwiazdy nie sprzyjają im. Z każdą ważną decyzją powinieneś poczekać chociaż do jutra. Staraj się ostrożnie podchodzić dziś do każdej sprawy. Najlepiej po prostu odpocznij, od jutra znów rzucisz się w wir świątecznych przygotowań. 

Zobacz także: Wielki horoskop na 2020 rok. Sprawdź, co zostało zapisane w gwiazdach!

Wydaje ci się, że twój znak zodiaku nie ma nic wspólnego z tym, jaki jesteś naprawdę? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, do którego znaku pasujesz najbardziej!

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?