Zamknij

Horoskop dzienny na piątek 16 września 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

16.09.2022 00:01

Przeczytaj horoskop dzienny na piątek 16 września 2022 i sprawdź, jak minie Ci ten dzień.

Horoskop dzienny na piątek
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka? Zastanawiasz się, jaki będzie ten dzień? Przeczytaj horoskop dzienny na piątek 16 września 2022 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na piątek 16 września 2022

Miłość i życie prywatne: Wodniki nie powinny nastawiać się dziś na spokój i sielankę w relacjach z bliskimi. Szyki będzie mieszał wam Jowisz w niekorzystnym układzie z Księżycem, dlatego może się okazać, że dzisiejszy dzień zakończy się solidną awanturą.

Praca i finanse:  Gwiazdy zalecają Ci dziś spokój i opanowania w sprawach zawodowych. Porywczość i wykłócanie się o drobnostki nie wyjdzie Ci dziś na dobre. Bądź ostrożny.

Zdrowie:  Zadbaj o swoje struny głosowe. Chrypka, która będzie Ci dokuczać dziś rano, może być objawem nadwyrężenia strun głosowych. Staraj się nie podnosić głosu, mów mniej i pij ciepłą wodę z miodem i cytryną.

Przeczytaj także: Horoskop na wrzesień 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Ryby na piątek 16 września 2022

Miłość i życie prywatne: Ryby mogą dziś liczyć na wyrozumiałość ze strony bliskich, którzy będą was wspierać emocjonalnie w gorszych dla was chwilach. Nawet układ planet nie jest w stanie dziś zagrozić Waszym dobrym relacjom.

Praca i finanse: Mars w niekorzystnym układzie z Księżycem napnie dziś Twoje nerwy i będzie zachęcał Cię do tego, by głośno i bez ogródek wyrażać swoje niezadowolenie. Nie idź tą drogą. Taki sposób komunikacji na niewiele się zda, a może wprowadzić złą atmosferę w zespole.

Zdrowie:  Na przesuszone włosy pomoże Ci domowa maska z podgrzanej oliwy z oliwek, miodu oraz cynamonu. Poza efektem nawilżenia i wygładzenia zapewni Ci też piękny zapach włosów.

Horoskop dzienny Baran na piątek 16 września 2022

Miłość i życie prywatne: Barany powinny panować nad emocjami, bo układ Marsa na waszym niebie sprawi, że będziecie dziś w wojowniczym nastroju. Gwiazdy radzą jednak, byście ugryzły się w język zanim powiecie coś, czego możecie naprawdę żałować.

Praca i finanse: Atmosfera w pracy może dziś być nieco nerwowa, dlatego gwiazdy radzą, byś po prostu skupił się na wykonywaniu swoich obowiązków i nie podpadał nikomu. Ten dzień musisz po prostu przetrwać.

Zdrowie:  Napój z aloesu to prawdziwa bomba witaminowa. Świetnie też nawadnia organizm, dlatego możesz pić ją zamiennie z wodą mineralną. Dzięki temu twój organizm będzie w dobrej kondycji.

Horoskop dzienny Byk na piątek 16 września 2022

Miłość i życie prywatne: Byki będą dziś nieco podminowane i niezbyt skłonne do chodzenia na kompromisy, co może skutkować konfliktem w relacji z partnerem. Single mogą liczyć na w miarę spokojny dzień.

Praca i finanse:  Za sprawą wpływu Neptuna w Twoim znaku będzie Ci dziś trudno utrzymać nerwy na wodzy. Awantura wisi w powietrzu. Staraj się jej uniknąć za wszelką cenę.

Zdrowie: Nie będziesz dziś narzekać na swoje zdrowie. Twoje samopoczucie będzie bez zarzutu, więc nie musisz się o nic martwić.

Horoskop dzienny Bliźnięta na piątek 16 września 2022

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta dziś czeka miły wieczór spędzony w towarzystwie kogoś, kogo naprawdę kochają i to z wzajemnością. Przygotujcie z tej okazji drobną niespodziankę, a możecie być pewni, że bliska osoba będzie zachwycona.

Praca i finanse:  Z powodu wpływu Marsa na Twoim niebie możesz być dziś w bojowym nastroju. Dobrze się składa, bo gwizdy mówią, że przyjdzie Ci dziś zawalczyć o swoje. Nie wahaj się tego zrobić.

Zdrowie:  Dzisiejszy dzień upłynie pod znakiem dobrej energii i świetnego samopoczucia. To dobry moment, by zintensyfikować swój trening i przejść na poziom wyżej.

Horoskop dzienny Rak na piątek 16 września 2022

Miłość i życie prywatne: Raki mogą nadszarpnąć dziś swoje relacje z kimś, na kim im zależy, bo zabraknie im dziś empatii w stosunku do tej osoby, przez co może ona się poczuć niezrozumiana. Postarajcie się zwrócić większą uwagę na potrzeby innych.

Praca i finanse:  Dziś mogą pojawić się przed Tobą nowe perspektywy zawodowe. Do tego, co przygotował dla Ciebie los, podejdź odważnie, a wiele zyskasz.

Zdrowie: Zadbaj o swój wzrok, który stale się pogarsza. Gdy będziesz mógł, odwiedź okulistę, a tymczasem zatroszcz się o to, by mieć odpowiednie oświetlenie do pracy i czytania i nie nadwerężać oczu.

Horoskop dzienny Lew na piątek 16 września 2022

Miłość i życie prywatne: Lwy dopadną dziś wątpliwości dotyczące pewnej decyzji, którą podjęły dawno temu. Zaczniecie zastanawiać się, co by było gdybyście postąpiły inaczej. Może najwyższy czas, by to sprawdzić?

Praca i finanse: Będziesz mieć dziś trudności z koncentracją w pracy i popełnisz błędy, które nie umkną uwadze twojego przełożonego. Zostaniesz zaproszony na rozmowę, która nie będzie dla Ciebie zbyt przyjemna.

Zdrowie: Ból głowy, który może pojawić się wieczorem, będzie spowodowany nadmiarem stresu dzisiejszego dnia. Najlepszym lekarstwem będzie odpoczynek w ciszy i spokoju.

Horoskop dzienny Panna na piątek 16 września 2022

Miłość i życie prywatne: Panny dziś zwrócą większą uwagę na kogoś, kto od dawna jest obecny w ich życiu, ale kto nigdy nie zajmował ich myśli. Teraz może się to zmienić. Warto spojrzeć na tę osobę nieco przychylniej.

Praca i finanse: W pracy czeka Cię dziś spokojny dzień. Będziesz już myśleć o weekendzie, przez co ciężko będzie Ci się skupić, a godziny będą wlekły się niemiłosiernie.

Zdrowie:  Pozbądź się dręczących Cię od jakiegoś czasu wątpliwości. To one wywołują w Tobie smutek, lęk i frustrację. Spróbuj rozwiązać swoje problemy i usunąć ze swojego życia negatywne uczucia.

Horoskop dzienny Waga na piątek 16 września 2022

Miłość i życie prywatne: Wagi będą mieć dziś szczęście, bo w ich życiu pojawi się dziś ktoś, kto nieoczekiwanie okaże się dla nich ogromnym wsparciem. Doceńcie to i okażcie wdzięczność – niecodziennie poznaje się takich ludzi.

Praca i finanse: Nie sprzeciwiaj się dziś swojemu przełożonemu. Nawet jeśli nie do końca zgadzasz się z jego decyzjami, lepiej po prostu je zaakceptuj. To nie jest najlepszy dzień na zawodowe dyskusje.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu. Możecie cieszyć się tym dniem bez obaw o to, że popsują wam go jakieś problemy ze zdrowiem.

Horoskop dzienny Skorpion na piątek 16 września 2022

Miłość i życie prywatne: Skorpiony w związkach mogą liczyć na spokój i zrozumienie ze strony partnera. Single powinny uważnie rozglądać się wokół siebie. Dziś może pojawić się osoba, która wypełni pustkę w waszym sercu.

Praca i finanse: Nie pozwól sobie dziś na kąśliwe personalne uwagi pod adresem współpracowników. To nie tylko nieprofesjonalne, lecz także może być odebrane jako mobbing. Bądź ostrożny.

Zdrowie: Zamiast zazdrościć komuś doskonałej figury, znajdź motywację, by samemu osiągnąć taki efekt. Wyznacz sobie cel i konsekwentnie do niego dąż.

Horoskop dzienny Strzelec na piątek 16 września 2022

Miłość i życie prywatne: Strzelce mogą spodziewać się poważnych zmian w swoim życiu prywatnym. Podejdźcie do nich rozsądnie. Zastanówcie się, czego chcecie, a na co na pewno nie możecie się zgodzić i postępujcie w zgodzie ze sobą.

Praca i finanse: Ktoś w pracy może zachować się wobec Ciebie w sposób nietaktowny. Postaraj się jednak nie reagować zbyt emocjonalnie. Ta osoba nie miała złych intencji.

Zdrowie: Jeśli masz jakieś nałogi, dziś to dobry dzień, by je rzucić. Gwiazdy Ci sprzyjają, dlatego jeśli odstawisz dziś codzienne używki, takie jak kawa czy papierosy, będzie Ci łatwiej wytrwać  swoim postanowieniu.

Horoskop dzienny Koziorożec na piątek 16 września 2022

Miłość i życie prywatne: Koziorożce będą mieć dziś tendencję do obrażania się i strzelania fochów. Takie zachowanie może spowodować irytację kogoś z waszego otoczenia. Jeśli wybuchnie awantura, sami będziecie sobie winni.

Praca i finanse:  To, co zaplanowałeś sobie do zrobienia na dziś, może ulec nieoczekiwanej zmianie. Musisz być elastyczny i dostosować się do sytuacji, która będzie zmieniać się dynamicznie.

Zdrowie:  Zadbaj o swój metabolizm i spróbuj go przyspieszyć. Pomocne będą w tym intensywne treningi interwałowe, które możesz wykonywać w domu.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2022 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris