Zamknij

Horoskop dzienny na piątek 14 maja 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

14.05.2021 00:01
Horoskop dzienny na piątek
fot. Shutterstock

Przeczytaj horoskop dzienny na piątek 14 maja 2021 i sprawdź, jak minie Ci ten dzień.

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka? Zastanawiasz się, jaki będzie ten dzień? Przeczytaj horoskop dzienny na piątek 14 maja 2021 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na piątek 14 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Wodniki będą dziś w niezwykle romantycznym nastroju. To sprawi, że Wasze relacje z bliską osobą bardzo się poprawią. Niestety nie na długo.

Praca i finanse: Będziesz dziś przebojowy i energiczny. Uran sprawi, że uda Ci się dziś załatwić więcej spraw niż zwykle. Zapowiada się naprawdę owocny dzień pod względem zawodowym.

Zdrowie: Będziesz dziś w wyśmienitym nastroju i świetnym humorze. Zapowiada się naprawdę dobry początek weekendu, bez żadnych dolegliwości  i chorób.

Przeczytaj także: Horoskop na maj 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Ryby na piątek 14 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Ryby będą otwarcie mówić o swoich potrzebach i oczekiwać, że inni wreszcie zaczną je respektować. Niestety to nie będzie takie proste, bo Wasze otoczenie nie jest do tego przyzwyczajone.

Praca i finanse: W pracy nieco wyluzuj i odpuść zarówno sobie, jak i innym. Ciągłe ciśnienie i sztuczna presja czasu nie wpływają dobrze na kreatywność. Jeden dzień większego luzu przyda się wszystkim, a praca na pewno na tym nie ucierpi.

Zdrowie:  W sprawach związanych ze zdrowiem planetarna aura Ci sprzyja. Jedyne, co sam musisz zrobić, to znaleźć więcej czasu na odpoczynek i relaks.

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 10 do 16 maja 2021 dla wszystkich znaków zodiaku 

Horoskop dzienny Baran na piątek 14 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Barany powinny okazać więcej troski komuś, kto bardzo troszczy się o Was. Czasem wystarczy jedno dobre słowo albo czuły gest, by ktoś poczuł się lepiej.

Praca i finanse:  W pracy zapowiada się bardzo doby i niezwykle spokojny dzień. Wszyscy myślami będą już przy piątku i nikt nie będzie stwarzał presji czasu. Uda Ci się nawet wyjść trochę wcześniej.

Zdrowie: Korzystaj z ładnej pogody i po południu wybierz się na spacer lub rower. To dobrze Ci zrobi i pozwoli zrelaksować się nie tylko ciału, lecz także umysłowi.

Horoskop dzienny Byk na piątek 14 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Bykom będą uciekać przed swoimi prawdziwymi emocjami i próbować zepchnąć swoje potrzeby na dalszy plan. To zrodzi frustrację, której niestety nie da się tak łatwo pokonać. Lepiej zmieńcie sposób zachowania.

Praca i finanse: Nie bój się stawiać na młodych i nowych pracowników. Daj szansę im się wykazać, a szybko przekonasz się, że sam możesz się wiele od nich nauczyć. Gwiazdy mówią, że warto z tego skorzystać.

Zdrowie: Jeśli coś sprawia, że nie czujesz się komfortowo, postaraj się wyeliminować to ze swojego życia albo przynajmniej ograniczyć sytuacje, które nie są dla Ciebie przyjemne.

Horoskop dzienny Bliźnięta na piątek 14 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta będą znów planować niespodziankę dla kogoś bliskiego i poświęcać na to mnóstwo czasu, Kiedy ten czas poświecicie sobie i zrobicie dla siebie coś dobrego? Już najwyższa pora zająć się sobą.

Praca i finanse: Będziesz dziś kupiony i bardzo pracowity. Nie dasz, tak jak inni, ponieść się weekendowej atmosferze i będziesz sumiennie pracował do końca dnia. Nie umknie to uwadze szefa.

Zdrowie: Nawet jeśli czujesz się zmęczony czy przepracowany nie rezygnuj z treningu. Wysiłek fizyczny sprawi, że się zrelaksujesz i choć na chwilę zapomnisz o problemach dnia codziennego.

Horoskop dzienny Rak na piątek 14 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Raki będą stresować się pewnym ważnym potkaniem, które mają na dziś umówione. Gwiazdy radzą, byście po prostu byli sobą, a wszystko pójdzie po Waszej myśli.

Praca i finanse: Znajdziesz się dziś w sytuacji, w której będziesz musiał opowiedzieć się po którejś ze stron. Gwiazdy radzą, byś kierował się własnym zyskiem, a nie sprawiedliwością. W przeciwnym razie możesz sporo stracić.

Zdrowie:  Będziesz dziś skory do dawania innym rad dotyczących zdrowia. Pamiętaj jednak, że to, co jest dobre dla Ciebie, niekoniecznie sprawdzi się też u innych osób. Nie bądź samozwańczym doktorem.

Horoskop dzienny Lew na piątek 14 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Lwy  czeka dziś wspaniały i romantyczny wieczór u boku ukochanej osoby. Taki piątek pełen czułości będzie idealnym zakończeniem ciężkiego tygodnia. Należy Wam się trochę relaksu.

Praca i finanse:  Będziesz od samego rana odliczał godziny do wyjścia z pracy i nie mógł się doczekać, aż wreszcie wrócisz do domu. Uważaj tylko, by to bujanie w obłokach nie wpłynęło negatywnie na Twoją pracę. Szef Cię obserwuje.

Zdrowie: Będziesz dziś w wyśmienitym nastroju i cudownym humorze. Twoja pozytywna energia i wesołość będą udzielać się wszystkim, którzy z Tobą przebywają.

Horoskop dzienny Panna na piątek 14 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Panny powinny bardziej optymistycznie spojrzeć na rzeczywistość i zacząć doszukiwać się w niej pozytywów, a nie negatywów. Pamiętajcie, że każdy medal ma dwie strony i nie ma ani rzeczy, ani osób całkowicie złych.

Praca i finanse:  W sprawach zawodowych wszystko będzie układać się po Waszej myśli. Praca będzie szła dziś Wam sprawnie i jest szansa, że uda Wam się ją skończyć nieco szybciej i wcześniej rozpocząć weekend.

Zdrowie: Zadbajcie o swój dobrostan duchowy i psychiczny. Skupcie się na sobie i swoich emocjach. Spróbujcie przeanalizować, skąd one wynikają i co zrobić, aby poczuć się lepiej.

Horoskop dzienny Waga na piątek 14 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Wagi powinny przestać mieć ciągle pretensje do kogoś o wszystko, co się dzieje. Każdy jest kowalem własnego losu i wykuwa go sobie, podejmując różne decyzje. Nikt przecież nie wybrał za Was.

Praca i finanse:  Atmosfera w pracy może nie być dziś najlepsza. Ktoś będzie próbował zademonstrować swoją siłę i pozycję, przez co zrobi się nieprzyjemnie. Najlepiej trzymajcie się od takich sytuacji z daleka.

Zdrowie:  Dbaj  o odpowiednią dawkę snu na dobę. Nie zarywaj nocy, zwłaszcza robiąc rzeczy, które spokojnie można odłożyć na następny dzień. Bez sensu być potem niewsypanym.

Horoskop dzienny Skorpion na piątek 14 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Skorpiony poczują dziś ukłucie strzały Amora. W jednej chwili stracicie dla kogoś głowę i będziecie robić wszystko, by ta osoba zwróciła na Was uwagę.

Praca i finanse: Szef dorzuci Ci dziś więcej obowiązków, przez co będziesz miał ręce pełne roboty. Niestety może to sprawić, że będziesz musiał zostać po godzinach, a weekend zaczniesz ze sporym opóźnieniem.

Zdrowie:  Jeśli chcesz móc pochwalić się sportowymi osiągnięciami, musisz trenować regularnie i sumienne. Kilkudniowe zrywy raz na jakiś czas na niewiele się zdadzą.

Horoskop dzienny Strzelec na piątek 14 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Strzelce powinny mieć się na baczności, bo ktoś może próbować zburzyć Wasze rodzinne szczęście. Ne pozwólcie na to i brońcie tego, co należy do Was, za wszelką cenę.

Praca i finanse: Uważaj dziś na konkurencję i bacznie ją obserwuj. Ktoś może próbować Ci zaszkodzić alb wykraść twoje zawodowe tajemnice. Miej się na baczności.

Zdrowie: Możesz dziś realizować swoje plany bez obaw, że pokrzyżują Ci je jakieś dolegliwości czy choroby. Saturn, który ma silny wpływ w Twoim znaku, zadba o to, byś czuł się znakomicie.

Horoskop dzienny Koziorożec na piątek 14 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Koziorożce będą bały się utraty swojej reputacji, więc będą udawać, kłamać i kręcić. Zrobicie absolutnie wszystko, by tylko obraz Was samych wykreowany dla innych nie legł w gruzach, a Wy abyście nie zostali zdemaskowani.

Praca i finanse: Będziesz dziś robił wszystko, by jak najszybciej skończyć pracę i oddać się weekendowym uciechom. Pilnuj tylko, by pośpiech nie sprawił, że zaczniesz swoje zadania odwalać byle jak. Szef jest na to wyczulony.

Zdrowie: Będziesz dziś tryskał dobrym humorem, co sprawi, że będziesz prawdziwą duszą towarzystwa.Każdy będzie chciał znaleźć się w zasięgu twojego perlistego śmiechu.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2021 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris