Zamknij

Horoskop dzienny na piątek 13 listopada 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

13.11.2020 00:01
Horoskop dzienny na piątek
fot. Shutterstock

Boisz się, że piątek trzynastego będzie dla Ciebie wyjątkowo pechowy? Przeczytaj swój horoskop na piątek 13 listopada 2020 i sprawdź, co Cię dziś czeka.

Poznaj horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku. Co spotka Cię w piątek 13 listopada? Jaki będzie ten dzień? 

Horoskop dzienny Wodnik na piątek 13 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Zachowuj się wobec innych w taki sposób, abyś patrząc na swoje odbicie w lustrze nie musiał unikać własnego wzroku ani niczego się wstydzić. Uczciwość, choć staromodna, nadal jest w cenie.

Praca i finanse: Nie złość się dziś na nikogo i nie odgrywaj na innych, nawet jeśli sami będą się o to prosić. Możesz tym narobić sobie kłopotów i niepotrzebnie wyjść na pieniacza i frustrata. Staraj się zachować spokój.

Zdrowie: Ten dzień wystawi cierpliwość Wodnika na sporą próbę, warto więc pomyśleć o jakimś sposobie na to, by ukoić zszargane nerwy. Dobrym pomysłem będzie wieczorna sesja jogi lub medytacja.

Przeczytaj także: Horoskop na listopad 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Ryby na piątek 13 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Dzisiejszy piątek wbrew pechowej dacie będzie dla Ciebie bardzo pomyślny. Możesz liczyć na spokojny dzień, bez żadnych przykrych niespodzianek, oraz uroczy wieczór spędzony w towarzystwie bliskiej Ci osoby.

Praca i finanse: Dziś przekonasz się, że masz w pracy cudownych ludzi, na których możesz liczyć i którzy zawsze staną na wysokości zadania i nawet w sytuacji podbramkowej znajdą jakieś dobre rozwiązanie.

Zdrowie: Zdrowie Ryb będzie dziś bez zarzutu. Nie musisz się o nic martwić i możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zadbają o to, by wszelkie dolegliwości omijały Cię szerokim łukiem.

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 9 do 15 listopada 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Baran na piątek 13 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Nie musisz obawiać się, że dopadnie Cię dziś pech. Planetarna aura Ci sprzyja i wbrew wszystkiemu, możesz liczyć na dzień pełen radości, miłości doskonałej atmosfery i harmonii między Tobą a bliskimi.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się bardzo spokojny i dobry dzień dla Baranów. Wszyscy, nawet szef, poczują już atmosferę nadchodzącego weekendu i nieco zwolnią tempo. Dzięki temu Ty też nie będziesz musiał się z niczym spieszyć.

Zdrowie: Na wieczór zaplanuj sobie relaks i błogie lenistwo. Spędź czas z bliskimi lub przyjaciółmi i po prostu ciesz się chwilą. Twój umysł bardzo potrzebuje takiego odprężenia i odpoczynku od codziennych kłopotów.

Horoskop dzienny Byk na piątek 13 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś niezwykle uparty i nieskory do pójścia na kompromisy. Wbrew pozorom to bardzo dobrze. Dzięki temu unikniesz dużego rozczarowania i kłopotów z tym związanych.

Praca i finanse: Skup się dziś na pracy i nie pozwól, by cokolwiek Cię rozpraszało. Wprawdzie planetarna aura Ci sprzyja, ale za to szef – nieco mniej. Twój przełożony nie będzie dziś w najlepszym nastroju, więc lepiej mu nie podpadać.

Zdrowie: Zamiast zgrywać chojraka i udawać, że Ci ciepło tylko po to, by zrobić na kimś dobre wrażenie, lepiej załóż czapkę i otul szyję szczelnie szalikiem. Takie wystawianie swojego zdrowia na ciężką próbę, może skończyć się u Byków poważną chorobą.

Przeczytaj także: Horoskop tygodniowy miłosny na 9-16.11 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Bliźnięta na piątek 13 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Niespodzianka, którą zrobi dla Ciebie bliska Ci osoba, sprawi, że od rana będziesz mieć wspaniały humor, który utrzyma się przez cały dzień. Wieczór zaś zapowiada się bardzo romantycznie i intymnie.

Praca i finanse: Twoje marzenia właśnie się spełniają – ciesz się tym i nie pozwól nikomu, by popsuł Ci tę radość swoim marudzeniem. To Twój sukces – masz prawo świętować go tak długo, jak długo będziesz chciał.

Zdrowie: Pechowa data nie zrobi na Bliźniętach żadnego wrażenia, bo doskonale wiesz, że to Ty sam jesteś kowalem własnego losu i od Ciebie oraz Twojego nastawienia zależy to, jaki będzie ten dzień. A nastawienie będziesz mieć bardzo pozytywne.

Horoskop dzienny Rak na piątek 13 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś ze smutkiem stwierdzisz, że mimo iż masz wokół siebie całą masę ludzi, to wszystkie te znajomości są bardzo powierzchowne i nie masz nawet komu zwierzyć się z osobistych problemów. Ta konkluzja będzie szczególnie przykra dla Raków w związkach.

Praca i finanse: Będziesz dziś rozżalony z powodu utraty czegoś, co – wydawało Ci się – miałeś już w garści. To dla Ciebie ważna lekcja, by nie dzielić skóry na niedźwiedziu i nie brać wszystkiego za pewnik.

Zdrowie: Jeśli masz problem z tym, by poukładać sobie w głowie wszystkie chaotyczne myśli, które Cię niepokoją, spisz je w notatniku i postaraj się pogrupować. Dzięki temu będzie Ci łatwiej nad nimi zapanować i znaleźć odpowiedź na pytania, które spędzają Ci sen z powiek.

Horoskop dzienny Lew na piątek 13 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Niestety nie uda Ci się ukryć dziś przed pechem, który sprawi, że ten dzień będzie jednym wielkim pasmem niepowodzeń. Nie licz też na wieczorne wybuchy namiętności. Jedyne, co może dziś wybuchnąć, to Ty i Twoja złość. 

Praca i finanse: Ostatni dzień tygodnia niestety nie zakończy się sukcesem zawodowym. Okaże się, że nie wywiązałeś się z pewnego zadania, które szef powierzył Ci jakiś czas temu i będziesz musiał pożegnać się z obiecaną premią.

Zdrowie: To nie będzie dla Lwów najszczęśliwszy dzień. Ogólne złe samopoczucie, które będzie towarzyszyło Ci od rana, sprawi, że jedyne, o czym będziesz marzyć, to aby jak najszybciej zakończyć ten dzień.

Horoskop dzienny Panna na piątek 13 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: To, że ktoś nie jest taki, jak sobie wymarzyłeś, nie znaczy wcale, że jest bezwartościowy i nie warto utrzymywać z nim kontaktu. Może nie zapałacie do siebie wielką miłością, ale możecie zostać całkiem dobrymi przyjaciółmi.

Praca i finanse: W pracy nie musisz obawiać się pecha i możesz spokojnie dążyć do celu, który sobie wyznaczyłeś. Gwiazdy mówią, że końcówka tygodnia będzie dla Ciebie wyjątkowo pomyślna – wykorzystaj to!

Zdrowie: Zadbaj o swoją dietę i zredukuj w niej do minimum cukier oraz produkty o dużej zawartości węglowodanów, Panno. Nie rozpaczaj jednak, że musisz zrezygnować ze swoich ulubionych potraw – niektóre składniki z powodzeniem zastąpisz zdrowszymi odpowiednikami. 

Horoskop dzienny Waga na piątek 13 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Czasem trzeba po prostu pozwolić komuś odejść, Wago. Gwiazdy mówią, że dziś jest właśnie ten dzień, abyś podjął ważne decyzje dotyczące pewnej relacji, w której się znajdujesz, a która od dłuższego czasu nie spełnia Twoich oczekiwań.

Praca i finanse: Nie wydawaj pieniędzy, których jeszcze nie zarobiłeś, bo może się okazać, że zysk, na który liczysz, zostanie w sferze nieosiągalnych marzeń, a Ty – w sferze długów. Lepiej dysponuj tylko tymi środkami, które realnie masz na koncie.

Zdrowie: Możesz być dziś przygnębiony wydarzeniami tego dnia, ale postaraj się nie załamywać i nie pogrążać w otchłani rozpaczy. Zrób coś, co zawsze poprawia Ci humor i sprawia, że bardziej optymistycznie patrzysz na życie.

Horoskop dzienny Skorpion na piątek 13 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Tęsknota z kimś, kto właściwie już w ogóle o Tobie nie myśli, kompletnie nie ma sensu. Jeśli nie chcesz stracić najlepszego czasu w Twoim życiu, lepiej, abyś uświadomił to sobie jak najszybciej.

Praca i finanse: Nie uprawiaj czarnowidztwa i nie mów wszystkim dookoła, że działania, które podejmuje firma, są z góry skazane na porażkę. To nie wpływa pozytywnie na ducha zespołowego, a to przecież jest najważniejsze.

Zdrowie: Skorpionie, nie licz na to, że ktoś zadba o Twoje zdrowie. Jeśli sam tego nie zrobisz, to nikt Cię w tym nie wyręczy. Dlatego jeśli coś Ci dolega lub niepokoi Cię jakiś objaw utrzymujący się od dłuższego czasu, nie zwlekaj i idź do lekarza.

Horoskop dzienny Strzelec na piątek 13 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Najlepiej będziesz czuć się dziś sam, nawet jeśli masz partnera. Zastanów się, czy to nie jest jakiś znak. Może potrzebujesz teraz dłuższej chwili dla siebie i zaczerpnięcia głębszego oddechu?

Praca i finanse: W pracy nie będzie sprzyjać Ci dziś szczęście. Aby osiągnąć to samo, co Twoi współpracownicy, będziesz niestety musiał pracować dwa razy ciężej. To może wywołać w Tobie frustrację.

Zdrowie: Strzelec nie musi martwić się dziś o swoje zdrowie. Wszystko będzie układać się po twojej myśli, a Tobie nie zabraknie sił i energii do działania. Nie zmarnuj tego i zrób wszystko to, co sobie zamierzyłeś.

Horoskop dzienny Koziorożec na piątek 13 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Niestety piątek trzynastego dopadnie Cię dziś z całą swoją pechową mocą. Możesz zapomnieć o spokojnym, romantycznym wieczorze spędzonym z ukochaną osobą. Przygotuj się raczej na wieczór pełen pretensji.

Praca i finanse: W pracy niestety też nie ominie Cię pech. Okaże się, że zupełnie niepotrzebnie robiłeś coś, co ktoś już dawno zrobił, ale Cię o tym nie poinformował. Stracisz tylko czas, przez co nie zdążysz wyrobić się ze swoimi obowiązkami.

Zdrowie: Uważaj dziś na pecha, bo planetarna aura nie sprzyja Koziorożcom. Omijaj szerokim łukiem koty, zwłaszcza te czarne, i unikaj przechodzenia pod drabiną. Licho nie śpi i gwiazdy mówią, że lepiej, abyś dmuchał na zimne.

Horoskop przygotowała wróżka Amneris

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?