Zamknij

Horoskop dzienny na piątek 13 grudnia dla wszystkich znaków zodiaku

13.12.2019 07:53
Czarny kot z zielonymi oczami
fot. Shutterstock

Sprawdź, co czeka cię w piątek 13-go! Czy będziesz miał pecha, czy może gwiazdy ci sprzyjają? Oto wielki horoskop na piątek 13 grudnia dla wszystkich znaków zodiaku.

Utarło się w społeczeństwie, że piątek 13-go to najbardziej przerażająca data w kalendarzu. To właśnie wtedy na ulicę wychodzą wszystkie czarny koty na świecie, a na naszej drodze znikąd wyrastają drabiny. Zwłaszcza wtedy, kiedy jesteśmy przesądni. Okazuje się, że gwiazdy dla niektórych znaków zodiaku postanowiły jednak być litościwe. Tym samym ten piątek 13-go nie powinien być taki najgorszy. Czy jednak wszystkie znaki zodiaku spotka to szczęście?

Zobacz także: Wielki horoskop miłosny na 2020 rok! Które znaki zodiaku czekają sercowe zawirowania?

Horoskop dzienny na piątek 13.12 - Baran

Baran powinien dziś zachować spokój. Może ci się bowiem wydawać, że znajdziesz się w sytuacji bez wyjścia. I nie będzie to zbyt przyjemna sytuacja. Jeżeli uda ci się zachować nerwy na wodzy, zdecydowanie łatwiej będzie ci znaleźć rozwiązanie.

Horoskop dzienny na piątek 13.12- Byk

Byk nie boi się piątków 13-go! Wręcz przeciwnie. Postanowisz być dziś totalnie wyluzowany i nie przejmować się zabobonami. Staraj się jednak uważać z infantylnością i szczerością, może to bowiem przynieść więcej strat niż pożytku. 

Horoskop dzienny na piątek 13.12 - Bliźnięta

Bliźnięta dziś będą miały dzień pełen energii! I bardzo dobrze! Piątek sprzyja temu, żeby czerpać z życia garściami. W związku z tym daj się porwać chwili i nie przejmuj się, że coś pójdzie nie tak. Z resztą, motywacji do działania nie będzie ci brakować.

Horoskop dzienny na piątek 13.12 - Rak

Rak dzisiaj będzie chłonny wiedzy. Warto zatem podjąć dziś jakieś krokami, jeżeli chcesz nauczyć się czegoś nowego. Może od dawna wybierasz się na jakiś kurs? A może chciałbyś rozpocząć nowe studia? Dzisiejszy dzień sprzyja takim decyzjom!

Horoskop dzienny na piątek 13.12 - Lew

Lew jest niezwykle przesądny, więc dziś trudno mu będzie zebrać myśli. Zwłaszcza, że ostatnio dzieje się z nim dużo niedobrego. Negatywne myśli i emocje, brak chęci do działania, powodują stagnację. Uratować cię może jedynie świąteczny nastrój, który motywuje do działania!

Horoskop dzienny na piątek 13.12 - Panna

Panna dziś zdecydowanie powinna uważać. Nawet, jeżeli nie jesteś przesądny, uważaj dzisiaj na różne sytuacje, staraj się wszystko analizować i przede wszystkim podchodź do wszystkiego z dużą dozą ostrożności. W ten sposób być może jakoś uda ci się przetrwać ten piątek 13-go.

Zobacz także: Horoskop miesięczny na styczeń 2020. Sprawdź, co przyniesie ci początek roku!

Horoskop dzienny na piątek 13.12 - Waga

To bardzo ciekawe zjawisko, ale Waga dziś będzie miała bardzo materialistyczne podejście do życia. I choć zazwyczaj woli się dzielić z innymi, dziś postanowi zainwestować w samą siebie. Ten piątek sprzyja Wadze dobrym decyzjom finansowym, ww związku z czym może to być dobry moment na pomnożenie budżetu.

Horoskop dzienny na piątek 13.12 - Skorpion

Skorpion ma dość wszechobecnej atmosfery świątecznej. W związku z tym będzie próbował za wszelką cenę oderwać się od bożonarodzeniowego zgiełku. Pomóc w tym może życzliwa ci osoba, dzięki której pozwolisz sobie na chwilę zapomnienia i odpoczniesz przed wigilijną gorączką.

Horoskop dzienny na piątek 13.12 - Strzelec

Strzelec marzy o podróży. Ostatnio towarzyszyło ci za dużo stresu, przez co jesteś niezwykle spięty. Jeżeli zatem nie masz żadnych wielkich zobowiązań, może to właśnie ten moment, żeby wykorzystać ostatnie dni urlopu i wyrwać się chociaż na chwilę w jakieś ustronne miejsce?

Horoskop dzienny na piątek 13.12 - Koziorożec

Koziorożec dziś poważnie podejdzie do tematu piątku. Będziesz miał dużo rzeczy na głowie. Mimo tego znajdziesz chwilę na snucie planów o przyszłości. Uważaj jednak! Przez swoje ucieczki myślami możesz przegapić nadaną ci przez los okazję.

Horoskop dzienny na piątek 13.12 - Wodnik

Wodnik dziś nie ma siły na wykonywanie powierzonych mu zadań. Niezależnie, czy to w związku z pracą, czy może z zajęciami domowymi. Do tego jest dziś w bardzo buntowniczym nastroju, w związku z czym łatwo będzie mu się przeciwstawić innym. Może i lepiej przełożyć niektóre obowiązki na inny, mniej przesądny dzień. 

Horoskop dzienny na piątek 13.12 - Ryby

Ryby ostatnio za bardzo odczuły stagnację. A rutyna to coś, czego marzyciele nie znoszą. Może warto zatem wyrwać się od rzeczywistości i choć na chwilę zmienić otoczenie? Możesz spróbować też wprowadzić nowości w stylu nowego hobby lub wyjścia w nowe miejsce z przyjaciółmi.

Zobacz także: Wielki horoskop na 2020 rok. Sprawdź, co zostało zapisane w gwiazdach!

Wydaje ci się, że twój znak zodiaku nie ma nic wspólnego z tym, jaki jesteś naprawdę? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, do którego znaku pasujesz najbardziej!

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?