Zamknij

Horoskop dzienny na niedzielę 9 maja 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

09.05.2021 00:01
Horoskop dzienny na niedzielę
fot. Shutterstock

Przeczytaj horoskop dzienny na niedzielę 9 maja 2021 i sprawdź, jak minie Ci ten dzień.

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka? Zastanawiasz się, jaki będzie ten dzień? Przeczytaj horoskop dzienny na niedzielę 9 maja 2021 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na niedzielę 9 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Wodniki mogą dziś spotkać kogo, kogo dawno nie widziały, a do kogo żywiły kiedy gorące uczucie. Uważajcie, bo to spotkanie może bardzo namieszać Wam w głowie.

Praca i finanse: Będziesz miał dziś sporo domowych obowiązków do wykonania, ale trudno będzie Ci się za nie zabrać. Może warto dziś odpuścić i pozwolić sobie na trochę lenistwa, skoro tak bardzo go potrzebujesz?

Zdrowie: W kwestii zdrowia warto posłuchać rad starszej osoby, która już nie jedno przeżyła. Jej mądre słowa mogą zaoszczędzić Ci sporo stresu i biegania po lekarzach.

Przeczytaj także: Horoskop na maj 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Ryby na niedzielę 9 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Ryby mogą być dziś zaskoczone czyjąś niezapowiedzianą wizytą, która mocno pokrzyżuje Wam Wasze plany na ten dzień. Nie będziecie zadowoleni.

Praca i finanse: Będziesz próbował dziś odzyskać swój dług albo pożyczone komuś rzeczy. Niestety bezskutecznie. To będzie dla Ciebie nauczka, że nie warto być aż tak hojnym.

Zdrowie: Ten dzień może być nieco stresujący. Zaopatrz się w melisę, która ukoi Twoje nerwy i sprawi, ze będziesz mógł bez nadmiernych emocji spojrzeć na rzeczywistość.

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 3 do 9 maja 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Baran na niedzielę 9 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Barany oddadzą się dziś błogiemu lenistwu w towarzystwie najbliższych. Będziecie radośni i zrelaksowani. Zapowiada się idealna niedziela.

Praca i finanse:  To dobry dzień na zakupy internetowe. Masz dziś dobre oko do wyszukiwania prawdziwych okazji i możesz upolować rzeczy, o których dawno marzyłeś, znacznie taniej. Nie kupuj jednak za dużo.

Zdrowie: Będziesz dziś tryskał pozytywną energią, którą ześle Ci Jowisz. Planetarna aura ci sprzyja, możesz więc po prostu cieszyć się tym dniem i realizować swoje niedzielne plany.

Horoskop dzienny Byk na niedzielę 9 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Bykom mogą dziś odkryć bardzo nieprzyjemną rzecz na temat bliskiej im osoby. To sprawi, że zobaczycie ją w całkiem innym świetle, a Wasze relacja może zawisnąć na włosku.

Praca i finanse: Ktoś da Ci dziś dobrą lekcję gospodarowania pieniędzmi i nauczy Cię, jak oszczędzać, nie rezygnując z drobnych przyjemności. Możesz na tym wiele zyskać, więc słuchaj uważnie.

Zdrowie: Na drobne dolegliwości żołądkowe mogą pomóc napary z ziół. Zanim więc sięgniesz p tabletkę, wypróbuj najpierw herbatkę z kopru włoskiego lub napar z mięty.

Horoskop dzienny Bliźnięta na niedzielę 9 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta będą dziś po prostu szczęśliwe. Motyle na dobre rozgoszczą się w Waszym brzuchu i wygląda na to, że nie mają zamiaru nigdzie się stamtąd wybierać. Zapowiada się idealny dzień.

Praca i finanse: Jowisz ma dziś pieczę nad Twoimi sprawami finansowymi i zawodowymi, nie musisz się więc o nic martwić i możesz po prostu korzystać z tego, na co ciężko pracujesz. Zrób sobie jakiś mały prezent.

Zdrowie: To idealny dzień na długą rowerową wycieczkę, najlepiej w towarzystwie osoby, z którą uwielbiasz spędzać czas. To ka wyprawa nie tylko popraw Ci humor, lecz także będzie sokonałym treningiem.

Horoskop dzienny Rak na niedzielę 9 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Raki będą czuć się spełnione i szczęśliwe. Uznacie, że niczego w życiu już wam nie brakuje i będziecie potrafili się cieszyć tym, co jest tu i teraz. Gwiazdy Wam sprzyjają.

Praca i finanse: Będziesz dziś intensywnie myślał o pracy i zamartwiał się tym, co czeka na Ciebie w niej jutro. Niepotrzebnie jednak. Gwiazdy mówią, że twoje problemy rozwiążą się same.

Zdrowie:  Kolejny tydzień będzie bardzo intensywny, więc dziś wykorzystaj cały dzień na odpoczynek, regenerację i naładowanie baterii przed poniedziałkiem.

Horoskop dzienny Lew na niedzielę 9 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Lwy nie powinny udawać, że nie widzą tego, co jest oczywiste i sam rzuca się w oczy. Unikając konfrontacji z prawdą, krzywdzicie przede wszystkim siebie i osoby, które kochacie.

Praca i finanse:  Okazja, która wydawała się niepowtarzalna, okaże się zwykłym oszustwem, a ty możesz stracić sporo pieniędzy. Uważaj więc i nie daj się oszukać, bo konsekwencje mogą być poważne.

Zdrowie: To nie będzie najlepszy dzień. Wydarzenia, które będą miały dziś miejsce, skutecznie zepsują Ci humor i sprawią, że poczujesz się wydrenowany z energii. Nie zdążysz naładować baterii przed poniedziałkiem.

Horoskop dzienny Panna na niedzielę 9 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Panny dziś rozkwitną i skupią na sobie uwagę wszystkich. Nie będziecie mogli opędzić się od adoratorów i propozycji randek. Spotkania wybierajcie rozsądnie.

Praca i finanse:  Przestań się spieszyć i zwolnij. Znajdź pomocników do nielubianych prac domowych, a sam odpocznij i oddaj się błogiemu lenistwu. Czasem odrobina egoizmu jest potrzebna.

Zdrowie: Nie zmuszaj się do robienia rzeczy, których nie lubisz, bo to wywołuje w Tobie frustrację. Jeśli czegoś nie lubisz, po prostu o tym powiedz. Możesz być pewien, że inni to zaakcpetują.

Horoskop dzienny Waga na niedzielę 9 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Wagi będą rozczarowane tym, że pewna znajomość, z którą wiązały duże nadzieje, utknęła w martwym punkcie. Dajcie jej czas i nie naciskajcie zbyt mocno. Niech sprawy toczą się swoim rytmem.

Praca i finanse:  Możesz dostać dziś szansę od losu na to, by szybko się wzbogacić i poprawić swoją sytuację finansową. Będziesz musiał jednak działać szybko i zdecydowanie oraz nie oglądać się na to, co powiedzą inni.

Zdrowie:  Poszukaj sposobu na odnalezienie wewnętrznego spokoju, którego ostatnio Ci brakuje. Gwiazdy mówią, że warto poćwiczyć jogę lub spróbować medytacji.

Horoskop dzienny Skorpion na niedzielę 9 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Skorpiony będą żałować, że kiedyś nie były bardziej otwarte na innych, przez co straciły osobę, która była dla nich ważna. Nie ma jednak co płakać nad rozlanym mlekiem. Po prostu nie popełnijcie tego błędu w przyszłości.

Praca i finanse: Ktoś może zarzucić Ci dziś, że jesteś skąpy. Zamiast się obrażać, zastanów się, czy nie ma w tym trochę racji. Twoje gospodarowanie pieniędzmi jest bardzo zachowawcze i oszczędne.

Zdrowie:  Przesadna troska o swoje zdrowie i bezpieczeństwo też nie jest najlepsza. Może wpędzić Cię to w obsesję, przez którą nie zrobisz wielu rzeczy, o których marzysz, bo zawładnie Tobą lęk.

Horoskop dzienny Strzelec na niedzielę 9 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Strzelce poznają dziś kogoś intrygującego, kto od pierwszej chwili zawładnie ich wszystkimi myślami. Zapowiada się ciekawa znajomość, może nawet… miłość?

Praca i finanse: To nie jest najlepszy dzień na zakupy. Będziesz mieć lekką rękę do wydawania pieniędzy, a internetowe promocje będą Cię kusić, przez co możesz poważnie nadszarpną swój domowy budżet. Uważaj.

Zdrowie: Chrypka, którą zauważysz dziś u siebie  poranku, może być spowodowana piciem zbyt zimnych napojów. Postaraj się nie schładzać tego, co pijesz do bardzo niskiej temperatury.

Horoskop dzienny Koziorożec na niedzielę 9 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Koziorożce w związkach czeka nerwowy i pełen wymówek oraz pretensji dzień. Nie liczcie na odpoczynek. Single – przeciwnie – będą cieszyć się swobodą i spotykać z innymi ludźmi.

Praca i finanse: Będziesz dziś z dużą niechęcią myślał o poniedziałkowym powrocie do pracy. Warto zastanowić się, co sprawia, że nie chodzisz do niej już tak chętnie jak kiedyś. Może da się to zmienić?

Zdrowie: Poczucie szczęścia nie zależy wcale od tego, co się posiada, ale od umiejętności cieszenia się tym, co się ma. Tobie jednak trudno dogodzić, nie miej więc pretensji do innych, że nie czujesz się szczęśliwy.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2021 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris