Zamknij

Co przewidziały dla ciebie gwiazdy? Horoskop na niedzielę 29 grudnia dla wszystkich znaków zodiaku

27.12.2019 11:51
Symbole znaków zodiaku na tle gwieździstego nieba
fot. Shutterstock

Powoli kończy się rok, czas zatem nastroić się na powitanie nowego! Czy dziś gwiazdy będą nam sprzyjać w podsumowaniach? Sprawdźcie w horoskopie!

Podsumowania nie zawsze są łatwe. Jedni mają się z czego cieszyć kończąc stary rok, inni muszą się jeszcze sporo namęczyć, żeby w nowy rok wejść na plusie. Wszystko zależy oczywiście od tego, jaki mamy znak zodiaku. Gwiazdy każdego roku sprzyjają bowiem komu innemu. Zobaczcie, co was czeka w niedzielę 29 grudnia! Czy to na pewno czas podsumowań?

Zobacz także: Wielki horoskop miłosny na 2020 rok! Które znaki zodiaku czekają sercowe zawirowania?

Horoskop dzienny - Baran

Przestań martwić się o drobiazgi! Choć Baran nie jest do tego przyzwyczajony, czasami można przymknąć oko na niewielkie potknięcia, żeby nie ryzykować zburzeniem całej relacji. Dotyczy to zarówno kwestii miłosnych, jak i rodzinnych, niedziela bowiem sprzyja rodzinnym spotkaniom. Staraj się nie zapalać każdej rzuconej w twoją stronę iskry. To ci się zdecydowanie nie opłaci. 

Horoskop dzienny - Byk

Dziś czas na odpoczynek. Podczas świąt udało ci się naprawić relacje z rodziną, w związku z czym możesz teraz oddać się błogiemu relaksowi. Byk uwielbia takie leniwe dni. Dobra książka lub ulubiony serial to coś, co wprawi cię w dobry humor na cały nadchodzący tydzień. Zwłaszcza, jeżeli nadal będziesz odczuwać przemijającą już powoli magię świąt.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Dziś zdecydowanie potrzebujesz czasu spędzonego z rodziną. Choć Bliźnięta nie potrzebują utrzymywać szczególnych więzi z bliskimi, od czasu do czasu uwielbiają poczuć rodzinną atmosferę. Ciepło, jakie w takie dni dostają od innych, sprawia, że są naładowani pozytywną energią przez dłuższy czas. A teraz najwidoczniej się wyczerpały. Dlatego też tak bardzo potrzebny jest im taki dzień.

Horoskop dzienny - Rak

W pracy i w domu jest stabilnie, więc nie musisz przejmować się nadchodzącym poniedziałkiem. Śmiało możesz pozwolić sobie na bujanie w obłokach. A wrażliwy Rak dziś potrzebuje tego o wiele bardziej niż zazwyczaj. Wszystko bowiem wskazuje na to, że w końcu możesz skupić się przede wszystkim na sobie, a dopiero potem na obowiązkach i najbliższych. 

Horoskop dzienny - Lew

Dziś Lew stoi w obliczu wyzwania. Niedziela zawsze sprzyja bojowemu nastawianiu się na nadchodzący tydzień. I tak właśnie postąpi Lew, który nie dość, że będzie próbował samemu nastawić się na nadchodzące dni, to jeszcze spróbuje zrobić wszystko, żeby pozytywnie nastroić także najbliższych. Uda ci się nawet dotrzeć do zazwyczaj niedostępnych ci osób! I będziesz z siebie bardzo dumny.

Horoskop dzienny - Panna

Dziś Panna potrzebuje dużo czułości. Skup się na ukochanej osobie u boku, dzięki której poczujesz się zdecydowanie lepiej. Choć obawiasz się, że przez to zmarnujesz czasu, uwierz, że dziś naprawdę potrzebujesz takiego odpoczynku. Takie dni są czasami potrzebne, żeby zacząć tydzień, a przede wszystkim nadchodzący nowy rok, pełnym sił i mocy do działania.

Zobacz także: Horoskop miesięczny na styczeń 2020. Sprawdź, co przyniesie ci początek roku!

Horoskop dzienny - Waga

Dziś Waga zasłużyła na odpoczynek. W ostatnim czasie dała z siebie 200%, w związku z tym teraz czas naładować baterie. Zwłaszcza, że od jutra nadchodzą prawdziwe wyzwania, zarówno zawodowe, jak i w życiu prywatnym. Warto wejść w nowy tydzień pełnym sił. Zwłaszcza, że już w środę nowy rok, czyli nowe nadzieje na przyszłość pełną energii i przygód. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Dziś Skorpion stoi w obliczu wyzwania. Już jutro czeka na ciebie okazja, której nie możesz przepuścić! Dlatego już dziś postaraj się uzbroić w cierpliwość i skupiać uwagę na każdym szczególe. Dzięki temu łatwiej będzie ci od poniedziałku wykorzystać każdą nadarzającą się okazję i żadnej z nich nie przegapić! Z tą cenną radą w sercu rozpocznij nowy tydzień, a potem nowy rok, który również przyniesie wiele możliwości. 

Horoskop dzienny - Strzelec 

Strzelec jest pełen nadziei na nadchodzący tydzień. Wszystko dlatego, że ma dużo energii, którą zamierza spożytkować w pracy. Wszechobecne urlopy mogą sprawić, że w końcu i on zostanie zauważony, więc zamierza dać z siebie wszystko. Gwiazdy sprzyjają mu w podjętych działaniach, dzięki czemu nie musi obawiać się o porażkę. Dlatego warto już dziś przygotować się do tego.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec dziś jeszcze buja w obłokach. Jest mu to zdecydowanie potrzebne! Już od poniedziałku będzie musiał bowiem dać z siebie bardzo dużo energii w pracy. Jeżeli jednak uda mu się tego dokonać, już na początku nowego roku na jego horyzoncie pojawią się okazje nie do odrzucenia. Podwyżka lub awans to coś, czego zdecydowanie może się spodziewać już niedługo. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Dziś Wodnik powinien postawić na wyjaśnienie nieporozumień, które miały miejsce do tej pory. Oczywiście najłatwiej byłoby zaszyć się w domowych pieleszach i odpocząć przed nadchodzącym tygodniem. Jeżeli jednak dziś nie załatwisz pewnych rzeczy, zdecydowanie nie uda ci się tego zrobić przed końcem roku. Zastanów się zatem, czy na pewno warto wchodzić w nowy rok z jakimiś nieporozumieniami. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby dzisiaj w końcu odżyją, co zdecydowanie ułatwi im wejście w nowy tydzień, a następnie w nowy rok. Nadchodzące dni sprzyjają postawieniu na samego siebie. Spróbuj wykazać się w pracy, a szef na pewno to doceni. Poważnie zacznie rozważać twój awans, warto zatem kuć żelazo póki gorące. W miłości stabilnie. Wreszcie znalazłeś wspólny język ze swoją drugą połówką. 

Zobacz także: Wielki horoskop na 2020 rok. Sprawdź, co zostało zapisane w gwiazdach!

Wydaje ci się, że twój znak zodiaku nie ma nic wspólnego z tym, jaki jesteś naprawdę? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, do którego znaku pasujesz najbardziej! 

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?