Zamknij

Horoskop dzienny na niedzielę 2 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

02.08.2020 00:50
horoskop dzienny niedziela
fot. Chillizet

Jaką radę mają dziś dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny i sprawdź, czego możesz się spodziewać!

Początek nowego sezonu w astrologii to zawsze szansa na to, by rozpocząć w życiu nowy etap. Warto wprowadzić jakieś zmiany albo sprecyzować, czego sobie teraz najbardziej życzymy. Co nam w tym najbardziej pomoże? Sprawdź swój horoskop dzienny na niedzielę 2 sierpnia 2020 roku i przekonaj się!

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - za sprawą Neptuna przez cały dzisiejszy dzień będziesz skupiony na romansach. Wrócą wspomnienia z poprzedniego związku i możesz dzisiaj poczuć, że żałujesz tego rozstania... Czy jednak twoje serce naprawdę pragnie wrócić? Może to tylko żal, że coś ci się nie udało? Przemyśl sobie, czego teraz najbardziej potrzebujesz w miłości.

Horoskop dzienny - Byk

Byk - pragniesz coś powiedzieć i nie wiesz jak to zrobić? Twoje negatywne nastawienie na pewno niewiele tu pomoże. Jeśli będziesz się z tym obnosić, twoja wypowiedź zostanie odebrana jako atak. Czy na pewno o to ci teraz chodzi?

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - możesz mieć wrażenie, że nad wszystkim panujesz, a pod koniec dnia odkryć, że nad niczym nie masz kontroli. Odpowiedź tkwi w twoich intencjach. Jeśli nie były dobre, ktoś mógł się zorientować. Spróbuj jeszcze raz.

Horoskop dzienny - Rak

Rak - poczujesz się dzisiaj rozmarzony i zaczniesz sobie wyobrażać, co by było gdyby... Czy masz odwagę podzielić się tymi myślami z drugą osobą? Zawsze warto się dowiedzieć, czy ona przypadkiem nie marzy o tym samym. Gwiazdy ci sprzyjają.

Horoskop dzienny - Lew

Lew - jeśli chcesz coś otrzymać, poproś. Wszechświat chętnie spełni twoje życzenia - trwa przecież twój sezon urodzinowy! Jednak najwyższy czas, żebyś jasno sformułował, czego tak naprawdę pragniesz. Od tygodni ciągle się wahasz w jednej i tej samej sprawie.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - twoja samodyscyplina bardzo ci dziś pomoże. Myśli błądzą we wszystkich możliwych kierunkach, a ty nie wiesz, co masz czuć ani co powiedzieć... Skup się na pracy, przeorganizuj swoją przestrzeń. Dzięki temu rozładujesz stres i na koniec dnia odpowiedzi przyjdą same.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - w twoim życiu są jakieś opóźnienia i to skutecznie psuje ci nastrój. Odłóż oczekiwania na bok, spraw sobie jakąś drobną przyjemność i przeczekaj ten dzień. Niedługo wszystko się wyjaśni. Skup się na tym, co kochasz robić.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - z jednej strony chcesz dziś wszystkimi rządzić, a z drugiej chcesz, aby ludzie dostrzegali twoją wrażliwość. Trudno osiągnąć jedno i drugie naraz. Nikt z twoich bliskich ci tego nie powie, ale czują się tym sfrustrowani.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - jeśli za sprawą Neptuna poczujesz się teraz zagubiony, nie reaguj złością. Możesz odczuwać teraz potrzebę, żeby ze wszystkimi walczyć. Za kilka dni będziesz tego bardzo żałował, więc może jednak lepiej spędzić ten czas w samotności. To przejdzie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - dokładnie w chwili, w której dojdziesz do wniosku, że nic z tego nie będzie, znikąd pojawi się nieoczekiwana pomoc. Zachowaj otwarty umysł, bo to będzie zaskakujący dzień. Nic nie potoczy się według planu. Ale może plan B okaże się o wiele lepszy?

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - twój umysł szaleje i wyprawia niesamowite sztuczki. Nie daj się zmanipulować własnymi myślami! Wymyśl coś, co pomoże ci zachować dobry nastrój i nie obmyślaj scenariuszy, którymi będziesz się później zamartwiać.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - opozycja planet w twoim znaku może spowodować, że będziesz myślał o wszystkich bardzo krytycznie. Pod żadnym pozorem nie dziel się z nikim tymi przemyśleniami. Za dzień lub dwa stwierdzisz, że wcale tak nie uważasz - a jeśli wypowiesz to na głos, bardzo kogoś zranisz.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!    

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!