Zamknij

Horoskop dzienny na niedzielę 12 lipca 2020. Przełomowy dzień dla niektórych znaków!

12.07.2020 00:50
horoskop dzienny na niedzielę
fot. Chillizet

Dziś ostatni dzień retrogradacji Merkurego. Szykuje się ogromny powiew świeżości dla wielu z nas. Kto nabierze teraz wiatru w żagle? Sprawdź!

Planeta odpowiedzialna za naszą komunikację i to, o czym najczęściej myślimy, przez kilka ostatnich tygodni się cofała i tworzyła w naszym życiu zamęt. Dziś wraca powoli na swoje miejsce. A to oznacza, że wszystko teraz przyspieszy! Zobacz horoskop dzienny na niedzielę 12 lipca 2020 i odkryj, co cię czeka.

Horoskop dzienny na niedzielę 12 lipca 2020

Zobacz także: Jak uwieść zodiakalnego Barana? Poznaj sposób na to, żeby go usidlić!

Horoskop dzienny - Baran

Baran poczuje się nagle tak, jakby się od czegoś uwolnił. Pełen energii, chęci do działania, nie tylko poprawisz nastrój samemu sobie, ale też zmotywujesz swoich przyjaciół. Będą się dzisiaj cieszyć, że cię mają.

Horoskop dzienny - Byk

Byk nie jest jeszcze gotowy na to, by ruszyć z miejsca. Chciałby pozostać w tym wycofaniu przez kolejny miesiąc. Tak się jednak nie stanie i z tego powodu kilka znajomości będzie musiało się rozpaść. Pomyśl o tym w ten sposób, że skoro wcześniej ich nie ratowałeś, nie są aż tak istotne. I idź do przodu.

Zobacz także

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta odzyskają jasność umysłu i zauważą, że niedawno pomyliły się w ocenie bliskiej osoby. Na szczęście wszystko będzie można jeszcze wyjaśnić. Szczerze porozmawiajcie. Przyznajcie, że nie mieliście racji. To oczyści atmosferę między wami.

Horoskop dzienny - Rak

Rak to już ostatni dzień uciekania do marzeń. Jutro zderzysz się z rzeczywistością. Co w niej zobaczysz? Cokolwiek to będzie, okaże się dla ciebie szokiem. Ale przecież to dobrze - wiedzieć, kim nasi bliscy są naprawdę. Ciesz się, że spadły ci zasłony z oczu.

Horoskop dzienny - Lew

Lew jest obrażony na cały świat, a świat zdaje się nawet tego nie zauważać. Czy aby zbytnio nie dramatyzujesz? Skoro jesteś zraniony - odejdź. Ale po to, żeby bawić się z innymi ludźmi! Świat, mój drogi Lwie, to nie jest jedna osoba...

Horoskop dzienny - Panna

Panna dostaje propozycje randek, ale kręci na nie nosem. Co ci się nie podoba w tych kandydatach? Może zwyczajnie to, że nie są niedostępni i cię nie odrzucają? Pomyśl, skąd się bierze twoja niechęć. Dowiesz się z tego czegoś o sobie.

Horoskop dzienny - Waga

Waga pójdzie na imprezę. Uważaj z alkoholem, bo po nim możesz posunąć się trochę za daleko z osobą, którą traktujesz tylko po koleżeńsku. Jeśli nie widzisz potencjału na coś więcej, będzie z tego dramat.

Horoskop dzienny - Skorpion
Skorpion będzie odbudowywać stracony związek. To naprawdę ma szansę się udać. Weekend będzie pełen miłości, ale dopiero teraz zrozumiesz, czym ona tak naprawdę jest. Co to dla ciebie znaczy - na dobre i na złe?

Horoskop dzienny - Strzelec
Strzelec - jeśli się z kimś umawiasz, nie przechwalaj się tym, ile masz par na Tinderze i potencjalnych kandydatów do łóżka. Ta osoba uzna, że jesteś niepoważny, a nie popularny.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - to będzie dzień na ustalanie nowych zasad. Na co się zgadzasz w relacjach z innymi ludźmi? Czego od tej pory nie zamierzasz akceptować? Zastanów się, jak jesteś traktowany, i jak się z tym czujesz. Ale nie oznajmiaj jeszcze znajomym, że wprowadzasz nowe reguły. Zrób to dla siebie!

Horoskop dzienny - Wodnik
Wodnik - niespodziewanie jeszcze w weekend pojawiają się w twoim życiu jakieś nowe szanse zawodowe. Będziesz musiał dla nich dzisiaj rzucić wszystko, jeśli chcesz, by przyniosły ci korzyści!

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby umówią się z przyjacielem, który dziś nagle zacznie wyglądać w ich oczach jak partner... Czy coś z tego będzie? Jak na razie - pierwsze rumieńce, których się nie spodziewaliście. Miło spędźcie czas, a potem... zobaczymy...

Zobacz także: FBI wskazało znaki zodiaku skłonne do zbrodni. Te 4 to urodzeni mordercy!

Który zodiak jest dla Ciebie stworzony?

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?