Zamknij

Horoskop dzienny na czwartek 9 lipca 2020. Sprawdź, co się dziś wydarzy!

09.07.2020 00:50
horoskop dzienny czwartek
fot. Chillizet

Po zakończeniu pełni w Koziorożcu niektórzy z nas znaleźli się w nowej rzeczywistości. Zaćmienie Księżyca spowodowało, że wiele spraw zakończyło się w burzliwy sposób. Jak mamy się teraz odnaleźć? Sprawdź, jakie są wskazówki dla twojego znaku na dzisiejszy dzień!

Horoskop na czwartek 9 lipca 2020 podpowie, co jest teraz dla ciebie najlepsze, a od czego lepiej uciekać. W co najlepiej zainwestować swój czas? Zobacz, jakie masz możliwości.

Zobacz także: Te 4 znaki zodiaku nieprędko znajdą miłość. Jeżeli jesteś wśród nich, uzbrój się w cierpliwość

Horoskop dzienny - Baran

Baran
potrzebuje teraz przede wszystkim ruchu. Sport to najlepsze rozwiązanie, bo pomoże ci rozładować napięcie. Nawet inne znaki się teraz awanturują, bo Mars wszedł do znaku Barana. Od kilku dni sam dobrze wiesz, jak niewiele ci trzeba do kłótni.

Horoskop dzienny - Byk

Byk podczas pełni odrzucił kogoś, komu wcześniej wiele obiecywał. Nie spodziewaj się, że później ta osoba pozwoli ci wrócić. Będziesz musiał się zmierzyć  z konsekwencjami swojego zachowania. Bawienie się czyimiś uczuciami to nie jest dobry pomysł.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta w tym emocjonalnym czasie związanym z ostatnimi wydarzeniami na niebie czują się nieco zagubione. Zrobiło się zbyt uczuciowo i niespokojnie? Trzymajcie się teraz innych powietrznych znaków (Bliźnięta, Waga i Wodnik). Mają takie samo podejście jak wy. 

Horoskop dzienny - Rak

RakUdało ci się ostatnio osiągnąć coś, co chciałeś, ale kosztem czyjegoś nieszczęścia. Twoje spełnione pragnienia to dla kogoś ogromna porażka. Lepiej nie afiszować się z tym sukcesem na Instagramie. Ktoś może wykorzystać to przeciwko tobie.

Horoskop dzienny - Lew

Lew niedawno odkrył, że ktoś go wykorzystuje. Zastanawiasz się, czy słusznie zakończyłeś tę znajomość? Nie trać na to czasu. Jeżeli to jest czegoś warte, ta osoba sama do ciebie wróci - i to z przeprosinami. Jeżeli nie, to ciesz się odzyskaną wolnością!

Horoskop dzienny - Panna

Panna jest teraz nieocenioną pomocą dla swoich przyjaciół. Twoje rady w tym okresie są wyjątkowo trafne. Nie bój się mówić teraz innym, co myślisz. Każde słowo, które wypowiadasz, powinno zostać docenione. Pomóż jakiejś zagubionej osobie, a zyskasz kogoś bliskiego.

Horoskop dzienny - Waga

Waga niepotrzebnie wylewa łzy. Rozstanie, które tak bardzo teraz boli, jest chwilowe. Partner najpóźniej za tydzień zmieni zdanie i będzie chciał obrócić wszystko w żart. Zastanów się, czy pozwolisz tak z siebie żartować.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion będzie w tym dniu skupiony na zdrowiu swoim i najbliższych. Nie tylko zapiszesz się na badania okresowe, ale zmusisz do nich też resztę rodziny. To bardzo dobry pomysł, jeśli od dawna się nie badaliście. Lepiej mieć te sprawy pod kontrolą.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec chyba zapomniał, za co ludzie najbardziej go kochają. Wszystkim już bardzo brakuje twojej wesołości i nie potrafią zrozumieć, czemu jesteś taki zestresowany. Zrób sobie dzisiaj wolny wieczór i przypomnij sobie, jaka jest twoja prawdziwa natura.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec
zupełnie się tego nie spodziewa, ale dziś miłość zdecydowanie wyjdzie na pierwszy plan. Nawet single mogą spontanicznie nawiązać jakiś gorący romans. Pełnia w twoim znaku już się zakończyła i potrzebujesz odreagować na polu romansowym. Wielu z was będzie dziś zaskoczonych własną odwagą we flirtach!

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik  może dzisiaj spontanicznie zaplanować jakąś podróż w nieznane. Chcesz jechać dokądś sam? Nic w tym złego. Nie oglądaj się na to, co powiedzą inni, tylko zarezerwuj gdzieś nocleg na weekend. Bardzo dobrze ci to zrobi.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby powinny w najbliższych dniach zwracać baczną uwagę na swoje sny. Mogą się w nich teraz pojawić bardzo istotne znaki mówiące o ważnych dla was sprawach. Przyda się to szczególnie teraz, kiedy zastanawiacie się, na czym tak naprawdę wam zależy.

Zobacz także: Te znaki zodiaku nie nadają się do małżeństwa! Są skazane na rozwód

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!  

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?