Zamknij

Horoskop dzienny na czwartek 30 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

30.07.2020 00:50
horoskop dzienny na czwartek
fot. Chillizet

Jaką radę mają dziś dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny i sprawdź, czego możesz się spodziewać.

Początek nowego sezonu w astrologii to zawsze szansa na to, by rozpocząć w życiu nowy etap. Warto wprowadzić jakieś zmiany albo sprecyzować, czego sobie teraz najbardziej życzymy. Co nam w tym najbardziej pomoże? Sprawdź swój horoskop dzienny na czwartek 30 lipca 2020 roku i przekonaj się!

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - bez czego nie umiesz wyobrazić sobie życia? Zacznij to mnożyć. Zadbaj dzisiaj o to, żeby było tego więcej. Przekonaj się, czy rzeczywiście jest dla ciebie dobre. Jeżeli czujesz, że jest - zastanów się, co zrobić, żeby sprawić sobie tym jak najwięcej radości.

Horoskop dzienny - Byk

Byk - dziś najważniejszą wartością będzie dla ciebie rodzina. Twoi rodzice, małżonek albo dzieci po raz kolejny spowodują, że poczujesz, że życie ma sens. Okaż za to wdzięczność. Oni też cię potrzebują. Potrafisz ich uszczęśliwić.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - w najbliższych dniach uważaj na słowa, bo możesz niechcący powiedzieć za dużo. Nie oskarżaj ludzi o coś, jeśli nie masz pewności, że to zrobili. Czasem lepiej najpierw delikatnie zapytać. Możesz kogoś bardzo obrazić podejrzeniem, które okaże się bezpodstawne.

Horoskop dzienny - Rak

Rak - scena zazdrości, chociaż nie jesteście parą? Kiepski pomysł, jeśli niczego sobie nie obiecywaliście. Jeszcze gorszy, jeśli okazujesz zazdrość o eks. Nic dobrego ci z tego nie przyjdzie. Na koniec dnia poczujesz się okropnie. Odpuść.

Horoskop dzienny - Lew

Lew - nie szukaj miłości, ona znajdzie ciebie. To stare powiedzenie może się dzisiaj sprawdzić w twoim życiu. Naucz się cieszyć tym, co masz. Odpocznij trochę i zbierz siły. Z każdym dniem będzie teraz coraz lepiej.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - twoje zahamowania w sprawach łóżkowych odbierają ci przyjemność. Może czas pozbyć się tych blokad? Lato ci sprzyja. Zdobywaj nowe doświadczenia, poznawaj siebie i ludzi.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - dobrze mieć artystyczną duszę, ale warto też czasem pomyśleć praktycznie. Nie musisz ze wszystkiego robić dzieła sztuki. Twoje relacje z ludźmi nie muszą być spektakularne. Rozmowy to nie zawsze poezja.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - chroń dzieci w swoim otoczeniu. To ty teraz najprędzej zauważysz, jeśli ktoś będzie próbował im zaszkodzić. Nie rób awantury z dorosłym, a zamiast tego wysłuchaj dziecka. Będzie chciało ci zaufać.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - drobna rysa na niebie i natychmiast spodziewasz się burzy. Niewiele trzeba, żebyś we wszystko zwątpił, chociaż jak nikt potrafisz cieszyć się życiem. Taka emocjonalna huśtawka może się okazać męcząca. Pomoże ci samotny spacer na łonie natury.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - otaczaj się dziś ludźmi należącymi, jak ty, do żywiołu Ziemi. Czas spędzony z Bykiem lub Panną da ci poczucie, że wszystko w tym świecie jest na swoim miejscu. A od jakiegoś czasu ci go brakuje. Odezwij się do przyjaciół, którzy mają ten znak.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - możesz potraktować kogoś chłodno tylko po to, żeby nie okazywać dziś własnych uczuć. Będziesz tego żałował, bo zranisz tę osobę. Czy nie lepiej przyznać, że nie jesteś gotowy na taką rozmowę?

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - zadbaj dziś o to, aby nikt ci nie przeszkadzał, i zorganizuj sobie wieczór z aktywnościami, na które od dawna nie miałeś czasu. Joga? Medytacja? Książka albo film? Znajdź coś, co przyczyni się do twojego dalszego rozwoju. I dopiero po tym, przed snem, zadbaj o swoich bliskich. Ale najpierw - o siebie!

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!    

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!