Zamknij

Horoskop dzienny na czwartek 3 grudnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

03.12.2020 00:01
Horoskop dzienny na czwartek
fot. Shutterstock

Jesteś ciekaw, co czeka Cię dziś w sprawach sercowych i zawodowych? Przeczytaj horoskop dzienny na czwartek 3 grudnia 2020 i sprawdź.

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka? Zastanawiasz się, jaki będzie ten dzień? Przeczytaj horoskop dzienny na czwartek 3 grudnia 2020 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na czwartek 3 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś mocno zawiedziesz się na kimś, na kim wydawało Ci się, że możesz polegać. Niestety wydarzenia tego dnia pokażą, że nie do końca tak było, a ta osoba była przy Tobie tylko wtedy, kiedy wszystko układało się dobrze.

Praca i finanse: Rozważając zmianę pracy, weź pod uwagę wszystkie aspekty nowego miejsca, nie tylko wynagrodzenie. Pieniądze, nawet te duże, często nie rekompensują innych ważnych rzeczy takich jak dobra atmosfera czy wyrozumiały szef.

Zdrowie: Zdrowie Wodnika nie będzie sprawiało mu dziś żadnych kłopotów. Możesz spokojnie cieszyć się tym dniem i nie musisz martwić, że jakieś nieprzyjemne dolegliwości zakłócą Ci spokój. Ciesz się tym dniem.

Przeczytaj także: Horoskop na grudzień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Ryby na czwartek 3 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Możesz spodziewać się dziś niezapowiedzianej wizyty kogoś, kogo bardzo dawno nie widziałeś. Ta niespodzianka bardzo poprawi Ci humor i sprawi, że ten dzień będzie lepszy, niż planowałeś.

Praca i finanse: W pracy czeka Ryby dziś sporo papierkowej roboty i na długie godziny utoną w dokumentach. Postaraj się jednak skupić i wykonać wszystkie zadania jak najlepiej – to ważne, bo nawet najmniejszy błąd może się później zemścić.

Zdrowie: Nie musisz się dziś niczym przejmować. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą mnóstwo dobrej energii i pozytywnego nastawienia do ludzi i świata. Wykorzystaj ten dar gwizd i ciesz się każdą chwilą.

Horoskop dzienny Baran na czwartek 3 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Choćbyś stawał na głowie, nie dogodzisz komuś, kto całe życie jest ze wszystkiego niezadowolony i zawsze szuka dziury w całym. Nie spalaj swojej dobrej energii na takich ludzi.

Praca i finanse: Nie przejmuj się aż tak bardzo drobiazgami. One przecież nie mają większego wpływu na całokształt Twojej pracy, a tylko niepotrzebnie wyprowadzają Cię z równowagi. Lepiej przymknij na nie oko.

Zdrowie: Zdrowie i dobry humor będą dziś dopisywać Baranom. Jowisz, który ma teraz silny wpływ w Twoim znaku, zadba o to, by wszystkie nieprzyjemne dolegliwości omijały Cię szerokim łukiem. Wszystko będzie się układać po Twojej myśli.

Horoskop dzienny Byk na czwartek 3 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nie obrażaj się, kiedy ktoś z Ciebie żartuje, Byków. Ta osoba nie ma złych intencji. Przeciwnie – ma do Ciebie wiele sympatii i po prostu w ten sposób ją okazuje. Może po prostu nie wie, jak inaczej zwrócić Twoją uwagę?

Praca i finanse: Ktoś będzie Ci dziś bardzo nadskakiwał. Nie bierz tego jednak za dobrą monetę, bo ta osoba ma w tym swój interes i zrobi wszystko, by osiągnąć swój cel, łącznie z wykorzystaniem innych osób.

Zdrowie: Uważaj dziś na przeziębienie, bo nietrudno będzie je złapać. Pamiętaj, by ciepło się ubierać i nie zapomnij o czapce i rękawiczkach. W przeciwnym razie może dopaść Cię katar i ból gardła, które skutecznie pokrzyżują Twoje plany.

Horoskop dzienny Bliźnięta na czwartek 3 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Najlepszą strategią dla Bliźniąt w sprawach sercowych będzie po prostu traktowanie innych dokładnie tak samo, jak oni traktują Ciebie. Nie dawaj nikomu nic ponad to, co sam od nich otrzymujesz. Szkoda Twojej energii i zaangażowania.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się intensywny dzień. Jeśli jednak dobrze rozplanujesz sobie wszystkie zadania, możesz być pewien, że uda Ci się wszystko zrobić i to przed czasem. Twoja perfekcyjna organizacja dziś się przyda.

Zdrowie: Możesz dziś odczuwać smutek i mieć obniżony nastrój. Nie zwierzaj się jednak nikomu ze swoich bolączek, bo jedyne, co usłyszysz, to nic nie znaczące „przykro mi”, które sprawi tylko, że poczujesz się jeszcze bardziej osamotniony ze swoimi problemami.

Horoskop dzienny Rak na czwartek 3 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nie licz na to, że Twoje życie zmieni się nagle jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. To nie bajka Disneya, a niektórych rzeczy po prostu nie możesz zmienić. Czas się z tym pogodzić.

Praca i finanse: Uważaj dziś na kogoś, kto potrafi zrobić niesamowitą plotę nawet z drobiazgów. Jeśli nie chcesz, by lada moment krążyły o Tobie jakieś niestworzone historie, lepiej unikaj tej osoby. Niech znajdzie sobie inny obiekt zainteresowań.

Zdrowie: Planetarna aura dziś sprzyja Rakom, a gwiazdy ześlą imi harmonię wewnętrzną i spokój ducha, dzięki którym uda im się poradzić z przeciwnościami losu i pogodzić z tym, czego nie mogą zmienić.

Horoskop dzienny Lew na czwartek 3 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Najwyższy czas pomyśleć o mikołajkowej niespodziance dla bliskiej Ci osoby. Zastanów się, co sprawi jej przyjemność i zrób jej niespodziankę – przecież wiesz, że to uwielbia. Ty możesz liczyć na to samo z jej strony.

Praca i finanse: W pracy będziesz musiał zmierzyć się dziś z wyzwaniami, o których nie masz pojęcia i które znacznie przewyższają Twoje kompetencje. Lepiej z wyprzedzeniem poinformuj o tym szefa lub poproś kogoś o pomoc. Sam nie dasz rady.

Zdrowie: Wieczorem Lew powinien postawić na relaks i odpoczynek, najlepiej w towarzystwie bliskiej Ci osoby, która zawsze potrafi Cię rozśmieszyć. Przy niej wszystkie Twoje troski oraz zmęczenie odejdą w cień, a Ty odzyskasz dobry humor.

Horoskop dzienny Panna na czwartek 3 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli nie przestaniesz ciągle wracać do starych, już nieaktualnych spraw i wywlekać ich jako argumenty w każdej dyskusji, to nie licz na to, że cokolwiek w Twoim życiu się zmieni.

Praca i finanse: W pracy wszystko będzie się dziś układać po myśli Panny. Nie musisz się o nic martwić, bo planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy sprawią, że wszystko będzie szło Ci jak po maśle.

Zdrowie: Twoje podejście i wrodzony pesymizm wpływają negatywnie nie tylko na Twój stan zdrowia, lecz także swoich bliskich. Jeśli nie jesteś w stanie sam sobie z tym poradzić, pozwól sobie pomóc.

Horoskop dzienny Waga na czwartek 3 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach sercowych niestety nie czeka Cię dziś nic ekscytującego. Wagi w związkach będą narzekać na nudę w swojej relacji z partnerem, a single tęsknie wyczekiwać zaproszenia na randkę.

Praca i finanse: Będziesz dziś bardzo ciekawski, a przed Twoim wzrokiem nic się nie ukryje. Dzięki temu uda Ci się wytropić poważny błąd w dokumentach, który mógłby narazić firmę na poważne straty. Szef będzie Ci wdzięczny.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie dawało Ci dziś żadnych powodów do narzekań. Możesz bez obaw cieszyć się tym dniem, bo Saturn, Twój planetarny opiekun, ześle Ci spokój ducha, dobre samopoczucie i świetny humor.

Horoskop dzienny Skorpion na czwartek 3 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś po dłuższej przerwie odezwiesz się do kogoś, z kim jakiś czas temu, chciałeś stworzyć bliższą relację. Nie zdziw się jednak, jeśli nie dostaniesz żadnej odpowiedzi. Zostawiłeś tę osobę samą w najtrudniejszym dla niej momencie.

Praca i finanse: Zamiast zazdrościć innym ich sukcesów, lepiej po prostu zastanów się, co możesz zrobić, aby samemu osiągnąć swoje cele. Gwiazdy mówią, że to wcale nie takie trudne. Potrzebujesz tylko dobrego planu i determinacji.

Zdrowie: Skorpion będzie dziś cieszył się dobrym zdrowiem i wspaniałym samopoczuciem. Nikt ni nic nie będzie w stanie zepsuć Twojego dobrego humoru ani pokrzyżować Twoich planów na ten dzień. Wykorzystaj to.

Horoskop dzienny Strzelec na czwartek 3 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Przez to, w jaki sposób zachowujesz się w relacjach ze swoimi bliskimi, cierpią nie tylko oni, lecz Ty sam. Czy nie lepiej trochę wyluzować i przestać ciągle wracać do starych już dawni wyjaśnionych spraw?

Praca i finanse:  W pracy zapowiada się bardzo intensywny dzień dla Strzelca. Szef zadba o to, byś się nie nudził, i będzie systematycznie dokładał Ci pracy. Pamiętaj, by być asertywnym, bo w przeciwnym razie na Twoich barkach może wylądować za dużo obowiązków.

Zdrowie: Rano możesz odczuwać dziś wewnętrzny niepokój i lęk przez tym, co przyniesie ten dzień. Gwiazdy mówią jednak, abyś się niczym nie przejmował, bo Twój horoskop na dziś w kwestii zdrowia jest bardzo przychylny.

Horoskop dzienny Koziorożec na czwartek 3 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nie dziw się, że ktoś, kto podobno był dla Ciebie ważny, odsunął się od Ciebie i nie chce już utrzymywać tak zażyłej relacji. Zostawiłeś tę osobę samą wtedy, kiedy najbardziej Cię potrzebowała. Gwiazdy się dziwią, że się dziwisz, Koziorożcu.

Praca i finanse: Jeśli ktoś w pracy sprawia, że podnosi Ci się ciśnienie i ciągle się denerwujesz, może po prostu postaraj się ograniczyć kontakt z tą osobą do niezbędnego minimum? Szkoda Twoich nerwów i frustracji.

Zdrowie: Możesz czuć się dziś senny i pozbawiony energii. To skutek niebyt przychylnego układu Marsa w Twoim znaku. Nie walcz z tym i zapewnij sobie dziś jak najwięcej odpoczynku i spokojnego snu.

Horoskop przygotowała wróżka Amneris