Zamknij

Horoskop dzienny na czwartek 29 września 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

29.09.2022 00:01

Przeczytaj horoskop dzienny na czwartek 29 września 2022 i sprawdź, jak minie Ci ten dzień. 

Horoskop dzienny na czwartek
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka? Zastanawiasz się, jaki będzie ten dzień? Przeczytaj horoskop dzienny na czwartek 29 września 2022 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na czwartek 29 września 2022

Miłość i życie prywatne: Wodniki przez wpływ Neptuna w ich znaku będą mieć dziś nieco melancholijny nastroju. Będziecie bujać w obłokach i myśleć niebieskich migdałach.

Praca i finanse:  Będziesz miał dziś trudności ze skupieniem się na pracy. Postaraj się jednak dobrze wykonywać swoje obowiązki, bo nieścisłości i niedociągnięcia mogą się na Tobie zemścić.

Zdrowie: Uważaj dziś na swoje zdrowie. Gwiazdy mówią, że nietrudno będzie o przeziębienie, dlatego nie przemęczaj się i dbaj o swoją odporność.

Horoskop dzienny Ryby na czwartek 29 września 2022

Miłość i życie prywatne: Ryby w życiu prywatnym mogą spodziewać się spokojnego dnia, raczej pozbawionego nagłych wybuchów emocji, zarówno tych negatywnych, jak i pozytywnych. Możecie więc po prostu skupić się na sobie i zrobić dla sobie jakąś małą przyjemność.

Praca i finanse: W pracy mogą pojawić się dziś drobne przeciwności losu, ale nie zrażaj się nimi. To dla Ciebie szansa, by potraktować je jako okazję do pokazania swoich kompetencji. Możesz wyjść z tej sytuacji jako zwycięzca.

Zdrowie:  Po intensywnym i nieco stresującym dniu w pracy możesz czuć się wieczorem zmęczony i wyczerpany. Znajdź czas na relaks i odprężenie. Zwolnij tempo i poświęć czas wyłącznie sobie.

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 26 września do 2 października 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Baran na czwartek 29 września 2022

Miłość i życie prywatne: Barany Za sprawą wpływu Neptuna będziesz mieć dziś trudności z logiczną i trzeźwią oceną sytuacji. Lepiej więc nie podejmuj żadnych ważnych decyzji, a ze wszystkimi problemami, prześpij się i spójrz na nie jutro chłodnym okiem.

Praca i finanse:  Ktoś w pracy będzie próbował Ci dziś podstawić nogę. Bądź więc czujny i nie wierz nikomu na słowo. Lepiej miej na wszystko pisemne potwierdzenie.

Zdrowie:  Zdrowie będzie Ci dziś dopisywać. Będziesz czuć się dobrze zarówno pod względem psychicznym, jak i fizycznym. Nie musisz się o nic martwić w tej kwestii.

Horoskop dzienny Byk na czwartek 29 września 2022

Miłość i życie prywatne: Byki powinny przygotować się dziś psychicznie na dzień z gatunku tych trudnych. Z powodu niekorzystnego wpływu Plutona w waszym znaku przed wami prawdziwa emocjonalna burza, z której nie wyjdziecie bez uszczerbku.

Praca i finanse:  Ktoś będzie próbował Ci dziś udowodnić, że nie masz racji. Zanim zaczniesz twardo obstawać przy swoim, zastanów się najpierw, czy Ci się to opłaca. Czasem lepiej ustąpić dla świętego spokoju.

Zdrowie: Będziesz miał dziś całą masę energii i chęci do działania. Dobrze ją ukierunkuj, bo dzięki niej może Ci się udać dziś zrobić rzeczy, na które od dawna czekałeś.

Horoskop dzienny Bliźnięta na czwartek 29 września 2022

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta mogą mieć dziś kłopoty komunikacyjne w relacjach prywatnych, a niewinna rozmowa od słowa do słowa może doprowadzić do poważnej sprzeczki. Nie przejmujcie się tym jednak – nie zabraknie wam argumentów, by wygrać spór.

Praca i finanse: Nie podejmuj dziś ryzyka w imię obietnic czy niepewnej perspektywy wielkich sukcesów. Gwiazdy mówią, że obietnice pozostaną obietnicami, a Ty możesz wiele stracić na swoich pochopnych decyzjach.

Zdrowie: Dziś przydadzą Ci się nerwy ze stali. Poćwicz więc panowanie nad swoimi emocjami i kontrolowanie wybuchów złości. Wieczorem zaś postaw na relaks.

Horoskop dzienny Rak na czwartek 29 września 2022

Miłość i życie prywatne: Raki zrozumieją dziś, że słowa nie świadczą wcale o prawdziwych uczuciach. Dojdziecie do wniosku, że ważniejsze dla was są czyny, bo to na nich, a nie na pustych zapewnieniach możesz naprawdę polegać.

Praca i finanse:  W pracy ktoś może próbować wbić Ci dziś szpilkę, ale nie przejmuj się tym. Ta osoba nie ma ku temu żadnych podstaw, a jej działania są spowodowane zwykła zazdrością.

Zdrowie:  Będziesz dziś potrzebować czegoś, co oderwie Twoje myśli od czarnych wizji. Najlepszym pomysłem okaże się kontakt ze znajomymi. Ich wsparcie sprawi, że od razu poczujesz się lepiej.

Horoskop dzienny Lew na czwartek 29 września 2022

Miłość i życie prywatne: Lwy w związkach będą mieć dziś poważne wątpliwości odnośnie do uczciwości swojego partnera. Nie bagatelizujcie tego, co podpowiada wam intuicja i sprawdźcie, czy przypadkiem nie macie racji. Single mogą liczyć na romantyczną randkę.

Praca i finanse: Nie wierz w cuda i w to, że osiągniesz sukces bez ciężkiej pracy. Jeśli się dziś nie przyłożysz do wykonywania swoich zawodowych obowiązków, możesz zapomnieć o tym, że projekt, który prowadzisz, się powiedzie.

Zdrowie: Zauważysz dziś na swojej twarzy oznaki upływającego czasu. Możesz próbować z tym walczyć, ale na niewiele się to zda. Pora się z tym pogodzić.

Horoskop dzienny Panna na czwartek 29 września 2022

Miłość i życie prywatne: Panny powinny docenić dziś to, co robią dla nich najbliżsi i nie interpretować tego jako łaski. Jeśli ktoś cos dla was robi, to dlatego, że naprawdę was kocha. Uwierzcie w to.

Praca i finanse: W pracy unikaj dziś ryzyka. Układ Neptuna w Twoim znaku nie sprzyja ryzykantom, lecz raczej tym, którzy działają powoli, metodycznie i rozważnie. Jeśli będziesz się tego trzymać, dzień upłynie Ci bez większych kłopotów.

Zdrowie: Z powodu ostatnich wydarzeń, a także niekorzystanego wpływu Neptuna w Twoim znaku możesz mieć dziś gorszy nastrój. Nie zamykaj się jednak w sobie i zamiast dusić emocje, podziel się nimi z kimś bliskim. Zobaczysz, że poczujesz ulgę.

Horoskop dzienny Waga na czwartek 29 września 2022

Miłość i życie prywatne: Wagi muszą dziś uważać, bo Jowisz w opozycji do Księżyca sprawi, że będziecie mieć tendencję, by nadmiernie ulegać swoim emocjom. Spróbujcie je powściągnąć, bo w przeciwnym razie możecie stracić głowę dla niewłaściwej osoby.

Praca i finanse:  Ktoś z Twojego otoczenia będzie miał dziś skłonności do mataczenia i celowo będzie próbował wprowadzić Cię w błąd. Miej się więc na baczności i bądź bardzo ostrożny, bo wpadka zawodowa wpadka może Cię wiele kosztować.

Zdrowie: Nie zaniedbuj swojego rozwoju duchowego. Dbanie o dobrą kondycję duszy jest tak samo ważne jak troszczenie się o swoje ciało. Spróbuj pomedytować lub poćwiczyć jogę – dobrze Ci to zrobi.

Horoskop dzienny Skorpion na czwartek 29 września 2022

Miłość i życie prywatne: Skorpiony muszą uważać, bo Saturn królujący dziś na waszym niebie omami was i skutecznie utrudni trzeźwą ocenę sytuacji. Jest więc ryzyko, że weźmiecie za dobrą monetę coś, co wcale nią nie jest.

Praca i finanse: Bądź dziś uważny i ostrożny. Ktoś pod pozorem życzliwości może próbować celowo wprowadzić Cię w błąd, by potem wytknąć Ci go przy szerszym audytorium. Gwiazdy zalecają ostrożność.

Zdrowie: Znajdź swój sprawdzony sposób na relaks i koniecznie odpręż się dziś wieczorem. Będziesz tego potrzebować po dość trudnym dniu.

Horoskop dzienny Strzelec na czwartek 29 września 2022

Miłość i życie prywatne: Strzelce w sprawach sercowych nie mogą dziś liczyć na powodzenie niezależnie od tego, czy jesteście singlami czy macie partnera. Lepiej unikajcie więc dziś poważnych rozmów na sprawy dotyczące związku czy relacji.

Praca i finanse: Będziesz mieć dziś trudność z podejmowaniem decyzji i szybkim dostosowywaniem się do dynamicznie zmieniających się warunków. Niestety bez tej umiejętności będzie Ci bardzo trudno przetrwać ten dzień.

Zdrowie: Nie będziesz dziś narzekać na soje samopoczucie. Mimo dość trudnego dnia, będziesz czuć się pełen energii i optymizmu.

Horoskop dzienny Koziorożec na czwartek 29 września 2022

Miłość i życie prywatne: Koziorożce powinny dziś w sprawach uczuć postawić na czyny, a nie słowa. Puste zapewnienia nic nie znaczą. Jeśli wam na kimś zależy – okażcie to bez względu na okoliczności.

Praca i finanse: Neptun może podszeptywać Ci dziś słowa zwątpienia na temat sensu Twojej pracy. To sprawi, że kompletnie stracisz motywację do tego, co robisz, i będzie ci trudno skupić się na swoich zadaniach.  

Zdrowie:  Wieczorem postaw na relaks i odpoczynek. Dobrym pomysłem będzie wieczór z ukochana osobą, przy której możesz być naprawdę sobą i nie musisz nikogo udawać.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2022 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris