Zamknij

Horoskop dzienny na czwartek 29 lipca 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

29.07.2021 00:01
Horoskop dzienny na czwartek
fot. Shutterstock

Przeczytaj horoskop dzienny na czwartek 29 lipca 2021 i sprawdź, jak minie Ci ten dzień.

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka? Zastanawiasz się, jaki będzie ten dzień? Przeczytaj horoskop dzienny na czwartek 29 lipca 2021 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na czwartek 29 lipca 2021

Miłość i życie prywatne: Wodniki powinny wreszcie zrozumieć, że ich życie nie będzie wyglądało tak jak na instagramowym profilu. Niestety nie każdemu pisane jest szczęście jak z obrazka.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się intensywny dzień. Będziesz mieć mnóstwo zadań do wykonania i będziesz zastanawiał się, jak to wszystko zrobić w swoim czasie pracy. Niestety, lepiej przygotuj się na nadgodziny.

Zdrowie: Będziesz dziś z zazdrością patrzył na szczęście innych i pogrążał się coraz gorszym nastroju z tego powodu. Postaraj się jednak nie popadać w czarnowidztwo. Znajdź sobie jakąś inną dziedzinę życia, w której będziesz się spełniał.

Przeczytaj także: Horoskop na lipiec 2021 dla wszystkich znaków zodiaku    

Horoskop dzienny Ryby na czwartek 29 lipca 2021

Miłość i życie prywatne: Ryby będą mieć dziś pretensje do bliskiej im osoby o to, że nie robi tego, czego byście oczekiwali. Pamiętajcie jednak, że każda dorosła osoba może podejmować swoje własne decyzje. Nie możecie sterować czyimś postępowaniem.

Praca i finanse: W pracy wszystko będzie się układać po twojej myśli. Nie musisz się o nic martwić, bo ktoś, komu możesz zaufać, czuwa nad wszystkim i dba o to, byś był zadowolony.

Zdrowie:  Będziesz dziś sfrustrowany tym, że ktoś robi coś nie tak, jak ty byś tego oczekiwał. Musisz jednak nauczyć się nie przelewać na innych swoich marzeń i planów. Dobrze ci to zrobi.

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 26 lipca do 1 sierpnia 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Baran na czwartek 29 lipca 2021

Miłość i życie prywatne: Barany będą robić dziś wszystko, co każe im bliska osoba, tylko po to, by mieć święty spokój. Zauważcie jednak, że koszty, które ponosicie, są niewspółmierne do korzyści.

Praca i finanse:  Postaw dziś na dobrą organizację pracy, bo w przeciwnym razie może ci się nie udać zrobić wszystkiego, co powinieneś. Ułożenie listy priorytetów znacznie ułatwi ci to zadanie i przyspieszy czas ich realizacji.

Zdrowie: Powinieneś zainteresować się dziś zdrowiem bliskiej ci osoby. Ona jest w bardzo kiepskim stanie, choć wcale tego po niej nie widać. Udaje, by cię nie martwić.

Horoskop dzienny Byk na czwartek 29 lipca 2021

Miłość i życie prywatne: Bykom będą dziś bały się powiedzieć bliskiej osobie, jakie mają zadnie w pewnej ważnej sprawie. To znak, że ma ona na was większy wpływ niż powinna.

Praca i finanse: Nie pozwól, by ktoś wtrącał się w twoje zawodowe sprawy. Będziesz musiał dziś postawić wyraźne granice i pokazać innym, że nie wolno ich przekraczać.

Zdrowie: Możesz odczuwać dziś wewnętrzne lęki związane z twoim stanem emocjonalnym. Zastanów się, co możesz zrobić, by je pokonać. Inaczej one pokonają ciebie.

Horoskop dzienny Bliźnięta na czwartek 29 lipca 2021

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta jeśli chcą mieć spokój i się nie denerwować, będą musiały robić dziś to, czego ktoś inny od nich oczekuje. Jeśli się postawicie, przygotujcie się na karczemną awanturę.

Praca i finanse: Dopnij dziś wszystkie ważne sprawy na ostatni guzik i nie pozwól, by ktoś mógł ci zarzucić jakieś niedociągnięcia. Bądź profesjonalny i dobrze zorganizowany.

Zdrowie: Nie będziesz dziś w najlepszym nastroju, bo kto skutecznie popsuje ci humor swoimi fochami. Będziesz jak zawsze czuł się koszmarnie i będziesz mieć poczucie winy.

Horoskop dzienny Rak na czwartek 29 lipca 2021

Miłość i życie prywatne: Raki nie będą musiały się dziś niczym przejmować i będą mogły realizować swoje marzenia i plany na przyszłość. Planetarna aura wam sprzyja. Wykorzystajcie to.

Praca i finanse: Nie będziesz mógł dziś zrobić tego, co sobie zaplanowałeś, bo obiektywne przeszkody pokrzyżują ci plany, a ty nie będziesz w stanie się ich pozbyć. Nie zrażaj się tym jednak, jutro przecież też jest dzień.

Zdrowie:  Z powodu niepowodzeń zawodowych możesz mieć dziś nieco gorszy nastrój. Postaraj się jednak, by praca nie miała aż tak dużego wpływu na twoje samopoczucie. Przecież ona nie jest w życiu najważniejsza.

Horoskop dzienny Lew na czwartek 29 lipca 2021

Miłość i życie prywatne: Lwy  spędzą dziś wspaniałe popołudnie u boku ukochanej osoby, która zadba o to, byście poczuli, jak bardzo jej na was zależy. Zapowiada się romantyczna druga połowa dnia i gorący wieczór.

Praca i finanse:  Twoje sprawy zawodowe będą toczyć się bardzo dobrze. Wkrótce możliwa poprawa sytuacji finansowej i choć nie będzie to twoja zasługą, to tak naprawę ty najwięcej na tym skorzystasz.

Zdrowie: Nie będziesz mieć dziś powodów do zmartwień ani troski o swoje zdrowie, planetarna aura ci sprzyja, a gwiazdy ześlą wewnętrzną radość i spokój.

Horoskop dzienny Panna na czwartek 29 lipca 2021

Miłość i życie prywatne: Panny będą chciały za wszelką cenę postawić na swoim i uda wam się to. Nie będziecie przebierać w środkach, aby osiągnąć to, czego chcecie. Macie bardzo silny charakter.

Praca i finanse: To będzie bardzo dobry dzień pod względem zawodowym. Wszystko będzie szło po twojej myśli i niczym nie będziesz musiał się martwić. Planetarna aura ci sprzyja.

Zdrowie: Będziesz dziś czerpał radość z… psucia humoru innym. Im gorzej poczuje się ktoś, tym lepiej będziesz czuć się ty. To nie jest zdrowa zależność.

Horoskop dzienny Waga na czwartek 29 lipca 2021

Miłość i życie prywatne: Wagi będą cieszyć się dziś ogromnym powodzeniem u płci przeciwnej. Wenus, która ma silny wpływ w waszym znaku, zadba o to, byście nie mogli opędzić się od adoratorów.

Praca i finanse:  Nie trać czasu na robienie rzeczy, które nie przynoszą ci korzyści. Skup się na tym, co ci się opłaca i co zbliża cię do celu, który dawno sobie wytyczyłeś.

Zdrowie:  Zdrowie będzie ci dziś dopisywać, a ty nie będziesz mieć żadnych powodów do zmartwień. Możesz spokojnie cieszyć się tym dniem i realizować swoje plany.

Horoskop dzienny Skorpion na czwartek 29 lipca 2021

Miłość i życie prywatne: Skorpiony nie powinny zwracać uwagi na czyjeś fochy i robić to, co uważają za słuszne. I tak nie dogodzicie wszystkim, więc najważniejsze, byście to wy byli zadowoleni.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych wszystko będzie toczyć się nawet lepiej, niż sobie zaplanowałeś. Planetarna aura ci sprzyja, a Merkury zadba o to, byś nie musiał się o nic martwić.

Zdrowie:  Uważaj na to, co dziś robisz, bo niektóre twoje działania mogą mieć niekorzystny wpływ na twoje zdrowie. Lepiej nie ryzykuj i dbaj o siebie.

Horoskop dzienny Strzelec na czwartek 29 lipca 2021

Miłość i życie prywatne: Strzelce będą robić dziś wszystko, by zwrócić na siebie uwagę kogoś, kto już dawno wpadł im w oko. Zastanówcie się jednak, czy ta osoba jest tego warta.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych bądź zdecydowany i jeśli coś postanowiłeś – trzymaj się tego. Będziesz musiał być konsekwentny, jeśli chcesz dojść do celu.

Zdrowie: Będziesz dziś w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Jowisz, który ma silny wpływ na twoim niebie, zadba o tom byś nie musiał się o nic martwić. Ciesz się tym.

Horoskop dzienny Koziorożec na czwartek 29 lipca 2021

Miłość i życie prywatne: Koziorożce będą się dziś próbowały wyżyć na kimś, na kim robiły to do tej pory. Ta osoba jednak już sobie na to nie pozwoli. Musicie znaleźć sobie inny sposób na wyładowywanie swoich frustracji.

Praca i finanse: W pracy będziesz mieć dziś pretensje do wszystkich o to, że w ogóle czegokolwiek od ciebie chcą, albo o coś cię proszę. Powinieneś zrewidować swoje postępowanie. Praca właśnie na tym polega.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu, zwłaszcza że zadbasz o to, by szybko wyrzucić swoje złe emocje z siebie. A to, że zrobisz to kosztem innych? Tym nie będziesz się już przejmował.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2021 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris