Zamknij

Horoskop dzienny na czwartek 28 października 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

28.10.2021 00:01
Horoskop dzienny na czwartek
fot. Shutterstock

Przeczytaj horoskop dzienny na czwartek 28 października 2021 i sprawdź, jak minie Ci ten dzień.

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka? Zastanawiasz się, jaki będzie ten dzień? Przeczytaj horoskop dzienny na czwartek 28 października 2021 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na czwartek 28 października 2021

Miłość i życie prywatne: Wodniki będą mieć dziś okazję do poznania kogoś wyjątkowego, choć początkowo ta znajomość wcale nie będzie wydawała wam się zbyt fascynująca. Dajcie jej jednak szansę, a nie będziecie żałować.

Praca i finanse: Nie pozwól, by ktoś podważał twoje kompetencje, zwłaszcza jeśli nie ma ku temu żadnych postaw. Zamiast starać się udowodnić, że jesteś w czymś najlepszy, lepiej po prostu rób swoje i nie zwracaj uwagi na zaczepki.

Zdrowie:  Będziesz dziś w dobrym nastroju, ale w drugiej połowie dnia mogą dopaść cię złe myśli i czarnowidztwo. To skutek zmieniającej się planetarnej aury w twoim znaku. Postaraj się temu przeciwstawić.

Przeczytaj także: Horoskop na październik 2021 dla wszystkich znaków zodiaku  

Horoskop dzienny Ryby na czwartek 28 października 2021

Miłość i życie prywatne: Ryby powinny dziś tupnąć nogą i postawić na swoim, bo w przeciwnym razie będą już wiecznie musiały tańczyć tak, jak ktoś im zagra. Nie bójcie się wyrazić swojego zdania i sprzeciwić innym.

Praca i finanse: Działaj dziś szybko i nie rozwlekaj zadań, które można sprawnie skoczyć. Przez to wydaje ci się, że masz bardzo dużo pracy, a w rzeczywistości masz tylko dużo nieskończonych rzeczy.

Zdrowie:  Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu. Będziesz cieszył się dobrym nastrojem i wyśmienitym humorem, a twój optymizm będzie wprost zaraźliwy.

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 25 do 31 października 2021 dla wszystkich znaków zodiaku 

Horoskop dzienny Baran na czwartek 28 października 2021

Miłość i życie prywatne: Barany powinny zrozumieć, że ktoś bliki nie potrzebuje od was rzeczy materialnych, ale miłości, troski i wsparcia. To znacznie cenniejsze niż wszystkie pieniądze świata.

Praca i finanse:  W pracy nie będziesz miał dziś żadnych kłopotów. Planetarna ara ci sprzyja, a gwiazdy zrobią wszystko, by twoje plany mogły zostać zrealizowane. Zapowiada się dobry dzień.

Zdrowie: To, że chudniesz, lub nie możesz przybrać na wadze, może być spowodowane zbyt dużym stresem w twoim życiu. Postaraj się go zredukować i mniej przejmować się rzeczami, na które nie masz wpływu.

Horoskop dzienny Byk na czwartek 28 października 2021

Miłość i życie prywatne: Bykom dadzą się dziś porwać na randkę komuś, kto rozgrzeje ich serce i sprawi, że nie będziecie mogli przestać myśleć o tej osobie. To może być początek bardzo romantycznej relacji.

Praca i finanse: Twoje sprawy zawodowe będą dziś pod opieką Merkurego, a to bardzo dobry znak. Możesz spodziewać się możliwości rozwoju i szansy na zdobycie nowych kompetencji. Koniecznie z tego skorzystaj.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiać ci dziś żadnych kłopotów. Będziesz cieszyć się dobrym humorem i świetnym samopoczuciem. Planetarna aura ci sprzyja.

Horoskop dzienny Bliźnięta na czwartek 28 października 2021

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta powinny racjonalnie podchodzić do wszelkich deklaracji, zapewnień i komplementów. Pamiętajcie, że ktoś, by osiągnąć swój cel, powie wam wszystko, co tylko chcecie słyszeć. Nie wierzcie w to.

Praca i finanse: W pracy nie będziesz mógł sprawnie wykonywać swoich zadań, bo one będą zależały od decyzji kogoś, dla kogo praca najwyraźniej nie jest teraz priorytetem. Niestety nie jesteś w stanie nic z tym zrobić, nie frustruj się.

Zdrowie: Nie będziesz dziś w najlepszym nastroju. Problemy i zmartwienia przytłoczą cię tak bardzo, że jedyne, na co będziesz miał ochotę, to zakopać się pod kołdrą. Niestety nie możesz liczyć na niczyją pomoc.

Horoskop dzienny Rak na czwartek 28 października 2021

Miłość i życie prywatne: Raki zapragną dziś zmienić coś w swoi życiu. Dobrze jednak przemyślcie to, co chcecie zrobić, bo od niektórych decyzji nie będzie już odwrotu.

Praca i finanse: Pilnuj swoich spraw i nie powierzaj pieczy nad nimi osobom trzecim, bo możesz się na nich bardzo zwieść. Lepiej dopilnuj wszystkiego sam, a będziesz mieć pewność, że wszystko jest zrealizowane dobrze i na czas.

Zdrowie:  Nie będziesz mieć dziś powodów, by martwić się o swoje zdrowie. Planetarna aura ci sprzyja, a gwiazdy zadbają o to, byś nie imały się ciebie żadne dolegliwości. Zapowiada się dobry dzień.

Horoskop dzienny Lew na czwartek 28 października 2021

Miłość i życie prywatne: Lwy będą dziś niezwykle czułe, troskliwe i opiekuńcze, czym zdobędą serca wszystkich wokół, a zwłaszcza jednej osoby, która uzna, że jesteście prawdziwym ideałem i że nie zamieniłaby was na nikogo innego.

Praca i finanse:  W pracy możliwe dziś niespodziewane zwroty akcji, które zupełnie zmienią twoją sytuację w zespole. To, co wydawało ci się pewne, teraz już wcale takie nie będzie. Będziesz stąpał po kruchym lodzie.

Zdrowie: Zdrowie będzie ci dziś dopisywać. Nie będziesz mieć żadnych problemów i nie będziesz musiał się o nic martwić, a dobry humor nie będzie cię opuszczał.

Horoskop dzienny Panna na czwartek 28 października 2021

Miłość i życie prywatne: Panny  będą czerpać dziś satysfakcję z… ranienia bliskich osób. Zastanówcie się, dlaczego to robicie i czemu świadomie chcecie sprawiać przykrość osobom, które kochają was ponad wszystko.

Praca i finanse: W pracy możesz odnieść dziś sukces, jeśli tylko będziesz konsekwentnie dążył do celu i nie oglądał się na innych. Szef też dostrzeże i wynagrodzi twoją determinację.

Zdrowie: Nie będziesz mieć dziś żadnych problemów ze zdrowiem ani powodów, by na nie narzekać. Doceń to, bo nie każdy jest w tak dobrej sytuacji jak ty. Realizuj swoje plany na ten dzień.

Horoskop dzienny Waga na czwartek 28 października 2021

Miłość i życie prywatne: Wagi będą dziś krycie wzdychać do kogoś, kto nie zwraca na nie uwagi. Najwyższy czas coś z tym zrobić. Zagadajcie do tej osoby i zaproponujcie spotkanie. Gwiazdy mówią, że nie spotkacie się z odmową.

Praca i finanse:  W sprawach zawodowych bądź zdecydowany i nieprzejednany, bo tylko wtedy będziesz w stanie osiągnąć to, czego pragniesz. Jeśli choć przez chwilę się zawahasz, cały wysiłek pójdzie na marne.

Zdrowie: Jeśli chcesz wzmocnić swoją odporność, codziennie rano przed śniadaniem wypijaj napój z soku wyciśniętego ze świeżych pomarańczy z dodatkiem imbiru, kurkumy i chili. Dzięki temu będziesz mniej podatny na jesienne przeziębienia.

Horoskop dzienny Skorpion na czwartek 28 października 2021

Miłość i życie prywatne: Skorpiony będą dziś szczęśliwe u boku kogoś, kto jest wpatrzony w nie jak w obraz. Patrząc wstecz, będziecie cieszyć się, że nie walczyliście o inne uczucie, które już dawno wygasło.

Praca i finanse:  Wykorzystaj dziś swoje znajomości oraz informacje, które posiadasz, aby zdobyć lepiej płatne stanowisko. Gwiazdy mówią, że jeśli tylko podejdziesz do sprawy umiejętnie, uda ci się to.

Zdrowie:  Dzień może zacząć się od bólu głowy, ale nie przejmuj się – dolegliwości ustąpią około południa. To jednak znak dla ciebie, byś bardziej dbał o higienę snu i odpowiednią dawkę odpoczynku.

Horoskop dzienny Strzelec na czwartek 28 października 2021

Miłość i życie prywatne: Strzelce powinny pamiętać, że nic nie jest nam dane raz na zawsze i że o miłość też trzeba się starać każdego dnia. Nie spoczywajcie zatem na laurach i przypomnijcie sobie, kiedy ostatnio zrobiliście coś miłego dla drugiej osoby.

Praca i finanse: Szef poprosi cię dziś o radę w ważnej dla niego sprawi, a twoje zdanie będzie miało dla niego duże znaczenie. Postaraj się doradzić mu najlepiej, jak umiesz, bo wiele może od tego zależeć.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu. Planetarna aura ci sprzyja, a gwiazdy zadbają o to, by nie imały się ciebie żadne nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop dzienny Koziorożec na czwartek 28 października 2021

Miłość i życie prywatne: Koziorożce nie będą mieć dziś wątpliwości co do swoich uczuć i będą pewne, że dobrze wybrały. Pewna czuła, troskliwa i zawsze uśmiechnięta osoba sprawi, że ten dzień będzie idealny.

Praca i finanse: Będziesz dziś rozleniwiony, a twoje myśli będą krążyły zupełnie gdzie indziej. Trudno będzie ci się skupi na tym, co masz zrobić, przez co nawet najprostsze zadanie będą ciągnąć się w nieskończoność. To nie będzie byt produktywny dzień.

Zdrowie: Zdrowie nie będzie płatać ci żadnych figli, a dobry humor nie będzie cię opuszczał. Będziesz w doskonałym nastroju, który będzie udzielał się także wszystkim osobom z twojego otoczenia.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2021 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris