Zamknij

Horoskop dzienny na czwartek 28 maja dla każdego znaku zodiaku

28.05.2020 00:04
Horoskop dzienny na czwartek 28 maja 2020 dla każdego znaku zodiaku
fot. Chillizet

Czy w czwartek los będzie dla ciebie łaskawy? Sprawdź swój horoskop dzienny i przekonaj się, co na dziś przewidziały dla ciebie gwiazdy.

Czwartek to już zapowiedź weekendu, ale niektórzy z nas jeszcze muszą dać z siebie trochę. Dla niektórych gwiazdy przygotowały całkiem przyjemny dzień, jednak nie wszystkie znaki zodiaku będą cieszyć się swobodą. Kto będzie mógł się zrelaksować, a kogo czeka prawdziwa czwartkowa harówka? Sprawdź swój horoskop dzienny na czwartek 28 maja i przekonaj się, co gwiazdy przygotowały właśnie dla twojego znaku zodiaku.

Zobacz także: Najlepsi faceci rodzą się na przełomie tych dwóch miesięcy! On będzie nosił cię na rękach 

Horoskop dzienny - Baran

Baran dziś poczuje, że musi zadbać o rodzinę. W końcu poświęcisz bliskim trochę więcej czasu i bardzo dobrze, bo oni naprawdę tego potrzebują. Okazuje się, że dziś spojrzysz zupełnie inaczej na coś, co jeszcze niedawno wydawało ci się nie do zrealizowania. 

Horoskop dzienny - Byk

Byk będzie dziś bardzo zabiegany, a mimo wszystko w pewnym momencie może ci zabraknąć czasu na realizację wszystkich planów. Lepiej ustal sobie priorytety i nie rób wszystkiego po łebkach. Po południe sprzyja kontaktom ze sztuką. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta doskonale wiedzą, czego chcą i zamierzają to osiągnąć. Tym samym od rana będziesz bardzo zapracowany. Okazuje się, że dziś twoim najlepszym sprzymierzeńcem jest intuicja. Zaufaj jej, a już po południu będziesz mógł pozwolić sobie na zasłużony relaks. 

Horoskop dzienny - Rak

Rak jest dziś w obliczu wyzwań, ale warto je podjąć. Dzięki nim właśnie możesz osiągnąć naprawdę wiele. To, co dotychczas wydawało ci się niemożliwe, teraz okaże się bowiem być na wyciągnięcie ręki. Naprawdę warto zaryzykować. Zwłaszcza, że masz motywację w postaci wsparcia najbliższych. 

Horoskop dzienny - Lew

Lew ma od rana bardzo dobry humor, ktoś jednak czyha, żeby ci go popsuć. Postaraj się nie dać wyprowadzić z równowagi, a spędzisz ten dzień bez awantur. Inaczej czeka cię kłótnia i to z kimś bliskim. Zwłaszcza, że ktoś próbuje rozliczać cię niemal z każdego kroku. 

Horoskop dzienny - Panna

Panna rano będzie bardzo przedsiębiorcza. Gwiazdy sprzyjają udanym inwestycjom, a także sukcesom w pracy. To może jednak sprawić, że już po południu staniesz się nieco egoistyczny. A co za tym idzie, możesz być nie do zniesienia dla swoich domowników. 

Horoskop dzienny - Waga

Waga poczuje dziś wewnętrzny spokój. Ciepłych przyjemnych uczuć sprawi, że staniesz się empatyczny do całego świata. To dobry dzień na to, żeby przestać chować urazę i wybaczyć komuś, kto okazał skruchę. Postaraj się jednak w nic nie angażować, to nie jest dobry moment na podejmowanie ważnych decyzji. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion rano zdecydowanie potrzebuje... kawy. Inaczej trudno będzie ci się dobudzić. Po pierwszym tego typu drinku jednak przyjdzie ożywienie, a swoją energią podbijesz serce szefa. No, może przynajmniej znajdziesz nowe znajomości, dzięki którym już niedługo będziesz mógł osiągnąć coś nowego

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec dziś podchodzi do wszystkiego bardzo emocjonalnie. Silne uczucia mogą ci pomóc, ale mogą też znacznie utrudnić pewne sprawy. Spróbuj się zdystansować, zwłaszcza przy podejmowaniu ważnych decyzji. Warto też poprosić o radę kogoś ci życzliwego. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec może dziś liczyć na niespodzianki. Zwłaszcza ze strony przyjaciół. Ten dzień sprzyja zwłaszcza dylematom, o których warto porozmawiać z bliskimi. Dzięki nim z szerszej perspektywy spojrzysz na rzeczywistość. Nawet jeżeli wiąże się to z przełożeniem pewnym spraw na bardziej odległy termin. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik pokaże dziś, że cierpliwość to jego drugie imię. Przez cały dzień będziesz się opanowywał, a pojawi się wiele sytuacji, które mogą wyprowadzić cię z równowagi. Ty jednak wiesz, że nie warto drzeć kotów, bo dzięki temu możesz naprawdę sporo stracić. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby po raz kolejny zaufają swojej intuicji. I bardzo dobrze! Dzięki temu zaczniesz realizować swoje najskrytsze marzenia, a to zdecydowanie cię zmotywuje do dalszego działania. Wszystko, co dziś rozpoczniesz, zakończy się sukcesem. 

Zobacz także: Te 3 znaki zodiaku są urodzonymi swatkami! Lubią dobierać znajomych w pary

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?