Zamknij

Horoskop dzienny na czwartek 24 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

24.09.2020 00:07
horoskop dzienny czwartek
fot. Chillizet

Chcesz wiedzieć, co na dziś szykują dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny i sprawdź!

Komu sprzyja teraz szczęście, a kto musi się zmierzyć z wyzwaniami? Sprawdź swój horoskop dzienny na poniedziałek 21 września 2020 roku i przekonaj się, czego się spodziewać!

Zobacz także:  Horoskop miłosny na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także

Horoskop dzienny - Baran

Baran - dziś spotka cię miła niespodzianka ze strony osoby, co do której nie byłeś nawet pewien, czy cię lubi. Czeka cię bardzo pozytywne zaskoczenie. Niepotrzebnie w siebie wątpiłeś!

Horoskop dzienny - Byk

Byk - sprawy zawodowe ułożą się teraz o wiele lepiej niż myślisz. Nie martw się o pieniądze, bo przyjdą do ciebie same. Jedyne, czym powinieneś się teraz zająć, to odpowiednia ilość snu w twoim życiu i uzupełnienie niedoboru witamin.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - zaproś przyjaciół na filmowy wieczór lub zorganizuj jesienną randkę z Netflixem. Masz potrzebę, by zaszyć się w domu, ale nikt nie powiedział, że musi cię trawić samotność.

Horoskop dzienny - Rak

Rak - ktoś ma do ciebie o coś żal i chociaż chciałby ci wybaczyć, ma z tym pewien problem, bo nie tylko w żaden sposób nie poczuwasz się do winy, ale też nie myślisz nawet o tym, że kogoś uraziłeś/aś. Zastanów się, czy nie powiedziałeś/aś ostatnio komuś kilku gorzkich słów.

Horoskop dzienny - Lew

Lew - nie daj się smutkom i niepewności, nie uzależniaj tego, jak się czujesz, od niczego i od nikogo. A już z całą pewnością nie myśl o tym, co bolało cię w przeszłości. Porzuć fantazje o tym, co będzie. Czym żyjesz tu i teraz? Podczas tej godziny?

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - poczujesz się przynajmniej o połowę lepiej, kiedy wrócisz do najbardziej ci sprzyjających nawyków żywieniowych. Ostatnio czujesz, że zaniedbałeś/aś dietę i z tego powodu masz problemy z zachowaniem energii.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - w twoim życiu może się teraz wydarzyć coś bardzo inspirującego, co skieruje myśli na nieznane ci dotychczas tory. Zachowaj otwartość umysłu, ten proces będzie ci służył.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - u niektórych Skorpionów napięcie seksualne przekracza wszelkie granice, a jednak z jakiegoś powodu decydują się spędzać wieczory samotnie. Dlaczego tak jest? Czego się boicie?

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - możesz dziś rozmyślać na temat swojej dawnej miłości, bo Mars zachęci cię do powrotu. Zauważ, że to jedynie powrót do wspomnień. Warto coś sobie przypomnieć. Ale nie warto pisać wiadomości ani dzwonić!

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - jeśli czegoś chcesz, poproś, i nie czekaj, aż ludzie wokół ciebie się domyślą. Pod koniec dnia będziesz sfrustrowany, że nie dostajesz tego, czego pragniesz. A czy wyraziłeś to pragnienie?

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - twoje otoczenie odbiera cię tak, jakbyś w ostatnim czasie był/a dla wszystkich zbyt chłodny/a. Otwórz się na innych, choć odrobinę. Ludzie chcą ci pokazać, jak bardzo cię lubią!

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - miłość potrafi przerażać, ale pomyśl o tym, że za barierą strachu znajduje się przecież wszystko, czego pragniesz. Co ważniejsze? Serce czy duma?

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?