Zamknij

Horoskop dzienny na czwartek 23 września 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

23.09.2021 00:01
Horoskop dzienny na czwartek
fot. Shutterstock

Przeczytaj horoskop dzienny na czwartek 23 września 2021 i sprawdź, jak minie Ci ten dzień.

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka? Zastanawiasz się, jaki będzie ten dzień? Przeczytaj horoskop dzienny na czwartek 23 września 2021 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na czwartek 23 września 2021

Miłość i życie prywatne: Wodniki nie powinny dziś zbytnio ufać swojej intuicji, bo ona może was zawieść i skierować na niewłaściwą ścieżkę. W sprawach sercowych kierujcie się rozsądkiem. Nie będzie to łatwe, ale bardziej opłacalne.

Praca i finanse: Nie rezygnuj z tego, co sobie zamierzyłeś, tylko dlatego, że ktoś mówi, że ci się nie uda. Udowodnij, jak bardzo się myli. Przygotuj plan działania i idź do przodu.

Zdrowie: Będziesz dziś pełen energii i sił witalnych. Wykorzystaj dobrze sprzyjającą planetarną aurę i zrób rzecz, które od dawna odkładałeś na wieczne „jutro”.

Przeczytaj także:  Horoskop na wrzesień 2021 dla wszystkich znaków zodiaku 

Horoskop dzienny Ryby na czwartek 23 września 2021

Miłość i życie prywatne: Ryby będą dziś planować większe zmiany w swoim życiu prywatnym. Zanim jednak ogłosicie je światu, wszystko dobrze przemyślcie, bo odwrotu od tych decyzji już nie będzie.

Praca i finanse: W pracy postaraj się rozłożyć sobie zadania na cały dzień tak, by nie musieć pędzić ze wszystkim na koniec dnia. Jeśli dobrze zagospodarujesz sobie czas, nie będziesz mieć trudności z ogarnięciem wszystkiego w terminie.

Zdrowie:  Nie popisuj się dziś przed innymi tym, jaki jesteś silny, bo możesz nabawić się poważnej kontuzji. Nie wstydź się poprosić o pomoc w przeniesieniu cięższych rzeczy. Zdrowy kręgosłup jest przecież najważniejszy.

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 20 do 26 września 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Baran na czwartek 23 września 2021

Miłość i życie prywatne: Barany będą marzyć o tym, by spędzać więcej czasu z ukochaną osobą. To nie jest niemożliwe. Wystarczy kilka wcale nie tak dużych zmian w codziennym życiu i uda wam się to.

Praca i finanse:  W pracy wszystko będzie układać się po twojej myśli, a ty nie będziesz miał się czym martwić. Nie wymyślaj sobie tylko sam problemów, bo masz do tego tendencję. Możesz być pewien, ze wszystkie twoje sprawy toczą się pomyślnie.

Zdrowie: Dbaj o siebie i nie forsuj się zbytnio. Pamiętaj, że twoje ciało to nie narzędzie, ale świątynia dla twojego ducha. Dbaj o nią należycie i nie traktuj przedmiotowo.

Horoskop dzienny Byk na czwartek 23 września 2021

Miłość i życie prywatne: Bykom nie powinny wracać do tego, co było w przeszłości. Jeśli wtedy nie wyszło z tego nic dobrego, to teraz tym bardziej. Stracicie tylko czas i nerwy.

Praca i finanse: Ktoś może poprosić cię dziś o radę w sprawach zawodowych. Uważaj jednak bo ta osoba może potem obarczyć cię odpowiedzialnością za swoje decyzje. Lepiej odpowiadaj dyplomatycznie.

Zdrowie: W drugiej połowie dnia może dopaść cię poważny ból kręgosłupa. Nie bagatelizuj problemu, tylko skonsultuj się z ortopedą. To może być problem z dyskiem.

Horoskop dzienny Bliźnięta na czwartek 23 września 2021

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta będą zastanawiać się, co mogły zrobić inaczej, by zapobiec pewnym sytuacjom. Takie rozważania nie mają jednak sensu – czasu już nie cofniecie. Musicie pogodzić się ze stratą.

Praca i finanse: W pracy stawiaj na tych, którzy nigdy nie dal ci powodów, by sądzić, że są nielojalni. Nie ufaj natomiast tym, których nie znasz zbyt dobrze, a ni tym, którzy są przesadnie mili dla wszystkich.

Zdrowie: Postaraj się nie myśleć o sprawach, które cię ranią, zwłaszcza tych z przeszłości. To i tak już niczego nie zmieni, a sprawiasz przez to, że wracają złe uczucia i wspomnienia, które psują ci humor.

Horoskop dzienny Rak na czwartek 23 września 2021

Miłość i życie prywatne: Raki w sprawach sercowych powinny kierować się swoim dobrem i szczęściem. Zapomnijcie o społecznych konwenansach i dążcie do tego, czego pragniecie.

Praca i finanse: Twoje skłonności do prokrastynacji dadzą ci dziś się we znaki i sprawią, że będziesz o włos od zawalenie ważnej dla ciebie sprawy. To powinna być da ciebie nauczka na przyszłość, by nie odkładać rzeczy na ostatnią chwilę.

Zdrowie:  Nie będziesz dziś w zbyt optymistycznym nastroju, a wszystko będziesz widzieć w czarnych barwach. Nie dziw się więc, że ludzie będą od ciebie stronić. Nikt nie lub spędzać czasu z marudami.

Horoskop dzienny Lew na czwartek 23 września 2021

Miłość i życie prywatne: Lwy nie będą miały dziś szczęścia w sprawach sercowych. Ktoś, na kim wam zależy, sprawi wam ogromną przykrość i doprowadzi was do łez. Zapowiada się trudny dzień.

Praca i finanse:  W pracy możesz popełnić poważną gafę, która stanie się tematem plotek w firmie. Nie staraj się tego wyjaśniać i prostować, bo to tylko pogorszy sytuację. Musisz przeczekać.

Zdrowie: Będziecie mieć w sobie dziś wiele negatywnych emocji, które tłumione przez dłuższy czas, wyleją się gwałtowną falą. Innym może być trudno was zrozumieć, przez co mogą zareagować niewłaściwie.

Horoskop dzienny Panna na czwartek 23 września 2021

Miłość i życie prywatne: Panny  będą dziś bardzo zaborcze w uczuciach. Uważajcie, bo ktoś może zrozumieć to nie jako przejaw waszej miłości, tylko próbę ograniczenia jego wolności. Lepiej trochę wyluzujcie.

Praca i finanse: W pracy nie będziecie mieć żadnych problemów, a wszystko będzie układać się po waszej myśli. Planetarna aura ci sprzyja, a Merkury zadba o to, by twoje finanse były pod kontrolą.

Zdrowie: Będziesz dziś w doskonałej kondycji zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Nie będą się ciebie imać żadne dolegliwości, a ty będziesz tryskać dobrym humorem.

Horoskop dzienny Waga na czwartek 23 września 2021

Miłość i życie prywatne: Wagi będą dziś tęsknie zdychać do kogoś, kto od dawna zajmuje szczególne miejsce w ich sercu. Gwiazdy mówią, że to dobry dzień, aby zacząć działać. Zaproście tę osobę na randkę.

Praca i finanse:  W sprawach zawodowych będziesz dziś nieprzejednany i uparty, przez co możesz nie dostrzec swoich błędów w wyciąganiu wniosków. Warto na chwilę odpuścić i przyjrzeć się wszystkiemu z boku lub posłuchać zdania innych osób.

Zdrowie: Będziesz dziś radosny i pełen pozytywnej energii. Uważaj tylko na to, by nie przytłoczyć innych swoimi emocjami, bo to może być szkodliwe zarówno dla ciebie, jak i bliskich.

Horoskop dzienny Skorpion na czwartek 23 września 2021

Miłość i życie prywatne: Skorpiony mogą dziś otrzymać zaproszenie na randkę od intrygującej je osoby. Koniecznie z niego skorzystajcie. To może być początek bardzo ciekawej znajomości.

Praca i finanse: Nie pytaj innych o zdanie, jeśli nie słuchasz ich odpowiedzi i jeśli ich opinia tak naprawdę w ogóle cię nie obchodzi. W ten sposób okazujesz im swoje lekceważenie, a to nie wpływa dobrze na twój wizerunek.

Zdrowie:  Dbaj o swoje zdrowie i nie poświęcaj na pracę czasu przeznaczonego na odpoczynek. Jeśli będziesz zmęczony i sfrustrowany, nic nie będzie cię cieszyć, nawet sukcesy zawodowe.

Horoskop dzienny Strzelec na czwartek 23 września 2021

Miłość i życie prywatne: Strzelce powinny pamiętać, że nie zawsze to, czego pragniemy, jest dla nas dobre. Czasem lepiej zrezygnować z tego, czego się chce, aby nie narobić sobie poważnych kłopotów.

Praca i finanse: Popracuj dziś nad swoim wizerunkiem. Jeśli chcesz być postrzegany jako profesjonalista w swoim fachu, to musisz też na takiego wyglądać. To nie jest bez znaczenia.

Zdrowie: Nie panikuj, gdy dostrzeżesz na swojej twarzy nowe zmarszczki. To nieuchronny proces i lepiej po prostu to zaakceptować. Walka z czasem na dłuższą metę nie ma sensu.

Horoskop dzienny Koziorożec na czwartek 23 września 2021

Miłość i życie prywatne: Koziorożce będą dziś intensywnie myśleć o kimś z przeszłości. Będziecie żałować, że nie wykorzystaliście szansy, którą dała wam ta osoba. Może warto spróbować coś z tym zrobić.

Praca i finanse: Nie będziesz mieć dziś motywacji do pracy. Będzie ci się wydawało, że wszystkie zadania cię przytłaczają, a ty nie masz siły się ich podjąć. To nie będzie dla ciebie najlepszy dzień pod względem zawodowym.

Zdrowie: Uważaj dziś na siebie i nie forsuj się zbytnio. Twoje serce może nie znieść tak intensywnego trybu życia, jaki prowadzisz. Lepiej uważać.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2021 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris