Zamknij

Horoskop dzienny na czwartek 23 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

23.07.2020 00:50
horoskop dzienny czwartek
fot. Chillizet

Energia Nowiu Księżyca w Raku wywarła intensywny wpływ na sferę naszych odczuć, a teraz Słońce przechodzi już do ognistego znaku Lwa. Wielu z nas może dzisiaj poczuć, że nagle traci cierpliwość do spraw, które się przedłużały i ostatecznie nic z nich nie wynikło. Dzisiejszy dzień będzie służył wyznaczaniu kierunku na dalszy miesiąc. Nie bójcie się marzyć o tym, co dla was najważniejsze. Czujcie wdzięczność za to, co spotkało was do tej pory. I wydarzą się cuda!

Początek nowego sezonu w astrologii to zawsze szansa na to, by rozpocząć w życiu nowy etap. Warto wprowadzić jakieś zmiany albo sprecyzować, czego sobie teraz najbardziej życzymy. Co nam w tym najbardziej pomoże? Sprawdź swój horoskop dzienny na wtorek 21 lipca 2020 roku i przekonaj się!

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - przez kilka ostatnich dni zajmowałeś się głównie pracą? Czas przypomnieć sobie wreszcie, jakie znaczenie ma w twoim życiu miłość. Dziś ten temat do ciebie powróci, nieważne jak bardzo byś go nie unikał. Czy sprawy układają się tak, jak sobie życzysz? Co w pierwszej kolejności chciałbyś zmienić?

Horoskop dzienny - Byk

Byk - dziś nareszcie trochę uspokoisz nerwy. Pozwól, by emocje znalazły ujście. Chcesz płakać? Płacz! Przyniesie ci to ulgę, bo poczujesz, że wreszcie zamykasz jakiś etap. Wieczorem zacznij wizualizować sobie nowy.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - przyjrzyj się uważnie temu, gdzie teraz wkładasz najwięcej swojej energii. Czy nie oddajesz jej zbyt wiele pracy, żeby później codziennie odkrywać, że zabrakło jej dla rodziny i przyjaciół? Zastanów się, co tak naprawdę jest w życiu ważne. Odzyskaj równowagę, bo się chwiejesz.

Horoskop dzienny - Rak

Rak - czeka cię dobry dzień, pełen zabawy i przyjemności. Nie musisz się dzisiaj nad niczym zastanawiać. Niepokoje pojawią się dopiero za kilka dni, więc spokojnie zbieraj siły, żeby sobie z nimi poradzić. Teraz zajmij się sobą i bliskimi.

Horoskop dzienny - Lew

Lew - nikogo nie jesteś w stanie do niczego namówić, choćbyś bardzo tego chciał. To od ciebie zależy, jak poprowadzisz swoje królestwo. Dziś wracasz na tron i rozpoczyna się twój sezon. Zaczekaj, aż pojawią się wokół ciebie ludzie. Nikogo nie zapraszaj do siebie sam!

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna
- możesz dzisiaj odpocząć i nic nie zaburzy twojego spokoju. Należysz do tych znaków, które cieszą się, że sezon Raka się zakończył. Ostatni miesiąc był dla ciebie zbyt emocjonalny, masz już dosyć tego, jak przewrażliwiony się czułeś. Teraz nareszcie wszystko się uspokoi.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - możesz spotkać teraz kogoś nowego i wpaść po uszy... Nawet jeśli jesteś z kimś związany! Szykują się dla ciebie nowe szanse w miłości. Uważaj, żeby nikogo nie oszukać, bo wtedy zostaniesz zupełnie sam.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - uważaj na swój cięty język. Dzisiaj wszystko będzie grało ci na nerwach i lekkość w zachowaniu innych zacznie cię doprowadzać do szału. Nie kontroluj swojego otoczenia, odpuść. W przeciwnym wypadku ktoś się na ciebie obrazi.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - wciąż masz świetną passę w pracy i grzechem byłoby z tego nie skorzystać. Wypowiadaj na głos, co myślisz, bo twoje pomysły zostaną teraz docenione. Masz prawo być z siebie dumny! Sprawdź wieczorem, co słychać u twoich znajomych. Czeka cię miła rozmowa.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - oj, masz dziś temperament! Trzymaj emocje na wodzy i lepiej nie mów na głos tego, co myślisz. Łatwo cię dzisiaj sprowokować, więc dobrze zrobisz, jeśli będziesz dziś spędzał czas w samotności. To minie za kilka dni. W tym czasie postaraj się zadbać o spokój.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - wszystko ułoży się dzisiaj zupełnie odwrotnie niż tego chciałeś i jeśli będziesz z tego powodu rozpaczać, nie zrozumiesz sensu tej sytuacji. Wszechświat uczy cię, byś porzucił oczekiwania i nauczył się czasami płynąć z prądem. Czy to potrafisz?

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby
- tylko ci się wydaje, że to dobry pomysł, żeby zostać w łóżku i kupować online. To tylko przyniesie ci więcej frustracji. Zadbaj o rzeczywisty odpoczynek, więc najlepiej w ogóle wyłącz komputer. Posiedź przez godzinę w parku i zobacz, jak to wpłynęło na twoje emocje.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!    

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!