Zamknij

Horoskop dzienny na czwartek 22 września 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

22.09.2022 00:01

Przeczytaj horoskop dzienny na czwartek 22 września 2022 i sprawdź, jak minie Ci ten dzień.

Horoskop dzienny na czwartek
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka? Zastanawiasz się, jaki będzie ten dzień? Przeczytaj horoskop dzienny na czwartek 22 września 2022 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na czwartek 22 września 2022

Miłość i życie prywatne: Wodniki mogą spodziewać się, że ich serce zabije mocniej do pewnej intrygującej i szalenie atrakcyjnej osoby. Dla singli to doskonała okazja na flirt, a może nawet na miłość. Wodniki w związkach powinny zaś mieć się na baczności. Mogą zaprzepaścić swoją relację z bliską osobą.

Praca i finanse:  Dziś ktoś zainspiruje Cię do działania i sprawi, że poczujesz, że stać Cię na więcej. Z ochotą podejmiesz więc dodatkowe obowiązki i spojrzysz na nie jako na okazję do nauki i poszerzenia swoich kompetencji.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś żadnych kłopotów. Możesz bez przeszkód realizować swoje wszystkie plany i cieszy się dzisiejszym dniem. Planetarna aura Ci sprzyja, a Neptun zsyła dobrą energię.

Przeczytaj także: Horoskop na wrzesień 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

 

Horoskop dzienny Ryby na czwartek 22 września 2022

Miłość i życie prywatne: Ryby mogą spodziewać się, ze wydarzenia dzisiejszego dnia sprawią, że przewartościują wiele spraw i dojdą do wniosku, że nie ma dla nich nic ważniejszego niż rodzina i przyjaciele. Postarajcie się wygospodarować dla nich więcej czasu.

Praca i finanse: W pracy wszystko będzie toczyło się swoim rytmem. Gwiazdy mówią, że twoje sprawy zawodowe zmierzają w dobrym kierunki i nie musisz się o nic martwić, nawet jeśli atmosfera w pracy jest nieco nerwowa.

Zdrowie: Twoje samopoczucie będzie dziś bez zarzutu. Będziesz mieć mnóstwo energii i poczucie, że możesz przenosić góry. Nic nie zakłóci Ci Twojego spokoju, a Jowisz ześle Ci mnóstwo uśmiechu i spokoju ducha.

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 19 do 25 września 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Baran na czwartek 22 września 2022

Miłość i życie prywatne: Barany muszą wiedzieć, że planetarna aura sprzyja załatwianiu spraw rodzinnych. Możecie być pewni, że wszystko ułoży się po waszej myśli, a żadne nieprzyjemne wydarzenia nie zakłócą wam dzisiejszego dnia.

Praca i finanse:  W pracy nie przejmuj się dziś zasłyszanymi plotkami i nie wierz we wszystko, co mówią inni. Zajmij się po prostu wykonywaniem swoich obowiązków i rób swoje, bo to najlepiej świadczy o tym, jak dobrym pracownikiem jesteś. 

Zdrowie: Dziś będziesz w dobrym nastroju, a twoje samopoczucie nie da Ci żadnych powodów do narzekań. Możesz bez obaw korzystać z dzisiejszego dnia i zrobić wszystko, co sobie zaplanowałeś na ten dzień.

Horoskop dzienny Byk na czwartek 22 września 2022

Miłość i życie prywatne: Byki powinny uważać dziś na konflikty z bliskimi. Od słowa do słowa ze zwykłej rozmowy może bowiem wyniknąć poważna awantura, która skutecznie popsuje dzień Wam wszystkim. Unikniesz tego, jeśli zachowasz powściągliwość.

Praca i finanse:  Będziesz dziś potrzebował więcej spokoju i czasu na wykonanie swojej pracy, a ktoś będzie nieustannie Cię poganiał. Trzymaj nerwy na wodzy i nie pozwól wyprowadzić się z równowagi, bo to może mieć przykre konsekwencje.

Zdrowie: Możesz być dziś podminowany i zdenerwowany, a to z powodu silnego wpływu Marsa w Twoim znaku. Przez to będziesz dziś miał skłonność do wchodzenia w konflikty. Gwiazdy radzą, byś wieczorem wyciszył swoje emocje.

Horoskop dzienny Bliźnięta na czwartek 22 września 2022

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta w związkach spędzą przyjemny dzień u boku partnera. Single spojrzą dziś łaskawszym okiem na kogoś, kto od dawna zabiega o wasze względy. To może być początek wielkiej miłości. 

Praca i finanse: Nie zamartwiaj się dziś na zapas i zamiast snuć czarne wizje, po prostu skup się na tym, co jest tu i teraz. Wykonuj jak najlepiej swoje obowiązki i bądź profesjonalny w każdym aspekcie wykonywanej pracy.

Zdrowie: Wenus zsyła Ci dziś mnóstwo dobrej energii i optymizmu. Będziesz miał otarty umysł, co sprzyja uczeniu się nowych rzeczy, a także otwarte serce – co sprzyja miłości i poznawaniu nowych osób. To będzie naprawdę dobry dzień.

Horoskop dzienny Rak na czwartek 22 września 2022

Miłość i życie prywatne: Raki w związkach będą dziś niezwykle zazdrosne o każdą osobę płci przeciwnej, która pojawia się w otoczeniu ich partnera. Ostrożnie, bo to może doprowadzić do kłótni między Wami. Single czeka zaś spokojny i przyjemny dzień w towarzystwie przyjaciół.

Praca i finanse:  W pracy bądź ostrożny i nie wydawaj się w niepotrzebne dyskusje z szefem, bo możesz narobić sobie kłopotów. Przełożony nie będzie w nastroju do rozmów, więc lepiej po prostu wykonuj jego polecenia.

Zdrowie: Dziś możesz odczuwać bóle głowy, które skutecznie popsują Ci wieczorne plany. Twój organizm próbuje powiedzieć Ci w ten sposób, że potrzebuje odpoczynku i regeneracji. Koniecznie mu to zapewnij.

Horoskop dzienny Lew na czwartek 22 września 2022

Miłość i życie prywatne: Lwy będą dziś uważały się za pępek świat, dostrzegały tylko własne pragnienia i sądziły, że wszyscy powinni spełniać ich zachcianki. Nie dziwcie się, że to wywoła sprzeciw kogoś z waszego otoczenia i może doprowadzić do konfliktu.

Praca i finanse:  To nie będzie najlepszy dzień w Twojej karierze zawodowej. Okaże się, że wskutek popełnionego przez Ciebie błędu, firma została narażona na spore starty. Przygotuj się na poważną rozmowę z szefem.

Zdrowie: Dziś podczas wchodzenia po schodach z przerażeniem zauważysz, że Twoja kondycja fizyczna jest w kiepskim stanie. Zamiast składać szumne deklaracje, że wreszcie coś z tym zrobisz, lepiej od razu weź się za siebie i zacznij ćwiczyć.

Horoskop dzienny Panna na czwartek 22 września 2022

Miłość i życie prywatne: Panny nie powinny składać dziś obietnic, których nie będą mogły dotrzymać. Lepiej miło kogoś zaskoczyć, niż rozczarować. Gwiazdy radzą więc, byście były ostrożne w składanych deklaracjach i nie mówiły niczego na wyrost.

Praca i finanse:  Dziś będziesz musiał wyjaśnić pewne sporne kwestie w pracy, a do tego przyda Ci się talent dyplomatyczny. Gwiazdy mówią, że jeśli będziesz wystarczająco delikatny, uda Ci się załatwić wszystko z korzyścią dla obu stron.

Zdrowie: Będziesz dziś w bardzo dobrym nastoju, a wyśmienity humor zsyła Ci Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku. Nie musisz więc martwić się, że jakieś nieprzyjemne dolegliwości zakłócą Ci ten dzień.

Horoskop dzienny Waga na czwartek 22 września 2022

Miłość i życie prywatne: Wagi w sprawach uczuciowych powinny być powściągliwe i nie składać deklaracji, których w głębi serca nie czują. Jeśli potrzebujecie czasu, by zastanowić się nad swoimi emocjami, powiedzcie o tym wprost. Jeśli komuś na was zależy, na pewno to zrozumie.

Praca i finanse: Dziś masz szansę na awans, a nawet podwyżkę. Jeśli tylko wykażesz się przed szefem swoimi kompetencjami i sprawisz, że uzna Cię za kogoś niezastąpionego w swoim zespole, możesz liczyć na profity.

Zdrowie:  Nie będziesz mieć dziś większych kłopotów ze zdrowiem. Możesz bez przeszkód realizować swoje dzisiejsze plany, których nie pokrzyżują Ci żadne nieprzyjemne dolegliwości. Wszystko będzie układać się po twojej myśli.

Horoskop dzienny Skorpion na czwartek 22 września 2022

Miłość i życie prywatne: Skorpiony – jeśli im na kimś zależy – powinny zastanowić się nad tym, co ta osoba czuje i czego pragnie. Skupcie się dziś na potrzebach tej osoby, a nie wyłącznie na własnych, a przekonacie się, że zyskacie wdzięczność i znacznie większą przychylność.

Praca i finanse:  Dziś ktoś złoży Ci intratną propozycję zawodową. Zanim jednak ją przyjmiesz, rozważ wszystkie za i przeciw, bo może się okazać, ze za obietnicą dużego zysku stoi ryzyko równie dużej starty. Bądź ostrożny.

Zdrowie: Uważaj dziś na drodze i podczas jazdy kieruj się zasadą ograniczonego zaufania, również w stosunku do samego siebie. Zdejmij nogę z gazu, jedź wolniej i nie szarżuj, bo w przeciwnym razie możesz narobić sobie poważnych kłopotów ze zdrowiem.

Horoskop dzienny Strzelec na czwartek 22 września 2022

Miłość i życie prywatne: Strzelce będą brały wszystko na poważnie, co może sprawić, że niewinny żart zinterpretują zbyt dosłownie, przez co uznają, że ktoś chciał sprawić im przykrość. Gwiazdy zalecają więcej luzu i dystansu do siebie.

Praca i finanse:  W pracy zapowiada się miły i spokojny dzień. Wszystkie sprawy będą się toczyć swoim rytmem, a Ty będziesz miał czas, żeby bez pospiechu wykonać wszystkie swoje obowiązki, a także nadrobić zaległości.

Zdrowie: Nie bagatelizuj bólów kręgosłupa, które będziesz dziś odczuwać. Gwiazdy mówią, że te dolegliwości mogą mieć poważniejszą przyczynę i powinieneś skonsultować to jak najszybciej z lekarzem.

Horoskop dzienny Koziorożec na czwartek 22 września 2022

Miłość i życie prywatne: Koziorożce nie powinny łudzić się, że mogą spotkać prawdziwą miłość dwa razy. Jeśli trafiliście na kogoś, kto idealnie do was pasuje, nie pozwólcie odejść tej osobie i walczcie o nią za wszelką cenę.

Praca i finanse:  Postaraj się lepiej zorganizować sobie czas pracy, bo liczba zadań do będzie dziś stale rosła. Wystarczy ułożyć sobie priorytety, by wszystko udało ci się wykonać na czas.

Zdrowie: Jeśli chcesz zadbać o swoją sylwetkę przejdź na dietę nisko węglowodanową. Jeśli odstawisz takie produkty jak makarony, ziemniaki czy białe pieczywo, szybko zobaczysz efekty.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2022 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris