Zamknij

Horoskop dzienny na czwartek 19 listopada 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

19.11.2020 00:01
Horoskop dzienny na czwartek
fot. Shutterstock

Komu sprzyja dziś planetarna aura, a kto musi na siebie uważać? Przeczytaj horoskop dzienny na czwartek 19 listopada 2020 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź.

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka? Zastanawiasz się, jaki będzie ten dzień? Przeczytaj horoskop dzienny na czwartek 19 listopada 2020 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na czwartek 19 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Poczujesz dziś, że ktoś, na kim Ci zależy, zamyka się przed Tobą i nie dopuszcza Cię do swoich intymnych spraw. Postaraj się znaleźć przyczynę problemu. Może ona wcale nie być tak błaha, jak sądzisz.

Praca i finanse: Będzie Cię dziś korciło, aby wyjść z inicjatywą, jednak gwiazdy radzą, byś wstrzymał się jeszcze kilka dni i udoskonalił pomysły, które chodzą Ci po głowie. Dzięki temu zachwycisz nimi wszystkich, z zwłaszcza szefa.

Zdrowie: Wodnik będzie dziś wprost tryskać pozytywną energią. Wszystko będzie układać się po Twojej myśli, a gwiazd ześlą Ci mnóstwo sił do realizacji tego, co sobie zamierzyłeś. Wykorzystaj ten dzień do ostatniej minuty.

Przeczytaj także: Horoskop na listopad 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Ryby na czwartek 19 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Postaraj się wybaczyć ludziom, którzy Cię kiedyś zranili, i wybaczyć im dawne urazy. Dzięki temu będziecie mieć szansę na rozpoczęcie nowej, lepszej i pozbawionej żalu relacji.

Praca i finanse:  W pracy okaże się, że jak zawsze miałeś rację, ale nikt Cię nie słuchał. Zostaniesz bohaterem tego dnia, bo mimo trudnej sytuacji uda Ci się uratować to, co prawie zaprzepaścili Twoi współpracownicy.

Zdrowie: Zdrowie nie będzie dawało Rybom dziś powodów do narzekań. Możesz spokojnie cieszyć się tym dniem i realizować wszystkie swoje plany bez obaw, że zostaną one pokrzyżowane przez jakieś nieprzyjemne dolegliwości.

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 16 do 22 listopada 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Baran na czwartek 19 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Wykaż się dziś empatią i z troską wysłuchaj tego, co ktoś ma Ci do powiedzenia, nawet jeśli nie będą to zbyt przyjemne rzeczy. Zamiast oceniać, postaraj się zrozumieć punkt widzenia tej osoby.

Praca i finanse: W pracy nie przejmuj się drobiazgami – one nie są warte Twoich nerwów. I tak masz wystarczająco dużo stresu w życiu, a praca to przecież tylko praca. Podejdź do tego rozsądnie i wyluzuj.

Zdrowie: Zdrowie nie będzie dawało dziś Baranom powodów do narzekań. Zadbaj jednak o swoje samopoczucie i komfort psychiczny i znajdź coś, co pomoże Ci zapomnieć o stresach dnia codziennego.  

Horoskop dzienny Byk na czwartek 19 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Ciągłe rozpamiętywanie dawnych negatywnych wydarzeń z Twojego życia, nieustannie trzyma Cię w miejscu i nie pozwala ruszyć do przodu, nawet jeśli tego nie odczuwasz. Zrzuć ten ciężar.

Praca i finanse: Swoją wrodzoną szczerość trzymaj dziś na krótkiej smyczy, bo może wymsknąć Ci się coś, czego nie powinieneś powiedzieć, zwłaszcza publicznie. Gwiazdy radzą Bykom, by zachowały powściągliwość.

Zdrowie: Podwyższona temperatura, którą zaobserwujesz u siebie wieczorem, może być wynikiem… nadmiaru stresu. Postaraj znaleźć jakiś sposób, by mniej przezywać codzienne trudności i drobne niepowodzenia.

Horoskop dzienny Bliźnięta na czwartek 19 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Niestety nadszedł moment, w którym musisz przyznać otwarcie przed sobą, że jesteś całkowicie sam i nie możesz liczyć na nikogo innego poza sobą. To bardzo przykre, ale im szybciej sobie to uświadomisz, tym lepiej.

Praca i finanse: W pracy sytuacja Bliźniąt będzie stabilna i bardzo dobra – nie musisz się przejmować tą sferą swojego życia. Opiekuje się nią Merkury, a to bardzo dobra wróżba. Wszystko będzie układać się po Twojej myśli.

Zdrowie: Dbaj o swoje zdrowie i nie pozwól, by ktokolwiek Ci je zniszczył. Jeśli zachowanie lub obecność jakichś osób sprawia, że tylko niepotrzebnie się tresujesz lub zamartwiasz, ogranicz z nimi kontakt do niezbędnego minimum.

Horoskop dzienny Rak na czwartek 19 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś może zastosować na Rakach mały szantaż, abyś zrobiły to, czego chce ta osoba. Uważaj i nie daj się złamać, bo jeśli raz ustąpisz, już zawsze będziesz musiał tańczyć, jak ona Ci zagra.

Praca i finanse: Dostaniesz dziś zaproszenie na ważne wydarzenie branżowe. Koniecznie z niego skorzystaj, bo to dla Ciebie wspaniała okazja, by nawiązać nowe znajomości, które mogą Ci się bardzo opłacić.

Zdrowie: Jeśli obawiasz się, że możesz mieć skłonności do jakichś chorób ze względu na obciążenia genetyczne, nie zamartwiaj się tylko działaj. Porozmawiaj o tym z lekarzem i zrób badania, aby mieć sytuację pod kontrolą.

Horoskop dzienny Lew na czwartek 19 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Gwiazdy mówią, że wątpliwości, które najdą Cię dziś w związku z pewną relacją, są jak najbardziej słuszne. Jeśli jednak postanowisz się komuś z nich zwierzyć, możesz mieć pewność, że nikt Ci nie uwierzy. Z zewnątrz przecież wszystko wygląda świetnie.

Praca i finanse: Nie upajaj się czyjąś porażką, bo karma wraca i wkrótce to samo może spotkać Ciebie. Zamiast śmiać się z czyjegoś niepowodzenia, lepiej wyciągnij pomocną dłoń. Tobie też może ona być kiedyś potrzebna.

Zdrowie: Sercowe rozterki i czarne myśli, które będą krążyć po głowie Lwa sprawią, że to nie będzie dla nich zbyt udany dzień. Będziesz podminowany i łatwo będzie wyprowadzić Cię z równowagi.

Horoskop dzienny Panna na czwartek 19 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Największą przeszkodą w osiągnięciu szczęścia jest w życiu Panny jedna osoba – Ty sam. Dlaczego nie pozwalasz sobie być szczęśliwym i cieszyć się z tego, co masz? Nie bądź dla siebie taki okrutny.

Praca i finanse: Jeśli ktoś oferuje Ci pomoc, nie odrzucaj jej. Po co masz ze wszystkim radzić sobie sam, skoro ktoś może zrobić część rzeczy. Razem pójdzie Wam sprawniej i szybciej, a praca z pewnością będzie bardziej efektywna.

Zdrowie: Zaniedbując siebie, sprawiasz swoim bliskim przykrość. Jeśli nie chce Ci się troszczyć o siebie dla samego siebie, zrób to dla rodziny i przyjaciół, którzy bardzo się o Ciebie martwią, widząc Cię w złym stanie.

Horoskop dzienny Waga na czwartek 19 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Postępuj zgodnie z tym, co podpowiada Ci Twoja intuicja, nawet jeśli wszyscy wokół mówią inaczej. Twój wewnętrzny głos wie najlepiej, co jest dla Ciebie dobre i co sprawi, że będziesz szczęśliwy.

Praca i finanse: Wagi powinny dziś postawić dziś na pracę zespołową. Choć jesteś indywidualistą i wolisz pracę w pojedynkę, gwiazdy mówią, że zdecydowanie bardziej opłaci Ci się dziś gra drużynowa do jednej bramki.

Zdrowie: Dbaj o swoje zdrowie i nie szczędź na nie pieniędzy, bo dobrego samopoczucia, zwłaszcza psychicznego, nikt Ci nie zwróci. Jeśli czujesz, że coś jest nie tak, nie czekaj i od razu zacznij działać, aby zapobiec najgorszemu.

Horoskop dzienny Skorpion na czwartek 19 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Strzelanie fochów i ciche dni mogą wprawdzie zdarzyć się każdemu, ale jeśli w Twoim związku zdarzają się wybitnie często, najwyższy czas zastanowić się nad przyszłością tej relacji. Czy ona nadal ma sens?

Praca i finanse:  Dziś okaże się, że stanowisz całkiem zgrany zawodowy duet z kimś, po kim w ogóle byś się tego nie spodziewał. Warto kontynuować tę współpracę, bo gwiazdy mówią, że razem możecie zrobić wiele wyjątkowych rzeczy.

Zdrowie: Uważaj na przeziębienia i dbaj o swoją odporność, Skorpionie. Na wszelki wypadek noś przy sobie parasolkę, bo przemoknięcie może skutkować katarem, a nawet poważniejszymi dolegliwościami. Dbaj o siebie.

Horoskop dzienny Strzelec na czwartek 19 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Daj dziś odetchnąć swoim bliskim od Twoich emocji i problemów, którymi ich obarczasz. Wprawdzie rodzina jest od tego, by pomagać sobie nawzajem, ale pamiętaj też, że każdy ma jakiś swój balast, który może na siebie przyjąć.

Praca i finanse: W pracy wszystko będzie toczyć się dziś swoim własnym rytmem, a Strzelce nie będą musiały się o nic martwić. Nikt nie będzie wywierał na Tobie presji czasu ani poganiał Cię w wykonywaniu Twoich obowiązków.

Zdrowie: Jeśli boisz się o zdrowie bliskiej Ci osoby, sam przypilnuj, by o siebie dbała i przestrzegała wszystkich zaleceń, które zaordynował jej lekarz. Wtedy będziesz mieć pewność, że nic złego jej nie grozi.

Horoskop dzienny Koziorożec na czwartek 19 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Mówisz, że martwisz się o kogoś i ciągle wypytujesz o intymne szczegóły z jego życia. Pytanie co z nimi robisz? Bo jeśli nie służy to temu, byś okazał realna pomoc tej osobie, to może najwyższy czas przestać udawać troskę?

Praca i finanse: W pracy postaw na dobrą komunikację, zwłaszcza z osobami, z którymi pracujesz najwięcej i przy bardzo odpowiedzialnych zadaniach. Dzięki dobremu flow uda Wam się zrobić więcej i szybciej.

Zdrowie: Zdrowie nie będzie sprawiało Koziorożcom dziś większych problemów. Jak zawsze będzie dopisywał Ci dobry humor, bez względu na to, co się będzie działo. Masz niezwykłą zdolność nieprzejmowania się niczym.

Horoskop przygotowała wróżka Amneris

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?