Zamknij

Horoskop dzienny na czwartek 12 listopada 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

12.11.2020 00:01
Horoskop dzienny na czwartek
fot. Shutterstock

Komu będzie sprzyjać dziś szczęście, a kto będzie musiał zmierzyć się z przeciwnościami losu? Wszystko zapisane jest w gwiazdach. Przeczytaj horoskop dzienny na czwartek 12 listopada 2020.

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka? Zastanawiasz się, jaki będzie ten dzień? Przeczytaj horoskop dzienny na czwartek 12 listopada 2020 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na czwartek 12 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli nie jesteś zadowolony z tego, jak inni Cię traktują, najwyższa pora postawić innym jasne granice i pilnować, by nikt ich nie przekraczał. Masz do tego prawo i nie musisz się na wszystko zgadzać.

Praca i finanse: Pojawi się dziś szansa na poznanie kogoś bardzo wpływowego, kto może przyczynić się do dynamicznego rozwoju twojej kariery. Postaraj się więc zaprezentować z jak najlepszej strony i pokazać swój profesjonalizm.

Zdrowie: Wodnik będzie cieszył się dziś doskonałym samopoczuciem i świetnym zdrowiem – nikt i nic nie będzie w stanie zepsuć mu tego dnia, a gwiazdy zadbają o to, by spokoju nie zakłóciły mu żadne nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop dzienny Ryby na czwartek 12 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Uśmiechnij się i ciesz się życiem, nawet jeśli wokół Ciebie są sami malkontenci, którzy próbują wmówić Ci, że świat przeciwko Tobie. Nie wierz w to i miej pozytywne nastawienie.

Praca i finanse: Szef doceni dziś Twoje zaangażowanie, a współpracownicy – wsparcie, które im okazujesz. Będziesz mógł być z siebie naprawdę dumny. Taka postawa w pracy teraz to rzadkość – gratulacje!

Zdrowie: Zdrowie nie będzie dawało Rybom  dziś żadnych powodów do niepokoju. Możesz spokojnie cieszyć się tym dniem i nie musisz o nic martwić. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy są po Twojej stronie.

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 9 do 15 listopada 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Baran na czwartek 12 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Uważaj dziś na to, co mówisz, bo bliska Ci osoba będzie miała tendencję do nadinterpretowania tego, co słyszy i obracanie wszystkiego na Twoją niekorzyść. Kieruj się lepiej maksymą, że milczenie jest złotem.

Praca i finanse: W pracy unikaj osób, które Cię irytują i działają Ci na nerwy, bo dziś może być łatwo Cię sprowokować, a słowne utarczki i ich przykre konsekwencje nie są Ci przecież teraz potrzebne. Lepiej skup się na pracy.

Zdrowie: Na wieczór Barany powinny zaplanować sobie odpoczynek i bezstresowy czas, który poświęcą tylko sobie i spędzą go na własnych przyjemnościach. Twój organizm bardzo potrzebuje takiego resetu – nie żałuj go sobie.

Horoskop dzienny Byk na czwartek 12 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś z Twoich znajomych zachowa się wobec Ciebie w bardzo niesprawiedliwy sposób, czego nigdy byś się nie spodziewał. To sprawi, że zaczniesz zastanawiać się nad tym, czy w ogóle kontynuować tę znajomość.

Praca i finanse: Nie zwlekaj dłużej z uporządkowaniem dokumentów i rozliczeń, które odkładasz już od dłuższego czasu na później. Dziś jest na to idealny dzień. Planetarna aura sprzyja zadaniom, które wymagają skrupulatności.

Zdrowie: Jowisz, dzisiejszy planetarny opiekun Byka, zadba o to, by tego dnia nic nie zmąciło Twojego spokoju i by Twoje zdrowie nie sprawiało Ci żadnych kłopotów. Możesz realizować wszystkie swoje plany.

Przeczytaj także: Horoskop tygodniowy miłosny na 9-16.11 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Bliźnięta na czwartek 12 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Poczujesz się dziś jak superbohater, który ratuje świat z opresji. Ktoś bliski będzie Ci za to bardzo wdzięczny. Nie zapomnij jednak o sobie i zostaw sobie trochę energii, by zająć się samym sobą.

Praca i finanse: W pracy wszystko będzie toczyć się po myśli Bliźniąt.  Zapowiada się spokojny i beztroski dzień, podczas którego będziesz mógł zająć się wykonywaniem swoich obowiązków i nadgonić zaległości.

Zdrowie: Nie udawaj, że nie jesteś zmęczony i że nie potrzebujesz odpoczynku. Każdy tego potrzebuje, nawet tacy twardziele jak Ty. Wieczór poświęć wyłącznie sobie i spędź go na relaksującej kąpieli lub masażu.

Horoskop dzienny Rak na czwartek 12 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Jesteś komuś bardzo potrzebny, nawet jeśli ta osoba wstydzi się o tym powiedzieć. Postaraj się dostrzec jej potrzeby i odpowiedzieć na nie najlepiej, jak potrafisz. To sprawi jej ogromną radość.

Praca i finanse: Nie przejmuj się różnymi chwilowymi zawirowaniami czy niespójnymi komunikatami, które mogą do Ciebie dotrzeć. To nie będzie miało żadnego wypływu na twoją pracę, nie musisz więc w ogóle brać ich pod uwagę.

Zdrowie: Gwiazdy ześlą Rakowi dziś mnóstwo pozytywnej energii, którą będziesz mógł wykorzystać na realizację swoich dzisiejszych planów. Możesz być pewien, że nie pokrzyżują Ci ich żadne nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop dzienny Lew na czwartek 12 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Lwy w związkach będą poszukiwać raczej stabilizacji i bezpieczeństwa niż nowych przygód, czyli… zupełnie odwrotnie niż partner. Single mogą spodziewać się zaproszenia na romantyczną randkę.

Praca i finanse: Jeśli wydawało Ci się, że jesteś na tyle sprytny i przebiegły, że przechytrzysz wszystkich wokół i sam zgarniesz wszystkie nagrody za zespołowy sukces, to bardzo się pomyliłeś. Dziś Twoi współpracownicy dowiedzą się, jaki jesteś naprawdę.

Zdrowie: Za wysokie ciśnienie, które będzie dziś powodem poważnego bólu głowy, może być również symptomem innych poważniejszych dolegliwości, dlatego nie zwlekaj, tylko jak najszybciej skonsultuj się z lekarzem.

Horoskop dzienny Panna na czwartek 12 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Twój upór i wrodzona duma wcale Ci teraz nie pomagają i nie są sprzymierzeńcami w walce o to, na czym Ci zależy, Postaraj się nieco zmienić swoje nastawienie i być bardziej elastycznym.

Praca i finanse: W pracy wszystkie sprawy będą się dziś toczyć swoim zwykłym rytmem. Nie musisz się martwić tym, że jakieś nieprzewidziane wydarzenia pokrzyżują Ci dzisiejsze plany. Wszystko będzie układać się po Twojej myśli.

Zdrowie: Dbaj o najważniejszą osobę w Twoim życiu, czyli o… siebie samego, droga Panno. Zawsze garniesz się do pomocy innym, a siebie zaniedbujesz. To ogromny błąd. Nie bagatelizuj zaleceń lekarzy i konsekwentnie je wypełniaj.

Horoskop dzienny Waga na czwartek 12 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: To, o czym marzysz od dłuższego czasu, nie spełni się, jeśli wreszcie nie postawisz na szczerość i nie wyznasz swoich uczuć przed kimś, na kim Ci zależy. Ukrywanie ich nie jest najlepszą strategią.

Praca i finanse: Pośpiech nie będzie dziś najlepszym doradcą Wagi. Podejmując jakieś decyzje, daj sobie czas do namysłu i nie pozwól wywierać na sobie presji czasu, bo może się to na Tobie zemścić. Działaj rozważne.

Zdrowie: Będziesz dziś prawdziwym okazem zdrowia – nie będą się Ciebie imać żadne dolegliwości ani choroby. Możesz więc wykorzystać ten dzień, na realizację swoich planów i spełnianie marzeń. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Skorpion na czwartek 12 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Skorpionie, nie zbawisz całego świata. Jeśli widzisz, że Twoi przyjaciele pakują się w kłopoty, możesz oczywiście uprzedzić ich o tym, ale nie sprawisz, że zaniechają swoich działań. Każdy dokonuje własnych wyborów. 

Praca i finanse:  To dobry dzień na rozmowy o finansach, również Twoich własnych, oraz negocjacje. Jeśli więc chciał byś poprosić szefa o podwyżkę, to jest najlepszy moment – przygotuj sobie tylko dobre argumenty.

Zdrowie: Dziś wreszcie zrozumiesz, że cudze problemy nie są twoimi, dzięki czemu trochę odpuścisz i wreszcie się zrelaksujesz. To sprawi, że odczujesz spokój ducha i powrót wewnętrznej harmonii. Tak trzymaj.

Horoskop dzienny Strzelec na czwartek 12 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś, komu nie powiedziałeś ostatnio całej prawdy, może oskarżyć Cię dziś o kłamstwo. To, że nie zaprzeczyłeś faktom, a tylko nie wyjawiłeś wszystkiego, nie znaczy wcale, że zachowałeś się w porządku.

Praca i finanse: Możesz czuć się dziś niedoceniony i pomijany w ważnych decyzjach. Jeśli czujesz się tym źle, powiedz o tym szefowi otwarcie. Może się okazać, że on po prostu tego w ten sposób nie postrzegał.

Zdrowie: Planetarna aura sprzyja Strzelcom, a gwiazdy ześlą mnóstwo dobrej energii. Naładuj nią swoje akumulatory, bo już niedługo mogą Ci się bardzo przydać. Postaraj się nie tracić też tej energii na mało istotne rzeczy.

Horoskop dzienny Koziorożec na czwartek 12 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz starał się dziś nakłonić kogoś, by zrobił to, czego oczekujesz. Zapomniałeś jednak, że trafiłeś na godnego sobie przeciwnika, którego upór i konsekwencja nie mają granic. Nie licz na to, że zmieni zdanie.

Praca i finanse: W rozmowach w pracy nie odwracaj kota ogonem i nie przedstawiaj faktów w takim świetle, aby były dla Ciebie wygodne i świadczyły na Twoją korzyść. To mało profesjonalne, a poza tym prawda obroni się sama.

Zdrowie: Kłopoty z pamięcią, które w ostatnim czasie coraz bardziej zintensyfikowały się u Koziorożców, mogą być spowodowane tym, że masz zbyt wiele na głowie lub po prostu… Twoim wiekiem. Warto sięgnąć po suplementy diety z żeń-szeniem, który wspiera pamięć.

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?