Zamknij

Horoskop na Nowy Rok! Co czeka cię 1 stycznia?

31.12.2019 12:20
Znaki zodiaku symbole na tle gwiazd
fot. Shutterstock

Nowy Rok warto rozpocząć dobrze, żeby potem przez cały rok mieć szczęście! Zobacz, czy 1 stycznia gwiazdy będą dla ciebie łaskawe. 

Nowy Rok zawsze przynosi nowe możliwości, choć ten pierwszy dzień po Sylwestrze często bywa męczący. Gwiazdy zaplanowały już dla każdego z nas początek 2020 roku. Podczas, gdy ten rok zapowiada się obiecująco, 1 stycznia nie dla wszystkich będzie łaskawy. Czy twój znak zodiaku należy do tych szczęściarzy, którzy tego dnia będą rześcy? A może będziesz musiał być nieco bardziej czujny niż zazwyczaj? Zobacz cały horoskop dzienny na Nowy Rok i sprawdź, jak rozpoczniesz 2020!

Zobacz także: Horoskop miesięczny na styczeń 2020. Sprawdź, co przyniesie ci początek roku! 

Horoskop dzienny na Nowy Rok - Baran

Impreza sylwestrowa przyniosła ci niespodziewane spotkanie. Baran zdecydowanie zaimponował tego wieczoru komuś swoją szczerością i poczuciem humoru. Tym samym Nowy Rok stoi pod znakiem ekscytacji i wielkich planów. Na horyzoncie pojawi się wizja niezwykłego wyjazdu, który może zmienić twoje życie na lepsze. Nie wahaj się, tylko szybko decyduj, zanim będzie za późno!

Horoskop dzienny na Nowy Rok - Byk

Nowy Rok przynosi nowe możliwości. Byk doskonale wie, że dziś musi zregenerować siły, bo od jutra czeka go spełnianie marzeń. 2020 rok zapowiada się niezwykle emocjonująco dla tego znaku zodiaku. Awans, duże pieniądze, a może nawet wielka miłość? Byk postawi na zdecydowane zmiany, w związku z czym dziś jeszcze ma chwilę, żeby naładować baterie. 

Horoskop dzienny na Nowy Rok - Bliźnięta

Bliźnięta w tym roku postawiły na spokojnego Sylwestra, bo zajęły się snuciem planów na cały rok. Nie ma w tym nic złego! Wręcz przeciwnie. Dziś możesz sobie pozwolić na delikatne szaleństwa z ukochaną osobą. Może wybierzecie się na wycieczkę lub na kolację przy świecach? Takie powitanie 2020 roku zdecydowanie wprawi cię w pozytywny nastrój na całe 12 miesięcy!

Horoskop dzienny na Nowy Rok - Rak

Dzisiejszy dzień będzie przełomowy! Rak w końcu przekona bliską osobę do czegoś, na czym od dłuższego czasu mu zależało. Dzięki temu wejdzie w 2020 rok pełen niezwykłych planów na przyszłość i nadziei - zarówno na udane kwestie zawodowe, jak i życie prywatne. Z resztą reszta tygodnia również zapowiada się obiecująco. Masz teraz dobry czas na pertraktacje. 

Horoskop dzienny na Nowy Rok - Lew

Lew w ostatnim czasie nie mógł narzekać na dziwne sny i przebłyski olśnienia. Również nadchodzący rok tak się zapowiada. Zdecydowanie będzie się działo! W związku z tym powinieneś dziś przede wszystkim odpocząć. Wyśpij się, zregeneruj siły - od jutra nie będziesz miał na to czasu! Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na bliskich, którzy są ci życzliwi i we wszystkim chętnie pomogą.

Horoskop dzienny na Nowy Rok - Panna

Panna dziś zdecydowanie powinna postawić na dobry humor. Ostatni czas był dla niej bowiem depresyjny. Spędzenie Nowego Roku z bliską osobą na wspólnym oglądaniu komedii może sprawić, że w 2020 wejdziesz naładowany pozytywną energią. A to da ci pewność siebie, którą potem wykorzystasz w pracy. Właśnie dzięki niej zyskasz uznanie, które później ci się opłaci.

Zobacz także: Baba Wanga przepowiedziała, co stanie się w 2020 roku. Tego nikt się nie spodziewał! 

Horoskop dzienny na Nowy Rok - Waga

Waga postanowiła w tym roku zadbać o porządek w swoim życiu! A to znaczy, że już od dziś będziesz planować, wszystko dokładnie spisywać i urządzać. Taka systematyczność zmotywuje cię też do ambitnych planów w pracy. Jeszcze w tym tygodniu pójdziesz za ciosem i postanowisz odbyć z szefem poważną rozmowę, dzięki której przypomnisz mu o dawno obiecanej podwyżce. 

Horoskop dzienny na Nowy Rok - Skorpion

Skorpion zaczyna rok z głową podniesioną do góry. Zdajesz sobie sprawę ze swoich osiągnięć i teraz będziesz starał się być motywacją dla swoich bliskich. W ten sposób działałeś już w Sylwestra, a szalonej zabawy ciągle ci mało! Dlaczego nie zrobić poprawin? Nowy Rok zdecydowanie sprzyja dalszemu ciągowi imprezy, nawet jeśli trzeba będzie już na początku roku wykorzystać jeden dzień urlopu. 

Horoskop dzienny na Nowy Rok - Strzelec

Strzelec nie poprzestaje na sylwestrowej zabawie! W Nowy Rok znów postanowisz spotkać się z przyjaciółmi, a życie towarzyskie na początku 2020 pochłonie cię bez reszty. Ten rok zdecydowanie będzie dla ciebie niezwykle wesoły, co pokaże już 1 stycznia! Pamiętaj tylko, żeby zachować we wszystkim umiar, żeby nie straciła na tym twoja długo budowana kariera.

Horoskop dzienny na Nowy Rok - Koziorożec

Koziorożec przeżył w Sylwestra przełomowe chwile. Spontaniczna impreza okazała się być we właściwym miejscu i czasie. Ktoś fascynujący zawładnął twoim życiem i dziś nie możesz przestać o nim myśleć. A zdecydowanie możesz sobie pozwolić na skupienie się na życiu osobistym. W kwestiach zawodowych bowiem już pod koniec roku udało ci się wszystko uporządkować i nie musisz się martwić.

Horoskop dzienny na Nowy Rok - Wodnik

Wodnik spisze dziś postanowienia noworoczne. A najważniejszym z nich będzie wzięcie swojego życia za rogi. Ostatnio za bardzo brałeś pod uwagę zdanie innych ludzi. Może czas trochę pomyśleć o sobie? Przestań każdego wyręczać, a skup się na swoich interesach. W miłości natomiast postaw na kilka chwil we dwoje. Taki plan na ten rok sprawi, że będzie idealnie!

Horoskop dzienny na Nowy Rok - Ryby

Ryby dziś nadal są w szampańskim nastroju! Sylwester ukazał się udany do tego stopnia, że na nowo poczułaś się kochana. Twoje szczęście w miłości okaże się natomiast niezwykle pomocne dla twoich bliskich. Już dziś zaczniesz rozdawać cenne rady rodzinie i przyjaciołom. A takiego szczęśliwego mędrca dobrze jest wysłuchać, zwłaszcza w Nowy Rok!

Zobacz także: Horoskop na 2020 rok. Sprawdź, co zostało zapisane w gwiazdach! 

Wydaje ci się, że twój znak zodiaku nie ma nic wspólnego z tym, jaki jesteś naprawdę? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, do którego znaku pasujesz najbardziej! 

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?